رفتن به مطلب

راز برتری سئو بلاگفا نسبت به وردپرس !!!

ali_reza

پست های پیشنهاد شده

خوب . همه میدونیم که برای بالا اومدن در موتور های جستجو باید زمان زیادی بگذره.

برای همین سریع برم سر اصل مطلب.

مورد داشتیم طرف مطالب غیر کپی زیادی در سایتش میذاشته ( مثلاً خودم) و بعد از مدت 1 تا 2 ماه باز هم گوگل تو اون مطلب مورد نظر تحویلش نمیگرفته ؛

ولی از اون طرف یکی دیگه در یک وبلاگ بلاگفا یک پست یا چند تا پست فقط یک روز ارسال کرده و دیگه وبلاگ رو ول کرده رفته و اپ دیت نکرده، ولی باز هم گوگل اونو در صفحات خیلی بهتری از اون سایت نشون میداده !!! :wacko:

سوال ایجاست که دلیل چیه؟

البته قبل از اینکه جواب های ساده ای مثل، در یک ساعت پست بذار و کپی نذار و حجم سایت رو بیار پایین و... داده بشه، باید بگم که شرایط سایت مورد نظر از همه لحاظ ، چند سر و گردن از اون وبلاگ بالاتر بوده .

به نظر خودم که شایدم غلط باشه، دلیلش بخاطر h1 سایته که با وجود مثلا 50 تا پست مربوط به یک موضوع ، ولی چون در h1 سایت، عنوان سایت نوشته شده و عنوان اون موضوع x نوشته نشده ولی در h1 وبلاگ عنوان اون موضوع x نوشته شده، برای همین گوگل بیشتر اون وبلاگ رو تحویل میگیره تا سایت بدون h1 مرتبط را.

نظر اساتید و سئو دانان محترم چیست تا همگی منتفع بشیم از نظرتون و به یک اجماع کلی برسیم تا برای آیندگان هم بماند :D

لینک به ارسال

بلاگفا را نباید با سیستم مدیریت محتوای وردپرس مقایسه کرد چون هیچ ربطی به هم ندارند

اولین گزینه در الکسای بالا سرمایه ایست که شما در سایتتان می گذارید بلاگفا می تواند با سیستم وردپرس هم مدیریت شود و این ربطی به الکسای سایت ندارد

لینک به ارسال

خوب . همه میدونیم که برای بالا اومدن در موتور های جستجو باید زمان زیادی بگذره.

برای همین سریع برم سر اصل مطلب.

مورد داشتیم طرف مطالب غیر کپی زیادی در سایتش میذاشته ( مثلاً خودم) و بعد از مدت 1 تا 2 ماه باز هم گوگل تو اون مطلب مورد نظر تحویلش نمیگرفته ؛

ولی از اون طرف یکی دیگه در یک وبلاگ بلاگفا یک پست یا چند تا پست فقط یک روز ارسال کرده و دیگه وبلاگ رو ول کرده رفته و اپ دیت نکرده، ولی باز هم گوگل اونو در صفحات خیلی بهتری از اون سایت نشون میداده !!! :wacko:

سوال ایجاست که دلیل چیه؟

البته قبل از اینکه جواب های ساده ای مثل، در یک ساعت پست بذار و کپی نذار و حجم سایت رو بیار پایین و... داده بشه، باید بگم که شرایط سایت مورد نظر از همه لحاظ ، چند سر و گردن از اون وبلاگ بالاتر بوده .

به نظر خودم که شایدم غلط باشه، دلیلش بخاطر h1 سایته که با وجود مثلا 50 تا پست مربوط به یک موضوع ، ولی چون در h1 سایت، عنوان سایت نوشته شده و عنوان اون موضوع x نوشته نشده ولی در h1 وبلاگ عنوان اون موضوع x نوشته شده، برای همین گوگل بیشتر اون وبلاگ رو تحویل میگیره تا سایت بدون h1 مرتبط را.

نظر اساتید و سئو دانان محترم چیست تا همگی منتفع بشیم از نظرتون و به یک اجماع کلی برسیم تا برای آیندگان هم بماند :D

البته که استفاده درست از H1 خیلی مهمه ولی اگر بخوای کلی بحث کنی

امکانات محدودی که روی بلاگفا هست رو اصلاً نمیشه با وردپرس مقایسه کرد.

منتها توی این مورد خاص شما مربوط میشه به اعتبار بالای بلاگفا پیش گوگل که این اعتبار برای ساب دامین های بلاگفا هم لحاظ میشه و در بالا اومدن یک وبلاگ تاثیر زیادی داره.

لینک به ارسال

خوب . همه میدونیم که برای بالا اومدن در موتور های جستجو باید زمان زیادی بگذره

خیر زیاد زمان لازم نیست به شرطی که دایره کلمات کلیدی شما مشخص باشه و کمی طولانی تر و از روز اول با سایت قوی رقیب وارد مبارزه نشی که نابودت میکنه

ولی از اون طرف یکی دیگه در یک وبلاگ بلاگفا یک پست یا چند تا پستفقط یک روز ارسال کرده و دیگه وبلاگ رو ول کرده رفته

و اپ دیت نکرده، ولی باز هم گوگل اونو در صفحات خیلی بهتری از اون سایت نشون میداده !!!

