رفتن به مطلب

افزونه Menubar Widgets برای اضافه کردن ابزارکها به منوی ناوبری شما

پست های پیشنهاد شده

من مدتی بود که به دنبال افزونه ای بودم تا قادر باشه ابزارک هارو در فهرست منو نمایش بده، جستجوی زیادی انجام دادم و به یه سری نتایجی هم رسیدم، اما مشکل اصلی این بود که بیشتر افزونه ها به صورت نسخه های پرمیوم بود و البته تنظیمات زیادی داشت که برای من ضروری نبود .

و دیگه اینکه مشخص بود استاندارد وردپرس در اونها رعایت نشده، احتمالا شما هم این نوع افزونه هارو دیدید که برنامه نویس اونها توجه ای به توابع و ساختار استاندارد وردپرس نداره و هر طور که واسش راحتتر هست افزونه یا پوسترو می سازه.

یا شایدم من تو این زمینه زیادی وسواس دارم، به هر صورت افزونه ها نتونستن من رو راضی کنن که از اونها استفاده کنم و تصمیم گرفتم افزونرو بسازم، اگه شما با روحیات من آشنایی داشته باشید می دونید که من طرفدار سادگیم و از پیچیدگی پرهیز می کنم، اما خوب سادگی همیشه برای طراح اثر ساده نیست.

خوب! فکر می کنم زمانش رسیده که افزونرو معرفی کنم، افزونه Menubar Widgets یا "ابزارک های نوار فهرست" ( امیدوارم ترجمه انگلیسیش مشکلی نداشته باشه . :D ) این قابلیت رو به شما می ده که به هر مقدار که دوست داشته باشید ابزارک هایی رو به نوار فهرست اضافه کنید. یک نمونه ساده از طرز کار این پلاگین می تونه نوار بالای همین انجمن باشه. اگه شما روی آیکون نامه کلیک کنید می تونید صندوق پیام هاتون رو ببینید.

حالا تصور کنید اون صندوق نامه یک ابزارک هستش و اون آیکون نامه یک آیتم از منوی شما، بنابراین ابزارک شما می تونه هر چیز دیگه ای غیر از صندوق نامه باشه، مثلا نوتیفیکیشن ها ( اطلاعیه ها ) یا ابزارک تماس با ما، ابزارک نقشه گوگل، ابزارک نمایش فیدها، استاتوس های توئیتر ، تقویم شمسی یا حتی شما می تونید با استفاده از ابزارک نمایش منوها، یک منوی کامل رو در زیر منوی اصلی نمایش بدید. شگفت انگیره نه ! :)

شما می تونید این افزونرو از طریق سایت وردپرس و به آدرس زیر دانلود کنید و از اون لذت ببرید :

http://wordpress.org/plugins/menubar-widgets/

بعد از نصب این افزونه، قسمت ابزارک ها در ادمین وردپرس فعال میشه و نیازی نیست که پوسته شما از ابزارک ها پشتیبانی کنه و فقط نکته ای که نباید فراموش کنید، استفاده از تابع wp_nav_menu برای نمایش منوهای شما در پوستتون هستش،

همونطور که گفتم این افزونه تنظیمات اضافی نداره، بنابراین برای ایجاد یک منوی زیبا با افکت های جاوا اسکریپتی بایستی شما کمی برنامه نویسی و خلاقیت به خرج بدید، همچنین چند تکنیک کوچیک در مورد این پلاگین وجود داره که من امیدوارم شما بتونید با نگاه به سورس کد، اونهارو شناسایی کنید.

اگه شما از نظر برنامه نویسی در سطح خوبی قرار دارید خوشحال میشم که آموزشی در وبلاگتون برای استفاده از این افزونه قرار بدید، شاید حتی شما بتونید پوسته ها یا پلاگین هایی رو برای این افزونه ایجاد کنید. موفق باشید. :)

-- هادی خسروجردی

• امتیاز 12
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

همچنین شاید گفتن این موضوع خالی از لطف نباشه که شما می تونید shortcode هارو به راحتی به ویجت ها اضافه کنید و این باعث قدرت بیشتر فهرست منوی شما میشه، برای اینکار فقط کافیه کد :

add_filter('widget_text', 'do_shortcode');

رو به فایل functions.php پوستتون اضافه کنید، حالا می تونید با استفاده از ابزارک Text که به صورت پیشفرض در قسمت ابزارک های شما موجود هستش، shortcode دلخواهتون رو به ابزارکتون اضافه کنید، مثلا من با اضافه کردن کد [contact-form-7 id=52" title="Contact form 1] به ابزارک Text و انتخاب یک نام تحت عنوان "تماس با من" می تونم یک فرم تماس با من رو به هر جایی از پوستم که از ابزارک پشتیبانی می کنه اضافه کنم.

