رفتن به مطلب

مشکل در تنظیم فهرست قالب

پست های پیشنهاد شده

یک قالبی نصب کردیم روی سایت یه مشگلی داره http://funnos.com/

تمام دسته هارو توی هدر نشون میده بدون اینکه من براش تنظیم کنم !

میخواستم دسته ها در قالب یک منو همینجایی که هست نمایش داده بشه

از دوستان اگر کسی تونست انجام بده ممنون میشم لازم شد فایل قالب رو هم ارسال میکنم

ممنون

لینک به ارسال

به قسمت فهرست ها برید ( پیشخوان / نمایش / فهرسن ها )

یک منو بسازید و دسته بندی ها به شکلی که می خواید بچینید از کادر سمت راست باکس دسته بندی ها تیک دسته بندی ها رو بزنید و افزودن به فهرست رو بزنید بعد با درگ کردن می تونید جابه جاشون کنید

لینک به ارسال

تشکر رسول جان

تقریبا بلد هستم کار با وردپرس ر

این قالب فقط برای یک منو جایگاه در پوستش داره

من منوی جدید در خود وردپرس تعریف کنم فایده ای نداره چون در قالب جایی براش تعریف نشده

فقط یه جایگاه داره که بالای هدر مشخص هست

اما الان خودش بدون اینکه من کاری بکنم تمام دسته هارو زیر هدر اظافه کرده ! جالبش اینه جایی هم نمیتونم حذفش کنم !

لینک به ارسال

ببینید یه جایگاه برای منو داره که من برگه هامو بهش معرفی کردم

یه جایگاه دیگه میخوام که دسته ها رو بهش معرفی کنم

زحمت بکشید بگید کجای فایلهای functions.php و style.css و هدر چه کدهایی بذارم تا یه جایگاه در زیر هدر قرار بگیره تا مثلا دسته هامو بذارم توش

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

تشکر رسول جان

تقریبا بلد هستم کار با وردپرس ر

این قالب فقط برای یک منو جایگاه در پوستش داره

من منوی جدید در خود وردپرس تعریف کنم فایده ای نداره چون در قالب جایی براش تعریف نشده

فقط یه جایگاه داره که بالای هدر مشخص هست

اما الان خودش بدون اینکه من کاری بکنم تمام دسته هارو زیر هدر اظافه کرده ! جالبش اینه جایی هم نمیتونم حذفش کنم !

در صفحه نمایش فهرست هت در پایین صفحه از قسمت جایگاه در پوسته فهرست اصلی را انتخاب کنید تا فهرستی که ساختید رو فقط نشون بده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...