رفتن به مطلب

چطور میشه مطلب جدا در هر برگه زد؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

در مورد سوالم بسیار جستجو کردم، اما به جواب مرتبط نرسیدم.

من می‌دونم که وردپرس مثل جوملا و دروپال ماژولار نیست. تازه بش رو آوردم، دیدم خیلی باحاله، سریع تمرین کردم به پوسته ساختنش، از 0 تا 100 هم پوسته ساختم. یک ناحیه رو ویـجت خور کردم، می‌خوام که توی این ناحیه، در برگه‌های متفاوت، متن، افزونه یا مطالب متفاوت بگذارم، چیکار باید کنم؟

آیا باید افزونه خواصی نصب کنم؟

آیا این یک مسئله راحت مدیریت پنل آدمین وردپرس هست؟

لطفاً من رو راهنمایی کنید.

متشکرم.

لینک به ارسال

هیچ کاری نداره فقط کافیه مثلا برای برگه ها توی فایل page.php ویجت خاص همون دسته تعریف کنید.به این صورت که داخل function.php اون ویجت(sidebar( رو تعریف کنید و توی فایل page.php فراخوانی کنید.اینطوری برای برگه های یادبار مخصوص خودش رو دارید

لینک به ارسال

می تونید قالب کاستوم برای برگه ی مورد نظر ایجاد کنید و کوئری دلخواه بزارید

http://forum.wp-pars...-های-اصلی-سایت/

http://forum.wp-pars...ا-برای-یک-صفحه/

http://forum.wp-pars...-template-page/

مرسی از نظرتون. اما این راهنمایی شما مناسب یک سایت با پنل آدمین نیست.

شاید کاربر هیچ دانشی نداشته باشه و بیاد و یک برگه اضافه کنه، اونوقت مطالب دیگر صفحات رو می‌بینه.

این درست نیست. من یک چیز کلی می‌خوام.

باز هم ممنونم.

لینک به ارسال

هیچ کاری نداره فقط کافیه مثلا برای برگه ها توی فایل page.php ویجت خاص همون دسته تعریف کنید.به این صورت که داخل function.php اون ویجت(sidebar( رو تعریف کنید و توی فایل page.php فراخوانی کنید.اینطوری برای برگه های یادبار مخصوص خودش رو دارید

میشه کمی بیشتر توضیح بدید یا یک منوآل مربوط یه این موضوع بفرمایید.

من درست متوجه نشدم. چطور میشه برای برگه‌ها در فایل page.php ویجت خاص تعریف کرد. آیا این موضوع می‌تونه کاربرپسند بشه؟ یا باید توسط افراد متخصص برگه‌ها اضافه بشه و هر دفعه کد اضافه بشه؟

لینک به ارسال

ابتدا در function.php این کد رو قرار می دید که باعث ایجاد یک سایدبار در قسمت مدیریت میشه که می تونید هر ابزارکی که خواستید رو درونش قرار بدید:

if ( function_exists('register_sidebar') )
register_sidebar(array(
'name' => 'left-sidebar',
'before_widget' => '<div class="left-sidebar-add-box">',
'after_widget' => '</div>',
'before_title' => '<div class="left-sidebar-add-box-title"><p>',
'after_title' => '</p></div>',

));

با این کد یک سایدبار به اسم left-sidebar درست می کنید.

خوب حالا باید اونو توی هر جایی از قالب که دوست داشتید فراخوانی کنید.کافیه این کد رو تو محل مورد نظر بزارید(میتونه توی هر فایلی شاماindex,page.singleو ...)باشه:

<?php dynamic_sidebar( 'left-sidebar' ); ?>

خوب حالا می تونید با همین روش هر چندتا سایدبار که خواسستید توی قسمتهای مختلف بسازید

لینک به ارسال

ابتدا در function.php این کد رو قرار می دید که باعث ایجاد یک سایدبار در قسمت مدیریت میشه که می تونید هر ابزارکی که خواستید رو درونش قرار بدید:

if ( function_exists('register_sidebar') )
register_sidebar(array(
'name' => 'left-sidebar',
'before_widget' => '<div class="left-sidebar-add-box">',
'after_widget' => '</div>',
'before_title' => '<div class="left-sidebar-add-box-title"><p>',
'after_title' => '</p></div>',

));

با این کد یک سایدبار به اسم left-sidebar درست می کنید.

خوب حالا باید اونو توی هر جایی از قالب که دوست داشتید فراخوانی کنید.کافیه این کد رو تو محل مورد نظر بزارید(میتونه توی هر فایلی شاماindex,page.singleو ...)باشه:

<?php dynamic_sidebar( 'left-sidebar' ); ?>

خوب حالا می تونید با همین روش هر چندتا سایدبار که خواسستید توی قسمتهای مختلف بسازید

واقعاً از شما دوست گرامی متشکرم. ببنید دوست من، سایتی دارم که حدود 200 تا برگه(صفحه) داره، و نمی‌تونم برای هر برگه یک پوسته جدا بسازم. تا در یک ناحیه محتوا‌های متفاوت داشته باشم!!. این توضیحی که لطف کردید و برای من نوشتید، رو خودم می‌دونستم و الآن سایتم دو تا پوسته داره. کل صفحاتم از پوسته پیشفرض استفاده می‌کنه و فقط صفحه اولم از پوسته خاص خودش. سایت من رو می‌تونید توی اینجا ببینید.

من ناحیه‌ای کناری دارم که با افزونه revolution slider می‌تونم در هر صفحه اسلاید‌های متفاوتی داشته باشم. چرا؟!! چون خود این افزونه این توانایی رو داره که اسلایدهای متفاوت بساره و به هر کدوم بگی که در کدوم صفحه قرار داشته باشه. حالا من، یک افزونه HTML سفارشی می‌خوام، که مثل ادیتور همین تالار باشه و متن‌های متفاوتی در اون بسازم و به هر کدوم بگم که در کدوم صفحه بیان. همین!

• آیا شما این افزونه رو می‌شناسید؟
  • آیا با همون پست‌های وردپرس میشه همچین کاری کرد؟
  • آیا این مسئله نشدنیه؟!! پس جای مثل p30download چطور تونسته اینکار رو کنه و در هر برگه‌اش، در ناحیه‌ای یکسان، پست‌های متفاوتی بگذاره؟!!

لینک به ارسال

با سلام.

با دستور شرط میشه دستی این کار رو کرد:

<?php if(is_page(10)) { ?>
نمایش متن در برگه شماره 10
<?php } if(is_page(20)) { ?>
نمایش متن در برگه شماره 20
<?php } if(is_page(30)) { ?>
نمایش متن در برگه شماره 30
<?php } if(is_page(40)) { ?>
نمایش متن در برگه شماره 40
<?php } ?>

این کد ها رو باید درون فایل page.php قرار بدین.

و به جای "نمایش متن در برگه شماره 10" متن مورد نظرتون رو بنویسید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...