یا اینکه با استفاده از پلاگین Menubar Widgets اون ابزارک " تماس با من" رو به قسمت فهرست منوهام اضافه کنم. حالا اون shortcode می تونه هر چیز دیگه ای باشه، مثلا گالری تصاویر، یه فرم لاگین، یک سبد خرید، یک نقشه گوگل و یا حتی یک منوی دیگه با ابزارک های متفاوت و ... که شما می تونید به منوهاتون اضافه کنید و با کمی CSS و جاوااسکریپت منوهای حرفه ای رو تو پوسته خودتون داشته باشید. :)

من اینجا دو تصویر دارم که می تونه به دوستان کمک کنه درک بهتری نسبت به کارایی این پلاگین داشته باشن.

1. اضافه کردن چند ویجت در زیر آیتم Featured از فهرست منو

menu-samples.png

2. اضافه کردن ویجت "نمایش سبد خرید" در زیر آیتم سبد خرید که با آیکونی شکل سبد نمایش داده شده.

Untitled.png

اگه ایده های بیشتری دارید می تونید تصاویر خودتون رو زیر همین پست قرار بدید. موفق باشید. :)

-- هادی خسروجردی

• امتیاز 4
لینک به ارسال

در وردپرس محدودیتی وجود نداره به جز اون محدودیتی که شما برای خودتون ایجاد می کنید، شاید بیشتر شما ابزارک Custom Menus رو بشناسید، این ابزارک به صورت پیش فرض در قسمت ابزارک های وردپرس موجود هستش و کار اون اضافه کردن منوهای ناوبری به قسمت هایی از پوسته شما ( مثل سایدبار، فوتر ، هدر و ... ) هستش که از ابزارک ها پشتیبانی می کنه. ( برعکس افزونه Menubar Widgets که کار اون اضافه کردن ابزارک ها به منوها هست )

مثلا شما می تونید یک منو بسازید به نام "Favorite Links" و لینک هایی که مربوط به دوستانتون هست رو به صورت آیتم هایی در این منو قرار بدید و منو رو ذخیره کنید، بعد از اون کافیه که از قسمت ابزارک هاتون، ابزارک Custom Menus رو به سایدبار مورد نظرتون انتقال بدید ( با کشیدن و رها کردن ابزارک یا کلیک روی اون و انتخاب سایدبار مشخص) ، حالا شما در سایدبار ( فوتر ، هدر و یا هر جای دیگه ی ) پوستتون می تونید لینک دوستان خودتون رو داشته باشید.

اما ما می تونیم قسمت سایدبار پوستمون رو خیلی قدرتمندتر کنیم، با اینکه هدف اصلی پلاگین Menubar Widgets قرار دادن ابزارک ها به منوها هست، اما برای وردپرسی ها محدودیتی وجود نداره، بنابراین بیاید تا خلاقیت های بیشتری رو با این پلاگین تجربه کنیم. اضافه کردن منوی های ساده مثل "Favorite Links" نمی تونه خیلی هیجان انگیز باشه، اما اگه این منو خودش ابزارک هایی رو در خودش داشته باشه شاید موضوع متفاوت بشه. :)

ایجاد یک Activity Widgets با استفاده از پلاگین Menubar widgets و ابزارک Custom Menus

....................................................................................................................................

شما از منوها می تونید برای تب بندی ابزارک ها در سایدبار استفاده کنید، مراحل کار می تونه شبیه این باشه :

1. یک منو ایجاد می کنید به نام "Activity Widgets" و در اون آیتم هایی تحت عنوان "Popular"، "Comments" ، "Recent" ، "Tags" رو ایجاد می کنید.

