رفتن به مطلب

سوال در مورد بک لینک

Ali-Ra

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه ی شما

والا من میخواستم بک لینک بخرم ولی فروشندش درست حسابی جواب ما رو نمیداد.این بود که اومدم سراغ شما.

ببینید من سایتم 459 تا بک لینک داره بعد دیدم یه سایت هست 2600 تا بک لینک داره.بعد که خواستم بک لینک بخرم گفت 4 تا دارم 50 تومن.

اصل مطلب اینه که وقتی که من این 4 تا رو بخرم بک لینکم چند تا میشه؟یعنی فقط 4 تا میره رو بک لینکام یا به تعداد صفحاتی که اون 4 تا سایتی که میخوام ازشون بک لینک بخرم به بک لینکام اضافه میشه؟

لینک به ارسال

اصلا به تعداد صفحات اون سایت ربطی نداره

هر سایت یک بک حساب میشه

هر بک هم ارزش نداره

جدیدا هم که میگن کلا ارزشی نداره!

لینک به ارسال

سلام

با 10 تا بک لینک درست و حسابی میشه سایت رو کشید بالا. به قول دوستمون جدیدا دیگه ارزشی هم نداره. سعی کنید داخل چند تا سایت هم موضوع لینک بزارید. روی محتوای سایت تمرکز کنید.

لینک به ارسال

دوست عزیز شما میتونید در سایت های مختلف برید و در قسمت نظرات اون سایت، نظر خودتون رو درمورد هر مطلب بگذارید و آدرس سایت خودتون رو هم وارد کنید(این هم یک جور بک لینک گرفتن هست و بازدید رو هم بیشتر میکنه و این عمل یکی از راهکار های افزایش ترافیک سایت و سئو است)

مخصوصا اگر در سایت هایی که هم مورد با سایت شما هست.

و یا مثلا یک راه بهتر و با بازدهی بیشتر میتونم به "پست مهمان" اشاره کنم! یعنی برید در سایت های مختلف (در صورت داشتن قسمت پست مهمان) پست مهمان ارسال کنید و آخر مطلب ارسالی نیز آدرس سایت خودتون رو وارد کنید.

یا یک روش دیگر نیز اینکه میتونید انجمن های مختلف فعالیت داشته باشین و در قسمت امضا، با سایت خودتون لینک بدید.

روش دریافت بک لینک و افزایش بازدید و... که رایگان و بدون هزینه باشه بسیاره!

موفق باشید دوست عزیز : )

لینک به ارسال

دوست عزیز شما میتونید در سایت های مختلف برید و در قسمت نظرات اون سایت، نظر خودتون رو درمورد هر مطلب بگذارید و آدرس سایت خودتون رو هم وارد کنید(این هم یک جور بک لینک گرفتن هست و بازدید رو هم بیشتر میکنه و این عمل یکی از راهکار های افزایش ترافیک سایت و سئو است)

مخصوصا اگر در سایت هایی که هم مورد با سایت شما هست.

و یا مثلا یک راه بهتر و با بازدهی بیشتر میتونم به "پست مهمان" اشاره کنم! یعنی برید در سایت های مختلف (در صورت داشتن قسمت پست مهمان) پست مهمان ارسال کنید و آخر مطلب ارسالی نیز آدرس سایت خودتون رو وارد کنید.

یا یک روش دیگر نیز اینکه میتونید انجمن های مختلف فعالیت داشته باشین و در قسمت امضا، با سایت خودتون لینک بدید.

روش دریافت بک لینک و افزایش بازدید و... که رایگان و بدون هزینه باشه بسیاره!

موفق باشید دوست عزیز : )

البته همه این ها بجز پست مهمان، بک لینک حساب نمیشند :) چون همه این لینک ها nofollow هستند ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...