رفتن به مطلب

مشکل بعد از تغییر آدرس وردپرس

sadra

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من 2 تا وردپرس میخواستم واسه سایتم؛ از شبکه هم استفاده نکردم؛ 2 تا جدا نصب کردم ...

یکی که index سایت بود. یکی دیگه رو mysite.com/english اینطوری بود.

روزی 700 تا هم بازدید داشت حدودا ( به گوگل وبستر معرفی شده بود؛ سایت مپ هم فرستاده شده بود )

بعد از یه مدتی از تظیمات وردپرس، اوردمش رو ساب دامنه en.mysite.com ؛ اما خب طبیعی بود که بازدید بخوابه؛

یکی از دوستان گفت از گوگل وبمستر پاک کنم همه چیو؛ بعد دوباره معرفیش کنم ... انجام دادم، بعد 1 هفته اکثر لینک ها هم index شدن.

اما شاید بیشتر از 1 ماه از این کارا میگذره، اما روزی 200 تا هم دیگه ندارم ! ( با اینکه رنک کلی سایت کلی پایینتر اومده و تعداد پست ها هم بالا رفت )

چیکار کنم ؟ :-(

لینک به ارسال

نقشه جدید نه؛ اما همونو با ون آدرس جدید به گوگل معرفی کردم.

باید نقشه رو پاک میکردم و کلا یه جدید میساختم و معرفی میکردم؟

لینک به ارسال

من پیشنهاد میکنم تغییر ادرس رو از پنل گوگل وبمستر استفاده کنید و از نقشه های سایت جدید و بهینه استفاده کنید

لینک به ارسال

من پیشنهاد میکنم تغییر ادرس رو از پنل گوگل وبمستر استفاده کنید

متاسفانه در مورد ساب دامین ها نمیشه تغییر آدرس اعلام کرد !

اما نقشه سایت رو چشم عوض میکنم.

لینک به ارسال

نقشه سایت رو از نو ساختم؛ اون قبلی رو از گوگل پاک کردم گفتم دوباره کلا معرفی کنم.

جدید رو که معرفی کردم، بلافاصله همه ایندکس شده بودن ! ( روال عادی یه هفته ای طول میکشه که ایندکس بشن )؛ به حساب همون قبلی گرفتش گویا ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...