2. بعد کافیه که در قسمت ابزارک هاتون در ادمین پنل وردپرس به دنبال ابزارک هایی بگردید که می تونن نیاز آیتم های شمارو برآورده کنن و سعی کنید اون ابزارک هارو به "منطقه نوار فهرست" اضافه کنید ( با کشیدن و رها کردن یا کلیک کردن و انتخاب نام منطقه "نوار فهرست").

3. حالا دوباره به قسمت منوهای خودتون در ادمین پنل برمی گردید و از لیست ابزارک های موجود ، ابزارکی که مایلید در زیر آیتم مورد نظرتون قرار بگیره فعال می کنید، مثلا ابزارک "Recent Comments" که به صورت پیشفرض موجود هستش می تونه در زیر آیتم "Comments" فعال باشه، در مورد آیتم های دیگه به همین شکل عمل می کنید .

4. و در آخر فقط کافیه از قسمت ابزارک های وردپرسی، ابزارک Custom Menus رو به سایدبار مورد نظرتون اضافه کنید و بعد از لیست منوهای موجود در این ابزارک کافیه منویی که ساختید ( در اینجا Activity Widgets ) رو انتخاب و تنظیمات رو ذخیره کنید. حالا شما در سایدبار خودتون می تونید منوی Activity Widgets رو به همراه ابزارک های اون ببینید.

بعد از این قسمت شما می تونید با استفاده از CSS یا جاوااسکریپت منوی Activity Widgets رو به صورت تب بندی نمایش بدید. البته این فقط یک ایده بود اما اینجا تصویری وجود داره که می تونه هدف مارو واضحتر نشون بده. این تصویر مربوط به پلاگین "Advanced Activity Widgets" هستش که به ارزش 10 دلار برای فروش وجود داره، اما ما می تونیم با استفاده از پلاگین رایگان Menubar Widgets و کمی خلاقیت اینکارو با انعطاف بیشتر و به صورت کاملا مجانی انجام بدیم. :)

این سایدبار به صورت کاملا داینمیک هستش و شما می تونید آیتم های بیشتری رو به همراه ابزارک های بیشتر به اون اضافه کنید.

.

.

menubar-widgets-tabed.png

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

من سعی کردم از این افزونه در پوسته jarida استفاده کنم. در قسمت ابزارک ها قابلیت قرار دادن افزونه در نوار فهرست اضافه شده. ولی هر افزونه ایی درش قرار می دم چیزی در سایتم نشون داده نمی شه.

لطفا راهنمایی کنید.

شدیدا به این افزونه نیاز دارم

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام و ممنون از شما به خاطر اینکه از این افزونه استفاده می کنید. :)

روش کار این افزونه در 2 بخش انجام میشه.

#1 اضافه کردن ابزارک ها ( Widgets ) به "منطقه نوار فهرست" ( Menubar Area ).

قبل از هر کاری شما باید ابزارک هایی رو انتخاب کنید و در قسمت منطقه نوار فهرست قرار بدید، اینکار برای این هستش که ابزارک ها در بخش نمایش فهرست های شما نمایش داده بشن. برای اینکار شما باید ابتدا وارد بخش نمایش ابزارک ها بشید و بعد با کشیدن و رها کردن ابزارکها در "منطقه نوار فهرست" ( Menubar Area ) ، ابزارکهارو به بخش نمایش فهرست ها منتقل کنید.

.

.

screenshot-1.png

.

.

.

#2 فعال کردن ابزارک ها ( Widgets ) در بخش نمایش فهرست ها ( Menus ).

با استفاده از این قسمت شما می تونید کنترل دقیقتری روی ابزارک هاتون داشته باشید، طبیعی هستش که شما نیازی ندارید تمام ابزارکهاتون داخل تمام آیتم های منوتون بارگذاری بشن. اینجا شما انتخاب می کنید که برای چه آیتمی از فهرستتون چه ابزارک/ ابزارک هایی رو فعال کنید. مثلا اگه شما یک آیتم فهرست با عنوان" تماس با ما" ایجاد کردید، حالا در این بخش انتخاب می کنید که ابزارک "Contact Us" در این آیتم بارگذاری بشه.

