رفتن به مطلب

دلیل افزایش شدید رتبه الکسا

python

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه سایت تفریحی دارم که رتبه جهانیش تا دو هفته پیش 22000 بود اما الان اومده 52000!!!

از هیچ سیستم افزایش بازدیدم تا حالا استفاده نکردم بازدیدمم تغییری نکرده

به نظرتون مشکل چی میتونه باشه؟

لینک به ارسال

بیشتر سایت ها این مشکل رو پیدا کردند.

به نظر من دلیلش این می تواند باشد که سایت های زیادی به دلیل انجام تبلیغات پاپ آپ یک شبه الکساشون میاد پایین.

لینک به ارسال

البته تنها علتش پاپ آپ نیست... الان همه دارن از پاپ آپ استفاده میکنند اونم چندتا چنتا اینجوری بود الان همه باید جمع میشدن دیگه! واقعا عجیب شده این قضیه!... من چند نمونه رو بررسی کردم امروز که بازدید های حدود 13 14هزارتایی شون شده 3 4هزارتا! اونم در صورتی که تمام ایندکش هاشون هست ولی انگار گوگل به نوعی جریمه کرده اینارو و توو نتایج پایین مطالبشون رو میاره... اینایی که من بررسی کردم از پاپ آپ استفاده نمی کردن. شاید به کپی رایت گیر داده!

لینک به ارسال

الکسا بعضی از ip ها و بازدید هارو اسپم میبینه مثلا یه ip از طریق گوگل وارد سایت میشه و بعد از 2 ثانیه سایتو میبنده همین یه امتیاز منفی برای سایت از نظر الکسا هست.

لینک به ارسال

آپدیت های سایتتون منظم هست؟

الکسا سلیا ها رو از طریق ترافیک و به روز بودن رتبه بندی میکنه

لینک به ارسال

درصورتی که هیچ تخلفی در سئو و استاندارد ها نداشتید(یعنی همون روال قبل رو طی کرده باشید) میشه گفت مشکل از شما نیست.

به این هم باید توجه کرد که یکی از فاکتور های رتبه آلکسا ، نحوه عملکرد سایت های مشابه و در کل رقبا هستن. شاید رقبای شما پیشرفت کرده باشن(البته با این افت شدید ، باید یه کم صبر کنید تا ببینید نتیجه چی میشه!)

همینطور اینکه سایتتون رو هم توی گوگل و... و همینطور با یک سری ابزار دیگه اسکن کنید ببینید آیا ارورهای 404 صفحاتتون زیاد نشده!

لینک به ارسال

آپدیت های سایتتون منظم هست؟

الکسا سلیا ها رو از طریق ترافیک و به روز بودن رتبه بندی میکنه

من یه مدت سایت رو آپدیت نکرده بودم اما از وقتی بازم شروع کردم به آپدیت منظم این مشکل پیش اومد

درصورتی که هیچ تخلفی در سئو و استاندارد ها نداشتید(یعنی همون روال قبل رو طی کرده باشید) میشه گفت مشکل از شما نیست.

به این هم باید توجه کرد که یکی از فاکتور های رتبه آلکسا ، نحوه عملکرد سایت های مشابه و در کل رقبا هستن. شاید رقبای شما پیشرفت کرده باشن(البته با این افت شدید ، باید یه کم صبر کنید تا ببینید نتیجه چی میشه!)

همینطور اینکه سایتتون رو هم توی گوگل و... و همینطور با یک سری ابزار دیگه اسکن کنید ببینید آیا ارورهای 404 صفحاتتون زیاد نشده!

فقط قالب رو عوض کردم اونم چون قالب قبلی سئوی پایینی داشت واسه همین

توی وبمسترم چک کردم فقط یکی دوتا ارور 404 داشتم

لینک به ارسال

پس فعلا بهترین کار صبره :)

(قالبتون رو هم بررسی کنید! این سایت های تشخیص سئو فقط یک سری فاکتورها رو در نظر میگیرن)

لینک به ارسال

البته من دیدم که الکسا به مشکل خورده بود و بعد مدتی به حالت اول برمیگردد

صبر کنید احتمالا به حالت اول برمیگردد

لینک به ارسال

پس فعلا بهترین کار صبره :)

(قالبتون رو هم بررسی کنید! این سایت های تشخیص سئو فقط یک سری فاکتورها رو در نظر میگیرن)

من با سایت http://chkme.com/ قالب رو چک میکنم اما فک کنم با الگورتم جدید گوگل هنوط ست نشده ..

سایت دیگه ای نیست بهتر از این چک کنه؟

لینک به ارسال

یکی از کسایی که بیشترین ضربه را سر این الکسا و سایت هایی که با پاپ آپ خودشون را بالا کشیدن منم

رنک ایرانم به 1000 رسیده بود و جهانیم هم 80 هزار شده بود

الان رنک ایرانم شده 7474 جهانیم شده 223504

جالبیش هم اینه که سایتم رو که توی http://chkme.com چک میکنم سئو را زده 100% !!!

لینک به ارسال

دوستان چند وقتیه (فکر کنم از 2 هفته پیش) دیتابیس الکسا مشکل دار شده و در بعضی موارد به گذشته(چند هفته قبل)برمیگرده

بزودی مشکلاتشون حل میشه پس نگران نباشید

لینک به ارسال

نمیدونم حالا مشکل چی هست هر چی هم میگردم پیدا نمیکنم

روز به روز بدتر میشه تا 57000 هم اومد

بازدیدم هم فرقی نکرده...

به نظرتون افراد دیگه هم میتونن خرابکاری کنن که سایت افت پیدا کنه؟

لینک به ارسال

یکی از کسایی که بیشترین ضربه را سر این الکسا و سایت هایی که با پاپ آپ خودشون را بالا کشیدن منم

رنک ایرانم به 1000 رسیده بود و جهانیم هم 80 هزار شده بود

الان رنک ایرانم شده 7474 جهانیم شده 223504

جالبیش هم اینه که سایتم رو که توی http://chkme.com چک میکنم سئو را زده 100% !!!

این سایت ها بر اساس یک سری الگوریتم پیش فرض خودشون رتبه میدن و اصلا نباید به عدد داده شده اکتفا کنید ...

لینک به ارسال

این سایت ها بر اساس یک سری الگوریتم پیش فرض خودشون رتبه میدن و اصلا نباید به عدد داده شده اکتفا کنید ...

آره از این نظر که مطمئاً هستم اعدادی که میدن زیاد پایه و اصولی نداره

مثلاً سایت من قالب موبایل نداره که این خودش کلی تاثیر داره و ... اما باز هم 100% میگه سئو هست که الکیه

متاسفانه این الکسا معلوم نیست چش شده روز به روز داره رنکم بدتر میشه !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...