رفتن به مطلب

مشکل باز شدن لینک فیلتر

پست های پیشنهاد شده

دوستان خسته نباشید

من نمیدونم چی شده که سایتم همینجوری سایت پیوندها هست که بعد فیلتره باز میکنه بعدشم وسط سایتمم فیلتر

میشه راهنمایی کنید

لینک سایتتون رو برای بررسی قرار دهید

لینک به ارسال

احتمالا در قسمتی از سایتتون از یک سایت فیل*تر شده یک اسکریپت یا فایل لود میشه. به همین خاطر پیوندها باز میشه.

لینک به ارسال

دوستان اصلا الان دیگه سایت کلا باز نمیشه

میشه بررسی کنید ؟؟

www.downloaddl.ir

دوست عزیز مشکل از قسمت اشتراک گذاری پستاتون هستش.

به تنظیمات قالب برید و قسمت اشتراک گذاری رو ویرایش کنید.

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...
در در ۱۳۹۲/۱۱/۲۵ at 15:01، m.Mosibat گفته است :

دوست عزیز مشکل از قسمت اشتراک گذاری پستاتون هستش.

به تنظیمات قالب برید و قسمت اشتراک گذاری رو ویرایش کنید.

درود به شما دوست عزیز وقت بخیر ممکنه این دامنه رو هم چک کنید

alimelody.ir

چون احساس میکنم بعد از نصب افزونه، سایتم از دسترس خارج شده و قبلش بدون چیزشکن باز میشد اما بعد از نصب یک افزونه، با چیزشکن باز میشه و با آی پی ایران متاسفانه بالا نمیاد

اصلا نمیدونم چیکار کنم که بفهمم آیا سایت فیلتر شده و یا مشکل از فایل و کدهای سایت هستش

ممنون میشم راهنماییم کنید 

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ at 23:11، Morteza گفته است :

سلام

سایتتون بدون مشکل باز میشه

درود به شما جناب مرتضی عزیز وقت بخیر اون روز که این مشکل رو گفتم خدمتتون با وای فای باز نمیشد و به گوشی وارد سایت میشد که بعد مشکل حل شد

یه چند روزی هستش که هاستو انتقال دادم و از اون روز دوباره مشکل آی پی ایران برام پیش اومده و فقط با فیلترشکن وارد سایت میشه ایندفه دیگه چه با نت گوشی و چه با وای فای بازم همچنان مشکل باقی‌ست چرا این شکلی میشه در یه ساعاتی بدون فیلتر شکن وارد میشه ولی در یه ساعاتی مثه الان ساعت ۸ شب اصلا وارد سایت نمیشه مشکل بخاطر چی هستش آیا میشه این مشکل رو حل کرد یا نه از سمت سرور هستش 

اصن به شدت سایتم افت کرده و بسیار نگران کننده هستش و نمیدونم چطور مشکل رو حل کنم

لینک به ارسال

سلام

خب بنظرم بهتره این مورد رو با پشتیبان میزبان سایت در میون بزارید تا بررسی دقیق انجام بدن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...