رفتن به مطلب

افزونه پاک کردن عکس های اضافی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

هر عکسی که آپلود میکنم حدود 10 تا عکس اضافی هم آپلود میکنه در اندازه های مختلف که باعث میشه هاستم به شدت پر بشه

میخواستم ببینم هیچ افزونه ای هست که این عکس های اضافی رو پاک کنه؟ و فقط عکس با اندازه واقعی رو نگه داره

و چه جوری میشه کاری کرد که هر عکسی از الان آپلود میکنم فقط همین عکس رو در اندازه واقعی آپلود کنه و هاست رو الکی پر نکنه

( قبلا یه تاپیک در همین مورد بود هر چی گشتم پیداش نکردم )

پیشاپیش از جواب ها ممنون

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

افزونه‌ی Dynamic Image Resizer رو نصب کنین. دقت کنین که حتما پیوند یکتا باید چیزی غیر از پیش‌فرض باشه وگرنه با ساخت تصاویر بندانگشتی مشکب پیدا میکنه:

http://wordpress.org/extend/plugins/dynamic-image-resizer/

لینک به ارسال

شرمنده داداش دقیق متوجه نشدم باید چه جوری نصب کنم و چه تنظیماتی داره و چه جوری میشه اون عکس های اضافی رو پاک کنم

الان کلی عکس رو هاست هست میترسم یه کار اشتباه کنم عکسا بره هوا :wub:

لینک به ارسال

بسیار ممنون

هیچ راهی هست که عکس های قبلی که در اندازه های مختلف هست رو حذف کرد؟

یا باید دستی پاک بشه؟

لینک به ارسال

راه هست اما باید کدنویسی کنید و کمی براتون سخت خواهد بود. باید کدی بنویسید که براساس اسم عکسها (که سایز روش نوشته شده) بیاد و حذف کنه.

شاید راحتترین راه برای شما همون حذف دستی باشه. خیلی هم وقت نمیگیره.

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

دوستان من هم به این مشکل برخوردم قالب سایتم هر عکس رو در 6 سایز آپلود میکنه و هاست پر شده هر افزونه ای استفاده میکنم جواب نمیده که عکس های اضافی در سایز های دیگه پاک شه حدود 4000 تا عکس رو نمیشه دستی پاک کرد آخه

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

من هنوز افزونه ایی برای اینکار ندیدم.

بالاتر هم گفتم مگر اینکه کدنویسی کنید.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

درود و ضمن خسته نباشید خدمت دوستان گرامی*

من هم همین مشکل رو دارم و برای هر عکس 8 عکس جداگانه ذخیره میکنه ! حالا من از یکیشون عکس گرفتم که ممنون میشم دوستان عزیز راهنمایی کنن.

طبق عکس زیر :

آخرین عکس همان عکسی هستش که من آپلود کردم. که مابقی اضافه درست شدند ...

البته فکر می کنم سایز 100*100که با رنگ سبز مشخص کردم برای تصاویر شاخص هست درسته ؟

حالا اگر جز عکس اصلی و تصویر شاخص همه رو حذف کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

و راهنمایی کنید که برای بعد از این باید چکار کنم که این مشکل پیش نیاد ؟

dn73875718z5pvn0m6n8.png

با تشکر از شما ... سال نو بر شما مبارک باد *

لینک به ارسال

سلام. می تونید پوشه عکسها رو روی سیستمتون دانلود کنید و بعد تصاویر اضافی رو پاک و تصاویر باقیمونده رو مجددا آپلود کنید. البته بعد از حذف تمام تصاویر.

از روی ابعادش که در اسم هم ذکر شده راحت می تونید اضافی ها رو پیدا کنید.

لینک به ارسال

سلام. می تونید پوشه عکسها رو روی سیستمتون دانلود کنید و بعد تصاویر اضافی رو پاک و تصاویر باقیمونده رو مجددا آپلود کنید. البته بعد از حذف تمام تصاویر.

از روی ابعادش که در اسم هم ذکر شده راحت می تونید اضافی ها رو پیدا کنید.

بسیار ممنون دوست عزیز

منظور شما اینکه همه ی عکس هایی که روشون سایز زده رو حذف کنم ؟ و انوقت تصویر شاخص حذف نمیشه توی مطالب ؟

دوم برای بار بعد چیکار کنم ؟

با تشکر و سپاس از پاسخگویی *

لینک به ارسال

تاپیک منو بخون

http://forum.wp-parsi.com/topic/29010-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ac%d8%a7%d9%85%d8%b9-%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d9%88%db%8c%d8%b1-%d8%b4%d8%a7%d8%ae%d8%b5-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d9%87%da%a9/

لینک به ارسال

بسیار ممنون دوست عزیز

منظور شما اینکه همه ی عکس هایی که روشون سایز زده رو حذف کنم ؟ و انوقت تصویر شاخص حذف نمیشه توی مطالب ؟

دوم برای بار بعد چیکار کنم ؟

با تشکر و سپاس از پاسخگویی *

خوب باید ببینید تصویر شاخص شما از چه ابعادی استفاده می کنه و اونارو پاک نکنید. البته یه پشتیبان از تمام تصاویر داشته باشید تا اگر مشکلی بود برشون گردونید.

برای تصاویر بعدی هم دوستان افزونه معرفی کردند.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

برای حذف عکس های اضافی از سایت افزونه
image cleanup  را نصب کنید.

سپس از قسمت ابزار ها image cleanup کلیک کنید. وارد محیط افزونه می شوید. بر روی index image کلیک کنید. تا کل عکس های شما را ایندکس و بررسی کند..

پس از بررسی عکس های ... عکس های اضافی که Unreferenced Unused Images  نمایش داده میشوند.

آنها را تست و سپس انتخاب و دسته جمعی حذف نمائید..

تماس بیشتر در ***

ویرایش شده توسط مهدی
حذف تبلیغ
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...