رفتن به مطلب

ارور 503

پست های پیشنهاد شده

چند وقتیه که هنگام ارسال مطلب یا پاسخ دادن به نظرات کاربران یا حتی هنگام ورود به بخش ادمین وردپرس و... سایتم ارور 503 میده...

قالب رو عوض کردم وردپرس رو هم از نو نصب کردم ولی همچنان مشکل پابرجا مونده...

تمام پلاگین هام هم از پلاگین های شناخته شده وردپرس هستن

موندم مشکل از کجاس؟؟؟؟چیکار باید کرد؟فک کنم حتی کاربران هم موقع ارسال نظر با این ارور مواجه می شوند...چون گاهی یک نظر رو 2 بار ارسال میکنند...

لینک به ارسال

بیشتر مشکل میتونه از هاست باشه

اما

پیوند یکتا را به پیشفرض تغییر دهید

و حالت دیاگ رو فعال کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/268-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%A8/

و تست

لینک به ارسال

همچنین ممکنه مشکل از کمبود رم، یا محتویات فایل اچ تی اکسز باشه.

تست کنید.

لینک به ارسال

ممنون از کمکتون، من اینکارو که کردم سریع رفتم و قالب رو باز کردم و ارور هایی نمایش داده میشد که طبق توضیحاتشون میگفت که متغییرهاشون در فایل اینکس موجود نیست، همه کد ها رو حذف کردم و ارور ها هم رفع شدند بجز یک ارور که چون از فایل های اصلی وردپرس بود ترسیدم دستکاریش کنم و حتی متوجه نشدم منظورش چیه

متن ارور رو میزارم، راهنماییم کنید که چیکار کنم:

[b]Notice[/b]: load_plugin_textdomain was called with an argument that is [b]deprecated[/b] since version 2.7 with no alternative available. in [b]/home/public_html/wp-includes/functions.php[/b] on line [b]3008[/b]

همچنین یک ارور دیگه هم به دسته ها داده که متنش زیر هستش و فک کنم بتونم درستش کنم، اینو هم میزارم اگه نکته ای داشت بهم بگید... ممنون.

[b]Notice[/b]: wp_list_cats is از رده خارج شده است از نگارش2.1! به‌جای آن از wp_list_categories() استفاده کنید. in [b]/home/public_html/wp-includes/functions.php[/b] on line [b]2908[/b]

لینک به ارسال

درحال حاضر تمام ارور ها رفع شدن جز کد زیر که در تمام صفحات سایت (صفحه اصلی و ادامه مطالب) موجود هستش:

[b]Notice[/b]: load_plugin_textdomain was called with an argument that is [b]deprecated[/b] since version 2.7 with no alternative available. in [b]/home/public_html/wp-includes/functions.php[/b] on line [b]3008[/b]

و همچنین کد زیر هم که در باکس مربوط به همه مطالب سایت هستش:

[b]Notice[/b]: Undefined index: title in [b]/home/public_html/wp-content/plugins/wp-external-links/includes/class-wp-external-links.php[/b] on line [b]352[/b]

کد بالا در صفحه اول سایت، برای هر مطلب 1 بار اومده ولی در صفحه ادامه مطالب برای هر مطلب 13بار این ارور تکرار شده...

ممنون میشم راهنمایی کنید که رفعش کنم...

لینک به ارسال

اقا من همه ارور ها رو رفع کردم ولی هنوز ارور:

هستش و حذف نشده، قالب رو هم عوض کردم و قالب های پیشفرض وردپرس رو گذاشتم ولی همچنان این ارور هستش.

لینک به ارسال

افزونه ها رو غیرفعال کنید برای تست

این تابع به کار با افزونه ها مربوط میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...