رفتن به مطلب

استفاده از smush.it در cpanel

پست های پیشنهاد شده

چگونه می توان از smush.it یاهو در cpanel استفاده کرد و تمام تصاویر را به یکجا بهینه کرد؟

لینک به ارسال

دوست عزیز لطفا تاپیک زیر رو مطالعه کنید.

رفع مشکل کاربری

نیازی نیست همه تاپیک هاتون رو پشت هم بالا بیارید.

وقتی سوال شما توضیحات کمی داره و نامفهومه انتظار جواب هم نباید داشته باشید.

لظفا بیشتر توضیح دهید.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام ،

Smush.it پلاگین اختصاصی برای Cpanel نداره که این کارُ براتون به طور خودکار انجام بده !

البته فکر کنم پلاگین وردپرس Smush.it موجود باشه که می‌تونید با ی سرچ کوچیک پلاگین رو پیدا و نصب کنید.

این پلاگین تصاویری که از طریق وردپرس آپلود می‌کنید رو بهینه می‌کنه.

البته تازگیا گفته می شد که کیفیت کار و سرعت سرورهای smush.it پایین اومده و بعضی از دوستان استفاده از این سایت و پلاگین رو گذاشتن بودن کنار !

لینک به ارسال

منظورم این می باشد که از این افزونه به عنوان بهینه ساز تمام تصاویر cpanel یا همان هاست استفاده کرد

سلام ،

Smush.it پلاگین اختصاصی برای Cpanel نداره که این کارُ براتون به طور خودکار انجام بده !

البته فکر کنم پلاگین وردپرس Smush.it موجود باشه که می‌تونید با ی سرچ کوچیک پلاگین رو پیدا و نصب کنید.

این پلاگین تصاویری که از طریق وردپرس آپلود می‌کنید رو بهینه می‌کنه.

البته تازگیا گفته می شد که کیفیت کار و سرعت سرورهای smush.it پایین اومده و بعضی از دوستان استفاده از این سایت و پلاگین رو گذاشتن بودن کنار !

من از نسخه وردپرس اون استفاده کردم ولی تازگیا کلا خراب شده و از 20 تصویر یکیشون رو بهینه می کند.

لینک به ارسال

منظورم این می باشد که از این افزونه به عنوان بهینه ساز تمام تصاویر cpanel یا همان هاست استفاده کرد

خیر ، همچین امکانی نداره !

در پلاگین وردپرس این سرویس فقط گزینه‌ای به نام Run all my images through WP Smush.it وجود داره که از طریق اون می‌تونید تمام تصاویر موجود در کتاب‌خانه‌ی رسانه‌‌های وردپرسُ بهینه‌سازی کنید.

همون‌طور که گفتم همچین قابلیتی برای سیپنل وجود نداره که تمام تصاویر موجو در هاستُ بهینه کنه !

لینک به ارسال

خیر ، همچین امکانی نداره !

در پلاگین وردپرس این سرویس فقط گزینه‌ای به نام Run all my images through WP Smush.it وجود داره که از طریق اون می‌تونید تمام تصاویر موجود در کتاب‌خانه‌ی رسانه‌‌های وردپرسُ بهینه‌سازی کنید.

همون‌طور که گفتم همچین قابلیتی برای سیپنل وجود نداره که تمام تصاویر موجو در هاستُ بهینه کنه !

خوب با این اوصاف شما افزونه یا نرمافزار یا چیزی رو نمیشناسید که بشه باهاش تصاویر کل هاست رو بهینه کرد؟

لینک به ارسال

سلام

خیر افرونه ایی بهتر برای بهینه سایز کل تصاویر وجود نداره.

برای بهینه سازی عگسها بصورت یکجا هم اسکریپت خیلی مناسبی نداریم. مگر اینکه مثلا با اسکریپت هایی مثل timthumb کمی کیفیت عکسها رو کمتر کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...