رفتن به مطلب

سوالات و نظرات آموزش PDO

پست های پیشنهاد شده

با سلام با چک کردن username و پسورد برای ورود به صفحه مدیریت اگه  غلط بود چطور حالا برای صفحه اصلی پنل که هست کد بنویسیم که  که بسته بشه تا وقتی نام کاربری و پسورد رو نزدن اون صفحه بسته بشه مانند کوکی هایی که میدادیم بهش یا سشن ها منظورم این صفحه هستش ممنونم که جواب بدین 

2018-04-10_19-50-17.jpg

ویرایش شده توسط mohammad4241
لینک به ارسال

سلام

همچین اتفاقی باید بیوفته:

$st = check_login($username, $password);
if($st==1){
	$uid = get_user_id($username);
	header("location: dashboard.php?login=ok&id=" . $uid);
}

check_login یک تابع برای بررسی لاگین هست. اگه خروجی تابع 1 باشه یعنی نام کاربری و رمز صحیح بوده. بعد کاربر هدایت میشه به صفحه dashboard.php

حالا داخل صفحه dashboard.php کد زیر رو باید بنویسیم:

if(isset($_GET['login']) && $_GET['login']=="ok"){
    $_SESSION['user_id'] = $_GET['id'];
}

و کد کاربر رو داخل SESSION ذخیره کنیم.

لینک به ارسال

ببخشید کدی که در قسمت آموزش PDO گذاشته بودین برای چک کردن یوزرنیم و پسورد از دیتابیس از اون کد استفاده کردم الان درست کار میکنه حالا این کد رو که گفتین را کدوم قسمت قرار بدم عکس کد  هم :

2018-04-11_08-41-42.jpg

لینک به ارسال

سلام . واقعا ممنونم SM-Mahdavi   جان مشکلم حل شد  خیلی خیلی ممنونم. الان از SESSION استفاده کردم چون قسمت منوی پنل مدیریت رو تو فایل جداگانه ای ذخیره کردم وقتی  اونو include میکنم تو پنل و کدisset($_SESSION['username']) ! نشدن رو هم به منو و هم به صفحه اصلی پنل اضافه میکنم ارور میده میگه SESIION قبلا اجرا شده 2018-04-11_09-37-02.thumb.jpg.aad34b75718a722fbc4ecc2e810926a1.jpg

ویرایش شده توسط mohammad4241
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...