برای انجام این کار شما ابتدا وارد بخش نمایش فهرست ها از ادمین پنل وردپرس شده و بعد از اینکه فهرست مورد نظرتون رو ایجاد کردید، باید برای فهرست خودتون آیتم هایی رو بسازید، بنابراین با استفاده از جعبه لینک ها "Links" در سمت چپ، آیتم مورد نظرتون رو ایجاد می کنید که نیازی به آدرس نداره و می تونید برای آدرس لینک فهرست از علامت # استفاده کنید و به بخش ساختار فهرست ( Menu Structure ) که در سمت راست قرار داده منتقل می کنید.

با کلیک روی آیکون "فلش رو به پائین" هر آیتم فهرست، می بینید که تنظیماتی برای اون وجود داره، مثل آدرس، عنوان، کلاس های css ، توضیحات و کمی پائینتر از اون حالا شما گزینه "ابزارک های نوارفهرست" ( Menubar Widgets ) رو می تونید ببینید. البته اگه از وردپرس 3.6 یا پائینتر استفاده می کنید تنظیمات فهرست شامل "توضیحات" و" ابزارکهای نوارفهرست" به طور پیشفرض مخفی هستن و شما باید از قسمت گزینه های نمایش ( Screen Options ) که در بالای صفحۀ نمایش فهرست ها وجود داره تیک مربوط به توضیحات ( Description ) رو زده باشید تا نمایش داده بشن.

# فعال کردن ابزارکها از لیست "ابزارکهای نوارفهرست"

اگه در مرحله قبل ابزارک هایی رو به منطقه "نوارفهرست" اضافه کرده باشید ، حالا باید در بخش "ابزارک های نوارفهرست" اونهارو ببینید. تنها کاری که اینجا شما باید انجام بدید فعال کردن ابزارک مورد نظرتون هستش، که برای هر آیتم فهرست می تونه متفاوت باشه. مثلا تیک مربوط به ابزارک "Contact Us" مرحله قبل رو که حالا تو لیست ابزارکهای نوارفهرست ما وجود داره ،می زنید و بعد از لیست بازشنوندۀ بالای اون گزینه "فعال"( Acitve ) رو انتخاب می کنید و بعد روی دکمه "ذخیره فهرست" ( Save Menu ) کلیک می کنید.

به این ترتیب ابزارک مورد نظر شما به فهرست مربوطه اضافه میشه. گزینه های دیگه ای که در لیست بازشنوده وجود دارن شامل بروزرسانی، حذف و غیرفعال ( Delete, Update, Deactivate ) کردن هستن.

.

.

screenshot-2.png

.

.

# حذف ابزارکها از لیست "ابزارکهای نوارفهرست"

باید به این نکته توجه داشته باشید که با حذف ابزارک از این لیست، در واقع ابزارک مورد نظر از منطقه "نوارفهرست" ( Menubar Area ) هم حذف خواهد شد. گاهی پیش میاد که شما پوسته ای رو فعال می کنید و ابزارک هایی رو در "نوارفهرست" پوسته قرار میدید، بعد پوسترو غیرفعال و پوستۀ دیگه ای رو فعال می کنید. در این موارد پلاگین Menubar Widgets لیست ابزارک های موجود که مربوط به پوسته قبلی بودن رو به صورت قرمز رنگ به شما نمایش میده، شما می تونید این ابزارک هارو حذف کنید یا اگه تنظیماتی وجود داره در اونها و نیاز دارید که در فهرست جدید هم از همون ابزارک استفاده کنید باید به بخش نمایش ابزارک ها رفته و در پائین صفحه از قسمت "ابزارک های غیرفعال" ( Inactive widgets )، ابزارک مربوطرو با کشیدن و رها کردن به منطقه "نوارفهرست" منتقل کنید تا ارور موجود در لیست "ابزارک های نوارفهرست" از بیین بره.

البته گاهی پیش میاد که پلاگینی که ابزارک مورد نظر رو ایجاد می کرده ( در اینجا Contact Us )، ممکنه حذف شده باشه، بنابراین شما با دیدن ارور "ابزارک contact-us-1 در منطقه نوارفهرست موجود نیست، شما می توانید آن را حذف کنید" ، بایستی از لیست موجود تیک ابزارک مربوطرو بزنید و از لیست بازشونده گزینه "حذف" رو انتخاب کنید.

.

.

screenshot-4.png

.

.

