رفتن به مطلب

مشکل در فید وردپرس [سفید نشون میده]

پست های پیشنهاد شده

سلام به وردپرس کارای عزیز

وبسایت یک آزاداندیش [ 1freeMan.net ] دچار مشکلِ دردناکی شده که هر کاری کردم راه به جایی نبردم !!!!

خوراک رو که باز می‌کنم، در هر مرورگری

http://1freeman.net/feed

http://1freeman.net/feed/atom

به صفحه سفید منتقل میشه که تا حالا هر کاری کردم جواب نداده!!!

1- چک کردن افزونه ها و غیرفعال کردن همشون

2- نصبب افزونه های تعمیر RSS

3- به روز کردن کامل

4-کپی پوشه wp-admin

5- تغییر دستی فایل feed2.php در wp-admin

در کل حالمو گرفته این مشکل :))

پیشاپیش ممنون

لینک به ارسال

دیباگ رو فعال و تست کنید

پوشه wp-content را تغییر نام دهید برای تست

لینک به ارسال
دیباگ رو فعال و تست کنید پوشه wp-content را تغییر نام دهید برای تست

لیست خطاهایی که نشون داد:

یک و دو که مسلماً‌ ربطی به مشکل من نداره،

سومی خطای is_feedهست که فک کنم خودش باشه

و اما راه حل؟؟

[البته تغییر wp-content تست نکردم، هنوز]

Notice: add_option was called with an argument that is deprecated since version 2.3 with no alternative available. in /home3/freemann/public_html/wp-includes/functions.php on line 3008
Notice: load_plugin_textdomain was called with an argument that is deprecated since version 2.7 with no alternative available. in /home3/freemann/public_html/wp-includes/functions.php on line 3008
Notice: is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.) in /home3/freemann/public_html/wp-includes/functions.php on line 3049
Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home3/freemann/public_html/wp-includes/functions.php on line 3006

لینک به ارسال

در خطاها که چیزی مشخص نیست

خطاها از نوع Notice هستند و چندان مهم نیستند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...