رفتن به مطلب

ارسال مطلب به وردپرس از فرم php مستقل

پست های پیشنهاد شده

سلام

پیشوند "خیلی مهم" رو انتخاب کردم چون وقتم کمه.منون میشم دوستان راهنمایی کنن.

اول مسائل رو می نویسم طبق معمول :

1-میخوام یه صفحه ایجاد کنم با این آدرس www.mysite.com/sendfile که کاربرا بتونن بیان داخلش و یه فایل آپلود کنن و یه سری توضیحات بنویسن.

2-نمیخوام صفحه ادمین رو ببینن.یعنی کلا میخوام سایت به دور از محیط اصلی وردپرس باشه.واسه همین از صفحه ارسال مطلب وردپرس استفاده نمیکنم.

3-میخوام چندتا متا (meta) مثل نام فایل، تاریخ گرفتن عکس، موضوع(لیست دسته هایی که از قبل ساختم) و ... بهش اضافه کنم.

حالا مشکلات :

1-امکانش هست که یه فرم طراحی کنم با چندتا input و بعدش محتواش رو به دیتابیس وردپرس بفرستم و بعنوان پست در نظر بگیره؟فرم مستقل باشه و توش تگ وردپرس نباشه.یا اینکه تگ ها داخل input باشن و ویرایشگر وردپرس نباشه.

2-راهی هست که بدونِ افزونه بشه ویرایشگر متن وردپرس رو صحیح و سالم توی یه برگه فراخوانی کرد و امکان ارسال و انتشار هم داشته باشه؟

3-ساده ترین راه برای اضافه کردم metabox چیه؟ - آموزش همیار وردپرس رو دیدم.پیچیده و طولانی بود و من وقت کافی ندارم برای اون همه کار.

ممنون

یا علی

لینک به ارسال

سلام.

بحث شبیه سازی درج پست به وردپرس از طریق فرم جدا قابل اجراست.. فقط چیزی که هست اینه که با مدیریتشون از داخل پنل اصلی وردپرس ممکنه به مشکل بخورید.

متاباکس هم بهترین آموزش به نظر من همون آموزش همیار وردپرس هست. راه ساده تری فکر نمی کنم داشته باشه.

لینک به ارسال

ممنون از دوستمون که جواب دادن

خوشحال میشم نظر دوستان رو هم بدونم

سلام.

بحث شبیه سازی درج پست به وردپرس از طریق فرم جدا قابل اجراست.. فقط چیزی که هست اینه که با مدیریتشون از داخل پنل اصلی وردپرس ممکنه به مشکل بخورید.

متاباکس هم بهترین آموزش به نظر من همون آموزش همیار وردپرس هست. راه ساده تری فکر نمی کنم داشته باشه.

میشه بیشتر توضیح بدین در مورد ارسال مطلب از فرم مستقل؟مثلا یه مثال بزنید.

حالا برای مدیریتش یه کاری می کنم.

خب برای متاباکس که پیچیده میشه نمیشه جاش از یه چیز دیگه استفاده کرد؟

مثلا ببینید ما یه متن اصلی داریم.یه چکیده داریم.از این چیزا دیگه نداریم که من عنوانشون رو تغییر بدم و بعنوان مثلا "تاریخ گرفتن عکس" استفاده کنم؟

لینک به ارسال

برای استفاده از توابع وردپرس

wp_insert_post برای ثبت پست

افزودن زمینه add_post_meta

add_meta_box برای ایجاد متاباکس

در انجمن توابع را جستجو کنید

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

سلام . شما می تونید توی اسکریپت خودتون مستقلا به پایگاه داده وصل بشید و مطلبتون رو درج کنید. و وردپرس اون رو لود می کنه. من قبلا نرم افزاری با c# نوشتم که چنین کاری می کرد منتها کاربر از توی سیستم خودش نمی تونست به پایگاه داده وصل بشه و به طور مستقیم تغییری ایجاد کنه (چون مدیران هاست دسترسی مستقیم رو به دلایل امنیتی بسته بودن) .

اما در لوکال هاست به درستی کار می داد ، ولی من به خاطر اون ضعف پروژه رو دیگه رها کردم!

برای فراخوانی اون فرم ویرایش مطلب هم می تونید فایل های جاوا رو که مرتبط با این کار هستن از پوشه ی وردپرس فراخوانی کنید و خروجی رو دستی در پایگاه توسط کدهای خودتون ذخیره کنید. (برای این کار طبیعتا لازمه به دستورات پلاگین جی کوئری tinymce اشنا باشید).