# بروز رسانی ابزارک های موجود در لیست "ابزارکهای نوارفهرست"

بروزرسانی ابزارک ها در مواردی کاربرد داره که شما قصد دارید ترتیب ابزارک هاتون رو در آیتم فهرست مورد نظرتون تغییر بدید، مثلا شما در آیتم فهرستی از 3 ابزارک "جستجو"، "فهرست سفارشی"، "آخرین نظرات"، استفاده کردید و حالا تصمیم دارید بجای اینکه ابزارک جستجو در ابتدای آیتم فهرست باشه اون رو به آخر آیتم انتقال بدید، به این ترتیب باید ابزارک جستجو رو با موس بگیرید و اون رو به پائین لیست منتقل کنید، با انجام اینکار به صورت خودکار تیک مربوط به ابزارک "جستجو" زده میشه، و فقط شما باید تیک بقیه ابزارک های فعـــال رو ( در اینجا "آخرین نظرات" و "فهرست سفارشی" ) هم بزنید و بعد گزینه "بروزرسانی" رو انتخاب و روی دکمه "ذخیره فهرست" کلیک کنید.

# اضافه کردن فونت آیکون به آیتم های فهرست

برای اضافه کردن فونت آیکون به آیتم های فهرستتون شما باید ابتدا فونت آیکون مورد نظرتون رو در پوستتون بارگذاری کنید، اینکار مثل بارگذاری CSS در پوسته هستش،

البته مثل همیشه پلاگین هایی برای وردپرس وجود دارن که این کارو برای شما انجام میدن، مثلا پلاگین font-awesome که برای فونت آیکونی با همین نام ساخته شده باعث میشه شما در پوستتون به لیستی از آیکون ها دسترسی داشته باشید.

استفاده از آیکون فونت ها خیلی راحت هستش و فقط کافیه شما اسم آیکون مورد نظر رو در html وارد کنید، مثلا <i class="fa fa-camera"></i> یک ایکون دوربین رو در پوسته شما نمایش خواهد داد.

اما برای نمایش آیکون فونت ها در آیتم های فهرست ( بوسیله پلاگین Menubar Widgets ) شما نیازی به وارد کردن کدهای html هم ندارید، فقط کافیه از تنظیمات آیتم فهرست و فیلد مربوط به CSS، اسم آیکون فونت مورد نظرتون ( در اینجا fa fa-camera ) رو قرار بدید. البته باید حتما پلاگین font-awesome رو هم نصب کرده باشید یا CSS و Font های مربوط به این فونت آیکون رو در پوستتون بارگذاری کرده باشید.

در اینجا شما می تونید لیستی از اسم های مربوط به آیکون فونتهای سایت Font Awesome رو مشاهده کنید و از اونها در فهرستهاتون استفاده کنید.

در آینده تنظیمات بیشتری به پلاگین Menubar Widgets اضافه می شه که حتما باعث راحتی بیشتر کاربرا و لذت بردن بیشتر از این پلاگین خواهد شد، در حال حاضر من زمانی برای بروز رسانی این افزونه ندارم اما امید هستش که با حمایت شما و معرفی این افزونه به دوستانتون، این افزونه سیـر تکامل خودش رو پیش بگیره. :)

--- هادی خسروجردی

• امتیاز 5
لینک به ارسال

سلام

من سعی کردم از این افزونه در پوسته jarida استفاده کنم. در قسمت ابزارک ها قابلیت قرار دادن افزونه در نوار فهرست اضافه شده. ولی هر افزونه ایی درش قرار می دم چیزی در سایتم نشون داده نمی شه.

لطفا راهنمایی کنید.

من هم همین مشکل رو دارم، تمام تنظیماتی که اشاره داشتید رو انجام دادم ولی چیزی نمایش داده نمیشه. دلیل چیه؟

لینک به ارسال

سلام

لطفا راهنمایی کنید.

من هم همین مشکل رو دارم، تمام تنظیماتی که اشاره داشتید رو انجام دادم ولی چیزی نمایش داده نمیشه. دلیل چیه؟

از تاپیک Menubar Widget مکمل منوی سایت های وردپرسی

نکته مهم : دوستان عزیز دقت کنید که تیک های css ,… فعال باشه در غیر اینصورت نمایش داده نمیشه.

post-2281-0-38822900-1397243045_thumb.pn

مرسی، حل شد. CSS باید فعال باشه، از تنظیمات تب Screen Option که تو عکس ضمیمه مشخص شده باید اقدام کنید.

