رفتن به مطلب

downloaddl

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

من سایتم دو روز قط بود به دلیل پرداخت نکردن هاست

بعد اینکه قبله قط بودن سایت هر روز الکسام اپدیت میشد اما الان 3 روز گذشته و هنوز الکسام تغیری نکرده .

این مشکلش چیه ؟؟ چرا

ممنون

لینک به ارسال

منظورتون سایتتون قطع بود ؟ درست میشه نگران نباش ، تا سایت دوباره alexa دوباره اطلاعات سایت شما رو بروز کنه یه چند روزی طول میکشه

لینک به ارسال

درود

سایت جدید بنده 10 - 12 روز هست راه افتاده و هر روز آپدیت میشه ولی هنوز هیچ رتبه ای در الکسا نگرفته یعنی به این شکل هست : "-"

مشکلی وجود داره به نظرتون؟ چون اکثرا هر سایتی راه مینداختم 2-3 روزه رتبه میگرفت

لینک به ارسال

درود

سایت جدید بنده 10 - 12 روز هست راه افتاده و هر روز آپدیت میشه ولی هنوز هیچ رتبه ای در الکسا نگرفته یعنی به این شکل هست : "-"

مشکلی وجود داره به نظرتون؟ چون اکثرا هر سایتی راه مینداختم 2-3 روزه رتبه میگرفت

نه درست میشه صبر کن

او الکسام ثبت نام کن

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 1 سال بعد...

معمولا آمار الکسا رو خیلی مهم نمیدونن.

ولی بازم اگر براتون مهمه باید صبر کنید.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام

من یه مشکلی داشتم این که سایتمو یک ماهی هستش راه اندازی کردم تو سایت الکسا هم ثبت نام کردم ولی هنوز هیچ چیزی رو نشون نمیده

مشکل از کجاست کمکم کنید ممنون میشم.

برای نمایش آتالیز سایت توسط الکسا باید منتظر باشید تا رتبه سایت به جایگاه خوبی برسه اون وقت الکسا همه بخش های مربوط رو بهتون نمایش میده. اگر کارتون مداوم و خوب باشه حدودا 3/4 ماه باید منتظر باشید

لینک به ارسال

دوستان عزیز... جدیدا یه موجی راه افتاده و همه یاد گرفتن که میگن آمار الکسا مهم نیست و .... درسته که الکسا به سادگی قابل دور زدنه اما به نظرم یه معیار نسبی معتبره ... یعنی به طور مطلق نمیشه گفت رتبه سایت من فلانه یا فلان نیست ولی جایگاه و دید نسبی مفیدی در مورد سایت مورد نظر میتونه ارائه بده ...

اما سوال شما ... باید صبور باشید ... در ضمن با 2 3 روز قطع بودن سایت تغییر چندانی نخواهید کرد ...

لینک به ارسال

دوستان عزیز... جدیدا یه موجی راه افتاده و همه یاد گرفتن که میگن آمار الکسا مهم نیست و .... درسته که الکسا به سادگی قابل دور زدنه اما به نظرم یه معیار نسبی معتبره ... یعنی به طور مطلق نمیشه گفت رتبه سایت من فلانه یا فلان نیست ولی جایگاه و دید نسبی مفیدی در مورد سایت مورد نظر میتونه ارائه بده ...

اما سوال شما ... باید صبور باشید ... در ضمن با 2 3 روز قطع بودن سایت تغییر چندانی نخواهید کرد ...

دوست عزیز شما فقط برو یک نگاهی بندازه به آمار گوگل آنالیتیک بعد بیا مقایسش کن با آماری که آلکسا به شما می ده... اون وقت متوجه می شی که آلکسا چقدر از مرحله پرته

به نظر من کسی که بخواد به آمارهای آکسا توجه کنه فقط خودشو گول زده.... بین تمام آمارهاش فقط شاید بشه تا حدی روی رتبه اش حساب کرد...

لینک به ارسال

دوست عزیز شما فقط برو یک نگاهی بندازه به آمار گوگل آنالیتیک بعد بیا مقایسش کن با آماری که آلکسا به شما می ده... اون وقت متوجه می شی که آلکسا چقدر از مرحله پرته

به نظر من کسی که بخواد به آمارهای آکسا توجه کنه فقط خودشو گول زده.... بین تمام آمارهاش فقط شاید بشه تا حدی روی رتبه اش حساب کرد...

باشه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...