رفتن به مطلب

تبدیل پست ارسال شده مسائل بووووووقی به دیدگاه !!!!!

پست های پیشنهاد شده

در این دنیای وردپرس یک اتفاقاتی برای ما میافته که اصلا تا با چشم خودمون نبینیم باورمون نمیشه ً

داشتم پست ارسال میکردم که یک نگاهی به قسمت دیدگاه ها انداختم

نوشته بود :

((پینگ در

آیا شما بدون داشتن رابطه ی جنسی با جنس مخالفتون می تونید عاشق باشید ؟))

!!!!!!!!!!

حالا این چیه ؟ تو نظرات چیکار میکنه ؟ !!! :blink:

این آخرین پست ارسالی بود که در قسمت دیدگاه های داشبورد وردپرس داشت منو نگاه میکرد . با خودم گفتم حتما دستم خورده اشتباهی فرستادم .

تا اینکه امروز دوباره یکی دیگه اومد

((پینگ در

چطوری میل جنسی همسرم رو به حالت قبل برگردونم ؟ ))

جالب اینه که کلی پست میذارم ولی فقط این پست های جنسی اینطوری میشند .البته جدیداً این اتفاق افتاده و جدیدا هم فقط در مورد مسائل جنسی نوشتم . باید یک موضوع دیگه رو هم تست کنم .

این دیدگاه ها در داخل سایت برای خواننده قابل رویت نیست ولی بصورت آزار دهنده ای در داشبورد وردپرس برای من قابل رویته !!

ویرایش شده توسط ali_reza
لینک به ارسال

سلام.تا اونجا که من میدونم پینگ یعنی این که مثلا من بیام ی مطلبو از سایت شما کپی کنم و اسم سایتتونم زیر بزنم.این به شما اطلاع میده که این مطلب توسط فلانی کپی شده و این بهش میگن پینگ.تو نظرات همون مطلب هم می آد

لینک به ارسال

میتونید پینگ رو خاموش کنید...

لینک به ارسال

برید داخل تنظیمات و بخش گفتگو ها سپس تیک پذیرفتن بازتاب از دیگران (بازتاب فرستادن) رو بردارین

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...