برای اسکرین آپشن مربوط به بخش منو از مسیر Dashboard/ Appearance/ Menus بالای صفحه وردپرس تب Screen Option رو انتخاب کنید، گزینه CSS رو تیک بزنید، مشکل حل میشه.

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

باتشکر از افزونه ای که طراحی کردید. من این افزونه رو نصب کردم و خیلی به کارم اومد. فقط یک مطلب این که وقتی موس رو از روی ویجت بر میدارم و یا یک گزینه رو انتخاب می کنم از اون منو می پره. اگه زحمت بکشین سایت و منوی مربوطه رو در مرورگر فایرفاکس نگاه بکنین متوجه میشین من چی میگم. ممنون

http://seeiran.ir

• امتیاز 1
لینک به ارسال

باتشکر از افزونه ای که طراحی کردید. من این افزونه رو نصب کردم و خیلی به کارم اومد. فقط یک مطلب این که وقتی موس رو از روی ویجت بر میدارم و یا یک گزینه رو انتخاب می کنم از اون منو می پره. اگه زحمت بکشین سایت و منوی مربوطه رو در مرورگر فایرفاکس نگاه بکنین متوجه میشین من چی میگم. ممنون

http://seeiran.ir

خواهش می کنم، امیدوارم براتون مفید باشه. :)

در افزونه Menubar Widgets از هیچ کد سی اس اس و جاوا اسکریپتی برای نمایش تو سایت استفاده نشده، به این خاطر که هر ویجت می تونه سبک یا افکت خاص خودش رو داشته باشه.

بنابراین هر مشکلی که در نمایش ویجت ها باشه احتمالا مربوط به پوسته یا تائیرات پلاگین های دیگه روی منوی سایت هستش.

من افزونرو در مورد ویجت هایی مثل ( Archives, Custom Menus ) که ویجت هایی به صورت منوهای کشویی ( Drop Down ) ایجاد می کنن امتحان کردم و مشکلی وجود نداره، پیشنهاد می کنم شما هم از این ویجت ها در منوهاتون استفاده کنید و تو تنظیماتشون اونهارو به شکل کشویی ایجاد کنید و بعد نتیجرو در منوها ببینید و تست کنید.

1. احتمالا اسکریپت یا کد سی اس اسی وجود داره که باعث میشه منوی کشوییتون حالت پرشی داشته باشه. این کدها می تونه از پلاگین ها یا خود پوسته باشه.

2. شاید مشکل فقط از سی اس اس یا جاوااسکریپت همون ویجت باشه، بنابراین شما باید ویجت های دیگرو امتحان کنید تا مطمئن بشید مشکل از این ویجت نیست، برای اینکار بهتر هستش که پلاگین مربوطرو غیرفعال کنید تا تائیرات سی اس اس و جاوا اسکریپت اون از بین بره.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

بی زحمت مجدد سایت بنده رو نگاه بکنین. http://seeiran.ir

الان من فرم ورود رو گذاشتم . ولی وقتی باز میشه در دو ستون میاره. میشه بگین چجوری حلش کنم؟

لینک به ارسال

بی زحمت مجدد سایت بنده رو نگاه بکنین. http://seeiran.ir

الان من فرم ورود رو گذاشتم . ولی وقتی باز میشه در دو ستون میاره. میشه بگین چجوری حلش کنم؟

در حال حاضر پلاگین Menubar Widgets تنها ابزارکهارو به فهرست های شما اضافه می کنه ، بدون هیچ کد CSS یا Javascript و از اون جایی که تعداد ابزارکها و پوسته ها خیلی زیاد هستش نمیشه یه استایل واحد برای همه اونها ساخت و به پلاگین اضافه کرد، تنها راهش اینه که شما خودتون به صورت دستی کدهایی رو به پوستتون اضافه کنید.

