رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

ی مشکلی برخورد کردم دیوونم کرده.سه چهار ساعته هر کاری میکنم درست نمیشه.تو اینترنت سرچ میکنم راه حل هاشون رو میرم نمیشه.کل وردپرس رو پاک میکنم و دوباره نصب میکنم بازم فایده نداره.پلاگینا رو غیر فعال میکنم بازم نمیشه.

مشکل من اینجاست که .قتی میخوام این منو رو که کلی آیتم داره به موقعیتش تو قالب(قالب دو تا موقعیت داره.یکی داخل فوتر یکی هم تو هدر) اختصاص بدم.تیکش رو میزنم منتها وقتی سیو میکنم میبینم سیو نمیشه.اما وقتی می آم تمام این زیر شاخه ها و child menu ها رو میکنم ی دونه.مثلا همه رو میکنم زیر شاخه home اون وقت مشکل حل میشه!

آیا محدودیت داره وردپرس از این لحاظ؟یعنی اگه تعداد آیتم های منو زیاد باشه دیگه نشون داده نمیشه؟

اینم بگم که رو قالبم که این مشکل رو دارم اولش درست بودا،منتها نمیدونم چرا یهو داغون شد.

ممنون میشم راهنماییم کنین.خیلی گیچ شدم.

ویرایش شده توسط نسـتـــرن
لینک به ارسال

سلام

احتمال زیاد مشکل از فایل functions.php هست. فایل رو پیوست کنید بررسی کنیم.

لینک به ارسال

ممنونم.ضمیمه کردم.

ی چیزی همین الان فهمیدم.عکس رو ببینین.با این تعداد الان مشکلی نداره و کامل نشون میده.اما اگه ی دونه parent دیگه به این اضافه کنم باز به مشکل میخورم و کلشو نشون نمیده و دیگه سیو هم نمیشه. :(

http://up98.org/images/qn85h17higcjd9c072m.jpg

functions.php

لینک به ارسال

یه فایل php.ini بسازید و کدهای زیر رو داخلش بنویسید بعد داخل روت اصلی وردپرس آپلود کنید.

suhosin.post.max_vars = 5000
suhosin.request.max_vars = 5000

تست کنید ببینید جواب میده یا نه.

لینک به ارسال

ممنونم.ولی درستش نشد.هم تو روت اصلی سایت ریختم.هم اونجا که وردپرس نصبه.نشد.

لینک به ارسال

با سلام

هنگام ذخیره سازی فهرست رو به جایی اختصاص ندین و فقط ذخیره کنید ، بعد از طریق نمایش > شخصی سازی فهرست رو برای نمایش در جایگاه مورد نظر انتخاب کنید ...

منم با همچین مشکلی مواجه بودم ، با این روش حل شد

امیدوارم واسه شما هم موثر باشه

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

هنگام ذخیره سازی فهرست رو به جایی اختصاص ندین و فقط ذخیره کنید ، بعد از طریق نمایش > شخصی سازی فهرست رو برای نمایش در جایگاه مورد نظر انتخاب کنید ...

منم با همچین مشکلی مواجه بودم ، با این روش حل شد

امیدوارم واسه شما هم موثر باشه

موفق باشید

خیلی ممنونم ازتون.ترفند جالبی بود.توسنتم دو تا منوی اضافی تر قرار بدم.منتها باز بیشتر از دو تا جواب نمیده.اصلا سیو هم نمیشه.غیبشون میزنه.

لینک به ارسال

این پاسخ پشتیبانشه.منتها نمیدونم یعنی چی

This is probably a server issue.

It happens on some servers that the max_input_vars is small.

The value can be changed by updating the server’s php.ini, adding an .htaccess file, or adding a line to httpd.conf.

If you are on shared host you need to contact your hosting provider.

لینک به ارسال

میگه مشکل از هاست و تنظیماتش هست که باید مقدار max_input_vars بیشتر بشه که مدیر سرور باید انجام بده

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

عرض و ادب و خسته نباشید

دوستان سلام من ی مشکل عجیب با این فهرست ها دارم یعنی منوی ابشاری هر کاری میکنم از ی حدی بیشتر نمیتونم منوی ابشاری درست کنم

ایا این مربوط به قالب میشه یا اینکه ورد پرس محدودیت داره اگه راهی هست لطفا اموزش بدید اینم ادرس سایتم http://4upic.ir/

و این هم ای دی من mytheme20

خواهشا دوستان کمک کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

عرض و ادب و خسته نباشید

دوستان سلام من ی مشکل عجیب با این فهرست ها دارم یعنی منوی ابشاری هر کاری میکنم از ی حدی بیشتر نمیتونم منوی ابشاری درست کنم

ایا این مربوط به قالب میشه یا اینکه ورد پرس محدودیت داره اگه راهی هست لطفا اموزش بدید اینم ادرس سایتم http://4upic.ir/

و این هم ای دی من mytheme20

خواهشا دوستان کمک کنید

موفق باشید

وردپرس محدودیت در فهرست دارد

لینک به ارسال

وردپرس محدودیت در فهرست دارد

سلام

میشه بگین چه محدودیتی؟

این محدودیت رو چطور باید برطرف کرد؟

لینک به ارسال

ممکنه یکبار تعداد منو رو زیاد کنید من ببینم منظورتون از غیب شدن چیه؟

سلام Earth تشکر از این که جواب دادین

مشکل رو حل کردم عزیز

با جستجوهایی که انجام دادم مشخص شد که وردپرس توی تعداد آیتم های فهرست محدود هست و بیشتر از 89 آیتم نمیشه به فهرست اضافه کرد

از طریق راه حل زیر میتونیم تعداد آیتم های فهرست رو اضافه کنیم

فقط کافیه که php_value max_input_vars 5000 رو توی فایل .htaccess وردپرس وارد کنیم و تمام

البته 5000 قابل تغییر هست و میتونیم به عدد بزرگتر هم تغییرش بدیم اما واسه من به درستی کار کرد و تونستم فهرست با آیتمهای بیشتری بسازم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...