رفتن به مطلب

درخواست قالب ترسناک

پست های پیشنهاد شده

سلام

به شدت نیازمند به یک قالب ترسناک هستم

حالا هر چقدر هم شده چه کم چه زیاد ترسناک باشه بدید

ویزگی قالب

تعداد ستون : تک ستون یا دو ستونه

قابلیت نمایش ابزارک ها هم داشته باشه

و...

لینک به ارسال

بهترین کار اینه که یه قالب دیفیس رو بردارید و به قالب وردپرس تبدیل کنید

واسه ساختن سایت امنیتی میخواید؟

لینک به ارسال

قالب های ترسناک واسه وردپرس تا حالا ندیدم (البته اگه هم باشه, خارجیه)

حالا شما دو راه دارید:

1- دانلود قالب ترسناک خارجی و ترجمه قالب

2- ساختن وبلاگ در رزبلاگ (قالب های رزبلاگ رو خیلی راحت میشه ترسناک کرد و کار باهاش راحت تره)

با کدوم راحت تر هستید؟

لینک به ارسال

درود.

یک قالب 2 ستونه یا یک ستونه بسته به نیاز و سلیقه از قالب های موجود انتخاب و استفاده کنید و شخصی سازی کنید قالب مورد نظر را مانند تغییر بگراند به یک تصویر مرتبط تر و تغییر برخی رنگ بندی های قالب ؛به این صورت قالب باب میل شما خواهد شد.

لینک به ارسال

سلام !‌ي زره جستجو كنيد فك كنم باشه ! ولي در كل نياز به تغييرات داره كه داخلش پياده سازي كنيد :

wordpress halloween themes

به فرض اين سرچ كنيد ! ي همچين موضوع هايي جستجو كنيد ... !

لینک به ارسال

قالب های ترسناک واسه وردپرس تا حالا ندیدم (البته اگه هم باشه, خارجیه)

حالا شما دو راه دارید:

1- دانلود قالب ترسناک خارجی و ترجمه قالب

2- ساختن وبلاگ در رزبلاگ (قالب های رزبلاگ رو خیلی راحت میشه ترسناک کرد و کار باهاش راحت تره)

با کدوم راحت تر هستید؟

من رو رزبلاگ بودم تازه اومدم به وردپرس

وردپرس راحت تره

قتلب خارجی ترسناک هم پیدا نکردم

درود.

یک قالب 2 ستونه یا یک ستونه بسته به نیاز و سلیقه از قالب های موجود انتخاب و استفاده کنید و شخصی سازی کنید قالب مورد نظر را مانند تغییر بگراند به یک تصویر مرتبط تر و تغییر برخی رنگ بندی های قالب ؛به این صورت قالب باب میل شما خواهد شد.

بلد نیستم شخصی سازی کنم

شما آموزشی ندارید؟

سلام !‌ي زره جستجو كنيد فك كنم باشه ! ولي در كل نياز به تغييرات داره كه داخلش پياده سازي كنيد :

wordpress halloween themes

به فرض اين سرچ كنيد ! ي همچين موضوع هايي جستجو كنيد ... !

این رو قبلا دیدم اما خوشم نیومد

لینک به ارسال

درود.

منظور از شخصی سازی تغییر بخش هایی از قالب از جمله رنگ ؛تصویر زمینه و ... می باشد که اگر نیاز به شخصی سازی کامل داشته باشید باید به css و html آشنایی نسبی داشته باشید

کاری که الان می توانید انجام بدید این هست قالب خودتون را انتخاب کنید از قالب های موجود (قالبی که به موضوع شما اندکی مرتبط باشد) بعد ساختار کلی قالب که انتخاب شد حال می توانید عکس بک گراند رو تغییر بدید یک عکس مرتبط بزارید و برخی کار های دیگه؛

بعد از انتخاب می توانید در انجمن تایپیک های جدید ایجاد کنید تا دوستان راهنمایی کنند چگونه بخش هایی که نیاز دارید را تغییر دهید

لینک به ارسال

من قبلا قالب ترسناک زیادی در سایت های خارجی دیدم

سعی کنید به انگلیسی سرچ کنید. زیاد هستند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...