1. مثلا برای این ابزارکی که شما استفاده می کنید میشه از این کدهای CSS استفاده کرد :

ul.tml-action-links {
display: block !important;
float: none !important;
position: relative !important;
right: 0 !important;
margin: 0 !important;
padding: 0 !important;
top: 0 !important;
box-shadow: none !important;
}

.menubar-item-widget-theme-my-login {
padding: 15px !important;
}

برای اضافه کردن این کدهای CSS به پوستتون من توصیه می کنم از Child Theme کنید. درست کردن Child Theme خیلی راحته، درست مثل ایجاد کردن یک پوسته معمولی می مونه، بعد از ایجاد Child Theme شما هر تغییری که به پوستۀ Child وارد کنید روی پوسته اصلیتون اعمال میشه با این تفاوت که اگه پوسته اصلیتون رو آپدیت کنید، تغییراتتون از بین نمیره.

اگه از Child Theme استفاده می کنید کافیه کد CSS بالارو به فایل style.css اضافه کنید.

2. اگه کار کردن با Child Theme براتون راحت نیست می تونید یه فایل PHP ساده بسازید و کد زیر رو داخلش قرار بدید :

<?php
/*
Plugin Name: My Custom Changes
Plugin URI: http://seeiran.ir/
Description: A simple wordpress plugin that helps I add multiple codes to my wordpress site .
Version: 0.1.0
Author: seeiran
Author URI: http://seeiran.ir/
*/
?>
<?php
function change_tml_style(){

echo "
ul.tml-action-links {
}

}
";
}
add_action("wp_print_styles", "change_tml_style", 30);
?>

حالا می تونی این فایل رو به پوشه wp-content/plugins/ منتقل کنی، من هنوز اسرار دارم که استفاده از Child Theme برای اضافه کردن تغییرات به پوسته خیلی بهتر هستش. :)

.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

فقط یه مسئله دیگه. وقتی کاربر وارد میشه. بعدش در منوی کاربری لینک ها در ستون کناری نمایش داده میشه. اگه کد این مسئله رو هم لطف کنین ممنون میشم.

لینک به ارسال

برای اینکار لازمه که شما یک کاربر ایجاد کنید و نام کاربری و پسورد اون رو برای من ارسال کنید، سطح دسترسی کاربر مهم نیست و می تونه Subscriber ( مشترک ) باشه. اطلاعات رو می تونید از طریق بخش "تماس با من" سایتم ارسال کنید. :)

بعد از ایجاد کدهای CSS اونهارو همینجا قرار میدم که کاربرای دیگه هم بتونن استفاده کنن. هر چند برای هر پوسته و پلاگینی می تونه متفاوت باشه، با این حال امیدوارم به درد باقی دوستان هم بخوره.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

من سایتتون رو بررسی کردم، تنها کاری که شما باید انجام بدید اینه که به جای کد قبلی از این کد استفاده کنید. :)

ul.tml-action-links,
ul.tml-user-links {
}

}

• امتیاز 2
لینک به ارسال

ممنون از لطف شما. خیلی محبت کردین.

می دونم شاید نرسین و وقت نکنین ولی اگر لطف کنین یه مشکل دیگه من رو هم حل کنین ممنون میشم.

من در دسته بندی مطالب کاری که کردم این بوده که دسته ها زیر دسته اول و دوم و سوم ... داشتند. در هنگام انتشار مطلب من پایین ترین دسته رو انتخاب کردم و دسته های بالا رو انتخاب نکردم.

الان به مشکل خوردم . در جایی می خوام مطالب دو دسته رو با هم بیارم. از کد

query_posts(array('category__and'=>array(37595,$category_id)));

استفاده کردم ولی چون دسته 37595 دسته بالاتر یک دسته دیگر است این کد جواب نمیدهد. به نظرم بایستی دو راه حل داشته باشد.

اول اینکه بتونم کدی بنویسم که تمامی مطالبم که در حدود 5000 تاست به صورت خودکار دسته های بالاترشون هم انتخاب بشه.

دوم اینکه در کد بالا کاری کنم که به جاری کد دسته بالا ، مجموع کدهای دسته های پایین تر رو با هم در نظر بگیره.

نمی دونم چیکار کنم. بدجور گیر کردم.

لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمائید.

لینک به ارسال

سوال شما مربوط به این تاپیک نیست، لطفا تاپیک جدیدی ایجاد کنید و لینک اون رو برای من پیغام بزارید تا دربارش با هم گفتگو کنیم. :)

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...