رفتن به مطلب

مشکل نمایش نظرات یک پست خاص

پست های پیشنهاد شده

با سلام

امروز یه مشکل عجیب برا قسمت نظرات یک مطلب پربازدید سایتم پیش اومد که صفحه بندی نظرت قدیمی تر کلا به نمایش در نمیاد

یعنی نظراتی که قبلا ارسال شده بودن کلا نمایش داده نمیشن حتی این مشکل در قسمت ادمین هم هست

تعداد نظرات این بخش تقریبا 22 هزار است و تنها برای یک مطلب این مشکل پیش اومده

ممون میشم راهنمایی فرمایید

لینک به ارسال

صفحه بندی دارید برای نظرات؟

صفحات بعد نمایش داده نمیشه؟

خطایی دارید؟

لینک به ارسال

سلام بله داریم

نمایش داده میشه ولی مثلا نظراتی که بعد از یه تاریخ خاص ارسال شدن ولی قدیمی ها نه نمایش داده نمیشه

مشکل هم تنها برای یه مطلب به وجود اومده

موقع غیر فعال کردن امکان نظرات تو در تو این مشکل حل میشه ولی خب نمیشه این امکان رو غیر فعال کرد

خطایی هم نمیده

تیبل ها رو هم بازسازی کردم مشل پابرجاست

لینک به ارسال

این مشکل برای یکی دیگه از دوستان هم ایجاد شده بود ولی راه حل منطقی پیدا نکردیم!

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...
صفحه بندی دارید برای نظرات؟ صفحات بعد نمایش داده نمیشه؟ خطایی دارید؟
این مشکل برای یکی دیگه از دوستان هم ایجاد شده بود ولی راه حل منطقی پیدا نکردیم!

دوستان عزیز فردی هست که با دریافت هزینه مشکل رو بررسی کنه؟

رتبه ی سایت وردپرسی ما در رنج 200 ایران هست. فکر میکنم حجم بالای نظرات ارسالی در اون چنین اختلالاتی رو ایجاد میکنه.

لینک به ارسال

اگر مشکل فقط در یک مطلب باشه می شه از دیتابیس حلش کرد ولی در صورت تکرار باز باید مراحل از اول تکرار شه

دلایل زیادی می تونه مسبب اصلی باشه که بررسی کامل و دقیقشون مدتها ممکنه زمان ببره و تقریبا هیچ برنامه نویسی وقتش رو اینجوری تلف نمی کنه ولی اگر با ترمیم نظرات اون پست مشکلتون حل می شه پیام خصوصی بگذارید

لینک به ارسال

یک مشکل، یک مشکل هست دوست عزیز و من قصد شناسایی و برطرف کردن اون مشکل رو در سایتمون دارم.

نیاز به کمک عزیز واردی داریم که مشکل مارو شناسایی کنه و دقیقاً انگشتش رو بذار روی موردی که هست و مارو متوجه موضوع کنه.

سایت با بازدید بالاست و مشکلات اون در حد خارج از مشکلات ریز ورد پرس و مربوط به مشکلات استفاده ی در حد بالای وردپرس میشه و چون احتمالاً نوع استفاده در این حد سنگین از وردپرس در بین سایتها گسترده نیست مشکلاتش خاص هستند.

لینک به ارسال

مشکلات اینجوری معمولا بخاطر کرش شدن جداول دیتابیسند که می تونند حتی بی دلیل و فقط بخاطر عدم توان تحمل فشار اتفاق بیافتند و می تونند ده ها دلیل دیگه از دریافت پیام حاوی کد مخرب گرفته تا پایین بودن زمان تایم اوت سرور داشته باشند برنامه نویس برای تست هر مورد باید دو سه ساعت علاف بشه و معلوم هم نمی کنه کدومیکیش به جوابی برسه ممکنه دهمی نتیجه بده ممکنه اولی

من بعید می دونم برنامه نویس اینجوری وقت بگذاره

سراغ phpmyadmin سایت برید و کلیه جداول موجود را اپتیمیز و ری پلیس کنید اگر مشکل از کرش دیتابیس باشه حل می شه (بالاترین احتمال)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...