سوال ایجاست کهدلیل چیه؟

دلیل اصلی : سایت های تبلیغاتی و یلاگ به سرعت بروز رسانی می شوند به سرعت صفحه اول گوگل میاند به سرعت از صفحه اول گوگل میرند

به دلیل سایت مپی که براشون تعریف شده سریع آپدیت میشند توسط خزنده ها

و مقایسه بلاگفا و مدیریت محتوای وردپرس :blink:

لینک به ارسال

خوب اینطور که معلومه گویا منظور بد جوری غیر استندارند نوشتم که باعث انحراف از موضوع شده.

قطعاً امکانات یک وبلاگ قابل مقایسه با یک سایت نیست . این جای بحث نداره که چرا عصبانی میشید . :rolleyes:

مشکل من این بود که من در رابطه با یک موضوع بیش از 40 تا پست اختصاصی مختلف نوشتم ولی وقتی اون موضوع رو سرچ میکنم، یک وبلاگ تازه تاسیس رو که فقط یک پست در رابطه با اون موضوع داره رو نشون میده ولی گوگل بی وفا من رو در صفحات خیلی پایین تری نشون میده !!!

استاد عزیز حقیقتش دانشم اینقدر پایینه که اصلا متوجه جمله ی دوم شما نشدم.

سایر دوستان جز موارد ذکر شده ی بالا نظری ندارند؟ من که دانشم خیلی کمه ، ولی شما این موارد ذکر شده رو تایید می کنید؟

یعنی ترفند ساده ای برای اینکه گوگل این تبعیض رو قائل نشه، وجود نداره؟

لینک به ارسال
قطعاً امکانات یک وبلاگ قابل مقایسه با یک سایت نیست . این جای بحث نداره که چرا عصبانی میشید .

بحث وبلاگ و سایت نیست بحث اینه که وردپرس یک موتور سایت سازه بلاگفا یک وبلاگ عمومی

مثل این می مونه که شما بپرسید کت و شلوار دامادی بهتره یا پارچه فاستونی

که سئوال کلا ایراد دار می شه مسلما با پارچه فاستونی هم می شه کت و شلوار دامادی دوخت مهم خیاط خوب دوخت خوبه و الا به لحاظ کیفیت پارچه فاستونی کیفیتش را دارد

وردپرس هم کیفیت ایجاد یک سایت شبیه بلاگفا با الکسای بسیار بالاتر را دارد اما باقی امکانات بلاگفا از قدمت و جا افتادگیش تا سرمایه هاست اختصاصی و خرید چندین ساله دامینش و هزاران ساب دامین فعالش را هم در نظر بگیرید اگر این آیتم ها موجود بود با وردپرس می تونید سایتی به مراتب بهتر از بلاگفا ایجاد کنید

لینک به ارسال

این سوال رو قبلاً دوستان پرسیده بودن . ببینید وبلاگ هایی مثل بلاگفا چون ارزش دامنه اونها بالاست و رنک خوبی دارن ساب دامین های اونا بخوبی ایندکس میشن و به سرعت بازدید میگیرن . اما بدلیل امکانات محدود پتانسل پیشرفت بالایی ندارن . ولی وقتی شما یک سایت جدید با وردپرس راه اندازی میکنید ممکنه به دلیل رنک پایین دامنه به سرعت مورد استقبال قرار نگیرید اما پس از مدتی فعالیت مفید !! و البته سئو مناسب میتونید بازدید رو متناسب با پتانسیل سایتتون بالا بیارید .

لینک به ارسال

مشکل من این بود که من در رابطه با یک موضوع بیش از 40 تا پست اختصاصی مختلف نوشتم ولی وقتی اون موضوع رو سرچ میکنم، یک وبلاگ تازه تاسیس رو که فقط یک پست در رابطه با اون موضوع داره رو نشون میده ولی گوگل بی وفا من رو در صفحات خیلی پایین تری نشون میده !!!

]

شما اگه رنک 6 گوگل با الکسای 2 ایران با 136 جهان داشته باشه دامنه اصلیتون با تخیلی ترین cms هم سابدامیناتون بالاتر قرار میگیره من خودم یه وبلاگ بلاگفا دیدم یدونه مطلب داشت تو سایتش بعد رنکش 2 بود :blink::lol: 100 درصد این رنک بالا تاثیر داره.

لینک به ارسال

و اگر بلاگفا را با سیستم وبلاگ وردپرس مقایسه کنیم خواهیم دید که بلاگفا 136 جهان است و وردپرس در رده 10 جهان . نمیشه نتیجه کلی گرفت اما می توان نتیجه گرفت که سئوی خیلی خوبی داره سیستم مدیریت محتوای وردپرس.

یکی هم اینکه ممکن اون وبلاگ مطلبی فرستاده باشه که تنها همان مطلب در رتبه اول قرار گرفته و با همون پیست رنک خوبی می گیرد. من خودم یک مطبی فرستادیم که نصف بازدید یک سایت تنها مربوط به یک مطلب هست.

و اگر بلاگفا را با سیستم وبلاگ وردپرس مقایسه کنیم خواهیم دید که بلاگفا 136 جهان است و وردپرس در رده 10 جهان . نمیشه نتیجه کلی گرفت اما می توان نتیجه گرفت که سئوی خیلی خوبی داره سیستم مدیریت محتوای وردپرس.

یکی هم اینکه ممکن اون وبلاگ مطلبی فرستاده باشه که تنها همان مطلب در رتبه اول قرار گرفته و با همون پیست رنک خوبی می گیرد. من خودم یک مطبی فرستادیم که نصف بازدید یک سایت تنها مربوط به یک مطلب هست.

لینک به ارسال

من بهتون قول میدم سال دیگه این موقع هیچ وبلاگی رو بالای سایتتون نبینید.

به شرطی که با بخش آموزش سئو همراه باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...