رفتن به مطلب

پیام های خطای yoast

skyfall

پست های پیشنهاد شده

سلام این پیام هارو چطور میتونم رفع کنم دقیقا؟؟هر چی هی سعی میکنم درست بشن نمیشه

The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.

The keyword density is 0%, which is a bit low, the keyword was found 0 times.

The images on this page do not have alt tags containing your keyword / phrase.

The keyword / phrase does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one!

سپاس گذارم

لینک به ارسال

کلماتی که برای برچسب انتخاب کردید (به ترتیب 1و2و4):

در پاراگراف اول مطلب نیستند

در کل مطلب نیستند

در نشانی مطلب نیستند

و 3

تصویری که در مطلب دارید توضیح نداره

لینک به ارسال

این رو هم میشه توضیح بدید ؟ممنون

هیچ تگ زیرتیتری (مانند H2) در نوشته‌ی شما نیست.

من یه تیتر رو تو این تگ قرار دام ولی یه پیام ارور دیگه داد..دقیقا کجای مطلب باید باشه

لینک به ارسال

You have not used your keyword / keyphrase in any subheading (such as an H2) in your copy.

ببخشید به چه معنا هست؟؟چیکار کنم این جور نشه؟؟یه بار میزنه هیچ تگ زیرتیتری موجود نیست یه بار اینو میزنه!!

لینک به ارسال

پست قبلیم رو میتونید توضیح بدید؟؟دوستان متن انگلیسی چرا همش میدهند خب شاید یکی بلد نباشه اگر بود که توی اینجا پست نمیزاشت تو خود سایت وردپرس یا yoast پست میزاشت..سپاس

لینک به ارسال

ممنون میشم این رو هم توضیح بدید و بگید چطوری میشه حلش کرد

The keyword for this page contains one or more stop words, consider removing them. Found 'you'.

در مورد این ارور اگر قرار باشه اینطوری تمام پستها مشکل دار میشن که چون یه عبارتی داره که بهش گیر میده اکثر پستها این افزونه!راهکاری هستش؟

لینک به ارسال

به کلمه خاصی گیر نمی ده می گه از چند تگ بیشتر استفاده نکنید استفاده از کلمات کلیدی متعدد اشتباست

لینک به ارسال

You have not used your keyword / keyphrase in any subheading (such as an H2) in your copy.

ببخشید به چه معنا هست؟؟چیکار کنم این جور نشه؟؟یه بار میزنه هیچ تگ زیرتیتری موجود نیست یه بار اینو میزنه!!

شما در متن اگر واژه‌هایی را در تگ h2 قرار دهید . این خطا رفع میشود

ممنون میشم این رو هم توضیح بدید و بگید چطوری میشه حلش کرد

The keyword for this page contains one or more stop words, consider removing them. Found 'you'.

از واژه‌های عمومی استفاده نکنید و تلاش کنید در عنوان و واژه‌های کلیدی ٬ کلماتی را قرار دهید که خاص باشند

لینک به ارسال

شما در متن اگر واژه‌هایی را در تگ h2 قرار دهید . این خطا رفع میشود

از واژه‌های عمومی استفاده نکنید و تلاش کنید در عنوان و واژه‌های کلیدی ٬ کلماتی را قرار دهید که خاص باشند

اینکارو چندین بار امتحان کردم و از تگ h2 استفاده کردم ولی اتفاقی نیفتاد و ارور در خصوص تگ h2 پابرجاست

در مورد ارور دومی هم ممنونم

اینم نتونستم حل کنم هنوز

The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

خطای اول برای اینه که شما لینک های خروجی نداری برای این پست

یعنی وقتی در مورد مطلبی داره میویسی باید در لابه لای مطلب چند تا لینک بزاری برای مطلی مشابه اون عبارت یا کلمه

مثلا در مورد افزونه داری یک مقاله مینویسی بعد شما باید در وسطش در مورد نصب یا ویرایش یا حذف کردنش هم توضیح بدی

حالا به بعضی از این کلمات لینک میدی که آموزش کلی تری داره

تگ H2 که معلومه یعنی برای مطلب باید از چند عنوان در میان مطلب استفاده کنی تا بتونه تفاوت پارگراف ها و هدف های اصلی مطلب رو شناسایی کنه

لینک به ارسال

آقا ما اولی رو هرکاری کردیم نتونستیم میشه یه خورده بیشتر توضییح بدین

دومی رو هم اوکی کردم

این لینک مطلبی که گذاشتم و همه ی چراغ ها غیر از اولی سبز شدن هست حالا میشه بگین باید چی رو و کجای این مطلب چه چیزی و به چه صورت اضافه کنم ؟ لینک خروجی یعنی چی؟ چجوریه ؟

http://98hdtv.ir/%d8%a2%d9%87%d9%86%da%af-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%ad%d9%85%d8%af-%d8%b7%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%aa%db%8c-%d8%aa%d9%88-%d9%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%db%8c/

لینک به ارسال

آقا ما اولی رو هرکاری کردیم نتونستیم میشه یه خورده بیشتر توضییح بدین

دومی رو هم اوکی کردم

این لینک مطلبی که گذاشتم و همه ی چراغ ها غیر از اولی سبز شدن هست حالا میشه بگین باید چی رو و کجای این مطلب چه چیزی و به چه صورت اضافه کنم ؟ لینک خروجی یعنی چی؟ چجوریه ؟

http://98hdtv.ir/آهن...هارتی-تو-نیستی/

اگه مطلبتون مثلا در مورد وردپرسه

داخل متن کلمه وردپرس رو به تاپیک هایی که قبلا ارسال داشتید پیوند بزنید یعنی لینک مطلب مرتبط رو پشت کلمه وردپرس قرار بدین

زیاد حساس نباشین چون yoast هم بعضا قاطی می کنه می بینی 10 باز از کلید وازه کلیدی استفاده کردی ولی میگه درصدش صفره یا تو پاراگراف اول استفاده کردی میگه نکردی

شما مواردی که دوستان ذکر کردن رو انجام بده دیدی رنگش فرقی نکرد توجهی نکن

لینک به ارسال

هر کاری میکنم این دوتا رفع نمیشه

The keyword / phrase does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one!

خواهشا یکی واضح تر توضیح بده

لینک به ارسال

هر کاری میکنم این دوتا رفع نمیشه

خواهشا یکی واضح تر توضیح بده

اینجارو نگا کن میفهمی اینجوری باید پست بزاری تا ایراد نگیره

http://98hdtv.ir/%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%B7%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D9%88-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...