شاید این لینک هم به دردتون بخوره.

لیستی کامل از اسکریپت های اینکلود شده در وردپرس

tinymce

نحوه کار هم به این صورت هست که ابتدا مطلب رو بدون داشتن ای دی درج می کنید بعد بایک فراخوانی دیگه مطلب رو از دیتابیس می گیرید و از اون id مطلب رو گیر میارید. ( من این کار رو کرده بودم)

بعدش توی تیبل های دیگه مثلا برای تعیین دسته بندی تاکسونومی اضافه می کنید و غیره...

موفق باشید.

ویرایش شده توسط parsigroup
لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...
در در 3/11/2014 at 16:09، Parsa گفته است :

برای استفاده از توابع وردپرس

wp_insert_post برای ثبت پست

افزودن زمینه add_post_meta

add_meta_box برای ایجاد متاباکس

در انجمن توابع را جستجو کنید

سلام استاد
میشه بیشتر راهنمایی کنید من مبتدی هستم.
ببینید من میخام یه فرم برای آشپز ها ایجاد کنم و اونا اطلاعات شغلی خودشون رو وارد کنند. در ادامه من میخام یه پست تایپ ایجاد کنم با مشخصاتی که میخام. و اطلاعات این فرم در این پست تایپ جدید ذخیره بشه و من اونو تایید کنم و بعد به صورت یک پست در سایت نمایش داده بشه. 
نمیخام از افزونه استفاده کنم. اگه لطف کنید روال کار رو بگید ممنون میشم. چون نمیدونم چطوری این امکان رو باید فراهم کنم که اطلاعات فرم در این پست تایپ و فیلد هاش ذخیره بشه با کد نویسی؟

لینک به ارسال

سلام

برای جنریت کردن پست تایپ از اینجا کمک بگیرید:
http://wp-parsi.com/generator/

لینک به ارسال

خیلی ممنونم از راهنمایی تون 
بسیار کاربردی بود استاد گرامی
ولی این برای نمایش اطلاعات پست تایپ هست. میشه بگید که قبل از اون چطور میتونم اطلاعات یک فرم رو که توسط یک کاربر ثبت شده چطوری در این پست تایپ بدون اینکه کاربر رو بهش نقش مشارکت کننده بدم ثبت کنم؟

که بعد با استفاده از این کدها نمایش داده بشه؟
و اینکه این کدها رو دقیقا کجا در ورد پرس باید بنویسم ؟
من مبتدی هستم
با تشکر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، hodabanoo گفته است :

خیلی ممنونم از راهنمایی تون 
بسیار کاربردی بود استاد گرامی
ولی این برای نمایش اطلاعات پست تایپ هست. میشه بگید که قبل از اون چطور میتونم اطلاعات یک فرم رو که توسط یک کاربر ثبت شده چطوری در این پست تایپ بدون اینکه کاربر رو بهش نقش مشارکت کننده بدم ثبت کنم؟

که بعد با استفاده از این کدها نمایش داده بشه؟
و اینکه این کدها رو دقیقا کجا در ورد پرس باید بنویسم ؟
من مبتدی هستم
با تشکر

سلام به عنوان مثال :

if($_POST['post_submit']=='Submit'){
  $post = array(
      'post_type' => 'custom_post_type',
      'post_title' => $_POST['post_title'],
      'post_content' => $_POST['post_desc'],
      'post_status' => 'draft'
  );
  $post_id = wp_insert_post($post);
 }

<form id="song-entry" name="post_entry" method="post">
<p>
    <label>Title</label><br />
    <input type="text" id="post_title" name="post_title" />
</p>
<p>
    <label>Description</label><br />
    <input type="text" id="post_desc" name="post_desc" />
</p>

<p>
    <input type="submit" name="post_submit" value="Submit" />
</p>
</form>

که به جای custom_post_type اسم پست تایپ سفارشی رو قرار بدید و معمولا post_status در حالت draft ذخیره می کنن تا مدیر بررسی کند بعد ان را بروز رسانی و منتشر کند .

برای اطلاعات دقیق تر می تونید این لینک رو مطالعه بفرمایید .

https://stackoverflow.com/questions/42138786/how-can-i-save-a-custom-post-type-with-metaboxes-from-front-end

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...