رفتن به مطلب

مشکل عجیب در ایندکس های گوگل

Ali-Ra

پست های پیشنهاد شده

سلام همگی

راستش من از وقتی افزونه سئوم رو به yaost تغییر دادم این مشکلو دارم که وقتی که یه مطلب توی سایت میذارم و فرضا یه تگ به اسم دانلود رایگان سریال اینترنتی نفوذ رو قرار میدم به این شکل ایندکس میشه دانلود رایگان سریال ای - شیک سایت

مشکل چیه بچه ها؟در ضمن میخوام که وقتی مطلب میزنم اون شیک سایته میخوام نباشه،چجیکار کنم؟

لینک به ارسال

به تنظیمات افزونه وارد بشید

قسمت عنوان ها و متا ها رو باز کنید

می تونید عنوان هر بخشی رو به دلخواه ست کنید.

لینک به ارسال

سلام همگی

راستش من از وقتی افزونه سئوم رو به yaost تغییر دادم این مشکلو دارم که وقتی که یه مطلب توی سایت میذارم و فرضا یه تگ به اسم دانلود رایگان سریال اینترنتی نفوذ رو قرار میدم به این شکل ایندکس میشه دانلود رایگان سریال ای - شیک سایت

مشکل چیه بچه ها؟در ضمن میخوام که وقتی مطلب میزنم اون شیک سایته میخوام نباشه،چجیکار کنم؟

سلام

به تنظیمات افزونه سئو قسمت عنوانها و متاها برید و تب خانه رو باز کنید و کد

%%sitename%%

از قسمت عنوان قالب حذف کنید.

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

درسته،من عنوان قالبم رو خودم وارد کردم یعنی site name اینا نذاشتم و با مقدار ثابت پرش کردم.ولی این ایندکسیای گوگلم چرا ناقص ایندکس میشه؟

لینک به ارسال

درسته،من عنوان قالبم رو خودم وارد کردم یعنی site name اینا نذاشتم و با مقدار ثابت پرش کردم.ولی این ایندکسیای گوگلم چرا ناقص ایندکس میشه؟

متوجه سوالتون نشدم مشکلتون با ایندکس گوگل چیه؟چه ربطی به عنوان مطالبتون داره؟

لینک به ارسال

مثلا تگ میزنم "دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین با لینک مستقیم" اینطوری ایندکس میشه "دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین با ل - شیک سایت"

مشکل از چیه؟

افزونه سئوم هم yaost هستش.

ویرایش شده توسط Ali-Ra
لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز این مشکل به نظر من می تونه 2 علت داشته باشه البته باید نظر دوستان دیگه رو هم شنید.

1-احتمال داره قبلا شما همراه عنوان تگهاتون عنوان سایت رو هم قرار داده بودید و بعد از تغییر عنوان تگها و حذف عنوان سایت هنوز گوگل تغییرات رو ثبت نکرده باشه و باید صبر کنید که تغییرات اعمال بشه.

2-دومین مطلب هم اینکه بعضی مواقع گوگل میاد عنوان برند شما رو تشخیص می ده و اون عنوان رو همراه مطلب شما به کاربرا نشون می ده که تشخیص بده سایت شما از نظر کاربر مطلوب هست و کلیک میشه یا نه.

آقا من اشتباه متوجه شدم شما مشکلتون ناقص ایندکس شدن عنوانه لطفا نمونه سرچ شده رو لینک بدید...

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

لطفا این لینکو مشاهده کنید

https://www.google.com/search?q=site%3Ashiksite.ir&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&channel=sb#channel=sb&q=site:shiksite.ir&rls=org.mozilla:en-US:official&start=10&tbs=qdr:d

ببینید ی جا نوشته دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام - شیک سایت

در حالی که من تگ رو اینجوری وارد کرده بودم"دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام روانیتم"

همین بوده مشکل من

لینک به ارسال

همانطور که دوست مون گفتن

اگر قبلاً تایتل شما اونی که در ایندکس ها می بینید بوده

باید مقداری صبر کنید تا ایندکس ها به روز بشن.

+ نقشه های سایت رو resubmit کنید

لینک به ارسال

لطفا این لینکو مشاهده کنید

https://www.google.c...rt=10&tbs=qdr:d

ببینید ی جا نوشته دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام - شیک سایت

در حالی که من تگ رو اینجوری وارد کرده بودم"دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام روانیتم"

همین بوده مشکل من

سلام دوباره

دوست عزیز مشکل شما به این علته که در اون صفحه تگ h1 دقیقا

دانلود اهنگ روانیتم علی عبدالمالکی با

این جمله هستش و گوگل اون رو عنوان مطلب تشخیص داده و به اون صورت نمایش می ده.

لینک به ارسال

دوست عزیز سورس کد این صفحه رو ببینید قالب شما h1 رو به صورت کد زیر قرار می ده...

<h1 id="0">دانلود اهنگ روانیتم علی عبدالمالکی با</h1>

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

مرسی

حالا چیکار کنم اینطور نشه؟

باید قالبتون فایل قسمت برچسبها ویرایش بشه و تگ h1 در محل مناسب قرار بگیره دقیقا نمی دونم کدوم فایل در وردپرس قالب قسمت برچسبها رو تعیین می کنه باید تست بشه الان هم امکان این کار برای من نیست قالبتون رو ضمیمه کنید که دوستان دیگه راهنماییتون کنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...