رفتن به مطلب

درخواست قالبی شبیه... و یا ویرایش

پست های پیشنهاد شده

ضمن سلام و خسته نباشید دوستان میخواستم بپرسم کسی قالبی شبیه

http://www.abzare.com/

میشناسه که واسه من و خیلی های دیگه اینجا بذاره ممنون میشم راهنمایی کنید!

مدیریت =وردپرس

من یه نمونه پیدا کردم فقط من از وردپرس چیزی سر در نمیارم اگه یکی برادری در حق من بکنه و صفحه اول را دوقسمتی بکنه و بنا به دسته مورد نظر پست بره اون قسمت ممنون میشم مثل همون سایت بالایی و یا قالبهای جعبه ای( box ) که سایتهای تفریحی استفاده میکنن

این هم قالب :

http://www.best-dl.i...8%AF%D9%87.html

لینک به ارسال

سلام

پوسته سایت موردنظر شما کاملا اختصاصی هست.

در مورد درخواست تبدیل هم باید ببینید دوستان کسی تایم داره انجام بده یا خیر(معمولا این کارها رو کسی رایگان انجام نمیده، نوشتم تا زیاد در اینمورد انتظاری وجود نداشته باشه ;))

موفق باشید

پ.ن:

الان چندین بار در انجمن تذکر دادم، برای بالا بودن تاپیک اسپم نفرستید. به موقع همه تیک ها خونده میشه و بهش پاسخ داده میشه.

لینک به ارسال

خب اگه این را راهنماییم بکنید ممنون میشم یعنی در واقع همون اول هم گفتم

من بخوام یه قالب را دو دسته ای کنم یعنی یه قسمت بالا مخصوص اسکریپت و پایینش تم و پوسته راهنماییم میکنید

یعنی مثل قالبها خبری پستی که در دسته خبر میدیم بره توی ستون خبر و پستی که در قسمت عکس میدیدم بره به قسمت عکس

مثل این سایت ;parsipuls.com

لینک به ارسال

سایتی که دادید کلا ساسپند شده.

اما مواردی که شما نیاز دارید قبلا در انجمن بحث شده و مرتبط با کوئری ، query_posts یا WP_QUERY هست. موارد زیر هم میتونه بهتون در یادگیری کوئری و توابع مشابه بهتون کمک کنه:

آخرین مطالب دسته خاص با عکس

نمایش یک ستون از دسته خاص

نمایش آخرین پست های ارسالی توسط یک نویسنده

نمایش تیترها به صورت تصادفی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...