رفتن به مطلب

کدوم بهتره میشه ازدوتاش استفاده کرد؟WordPress SEO یا All in one seo

mosafere_0911

پست های پیشنهاد شده

سلام از بین این دو کدومش بهتره .و اینکه اگه امکان داره اموزش WordPress SEO رو هم بزارید که چیکار کنیم همش سبز بشه در حین پست دادن

لینک به ارسال

سلام از بین این دو کدومش بهتره .و اینکه اگه امکان داره اموزش WordPress SEO رو هم بزارید که چیکار کنیم همش سبز بشه در حین پست دادن

من با all-in-one-seo-pack کار میکنم و توسط دوستانم پیشنهاد شده و اگر کلمه کلیدی استفاده نکنید و یا یادتون بره خودکار برای متن شما کلمات کلیدی درست میکنه.

در مورد WordPress SEO اطلاعی ندارم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

WordPress SEO کامل‌تره و نسخه‌ی فارسیش هم توسط تیم وردپرس پارسی در حال آماده شدنه.

لینک به ارسال

میشه ازدوتاش با هم استفاده کرد؟

اگه امکان داره اموزش WordPress SEO رو هم بزارید که چیکار کنیم همش سبز بشه در حین پست دادن

ویرایش شده توسط mosafere_0911
لینک به ارسال

سلام من وقتی افزونه all in seo رو که بر میدارم تا افزونه werdpress seo رو نصب کنم سئو م از 72 میاد به 51 من باید چیکار کنم ؟؟؟؟

و اینکه کسی اموزش این سئو وردپرس رو بلد نیست که چطوری همه گزینه حین پست دادن سبز بشه ؟

لینک به ارسال

سلام من وقتی افزونه all in seo رو که بر میدارم تا افزونه werdpress seo رو نصب کنم سئو م از 72 میاد به 51 من باید چیکار کنم ؟؟؟؟

اینو ندیدین ؟؟؟؟؟؟

چقد راحت طلب شدین

من این فیلمو چند روز پیش دانلود کردم

من نت رو چندین بار میگردم بعد میام اینجا سوال میپرسم

میگید انجمن درست جواب بدید دیگه مگه اینجا واسه جواب دادن جمع نشدید.

لینک به ارسال

اینو ندیدین ؟؟؟؟؟؟

چقد راحت طلب شدین

من این فیلمو چند روز پیش دانلود کردم

من نت رو چندین بار میگردم بعد میام اینجا سوال میپرسم

میگید انجمن درست جواب بدید دیگه مگه اینجا واسه جواب دادن جمع نشدید.

این انجمن واسه راهنمایی و کمک هست نه جواب دادن! ما به کسی جواب نمیدیم

ببینید هر دو افزونه چه تغییری را در سایت شما ایجاد میکنند و مقایسه کنید تغییرات را (source code)

نصب کردن هم ملاک نیست. بهتره تنظیمات افزونه را با توجه به آموزشها انجام دهید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...