رفتن به مطلب

پستی که در سایت منتشر شده اما نمایش داده نمی شود!!!!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من گیج شدم . من از برنامه rss خوان استفاده می کنم مدتی هست که می بینم وقتی با ادمین وارد می شوم پست هایم سر موقع منتشر شده اند و حتی سایتم هر 2 دقیقه یک بار به روز است اما وقتی یه بیننده و بدون دسترسی خاص وارد سایتم می شوم می بینم که از یک هفته پیش تا الان سایتم به روز نشده

لطفا کمکم کنین سایتم خبری هست و مدام دارم بازدید کننده از دست می دم

لینک به ارسال

سلام

احتمالا مشکل از کش مرورگر یا کش هاستتون باشه و این باعث میشه تغییرات سایتتون رو نبینید.. با مرورگر و سیستم های دیگری امتحان کنید ببنید باز این مشکل وجود داره یا نه.

لینک به ارسال

سلام ممنون که توجه نشان دادی راستش شرکت سرویس دهنده برام سوپر کش نصب کرده که این مشکل کش لعنی را حل کنه که خب گویا حل کرده با مرور گرهای دیگه و همینطور از نقاط دیگه تهران و ایران هم گزارش اومده که باز مشکل به قوت خودش باقیه

در حال حاضر برای حل این مشکل مجبورم بطور دستی از افزونه WP Clear RSS Cache استفاده کنم که گاهی به دلیل نبودنم صفحه همچنان 2 تا سه روز قبل باقی می ماند هرچی هم دنبال افزونه ای که اتوماتیک مثلا بگوییم هر یک ساعت یک بار این کار را انجام دهد گشتم چیزی پیدا نکردم

لینک به ارسال

سلام ممنون که توجه نشان دادی راستش شرکت سرویس دهنده برام سوپر کش نصب کرده که این مشکل کش لعنی را حل کنه که خب گویا حل کرده با مرور گرهای دیگه و همینطور از نقاط دیگه تهران و ایران هم گزارش اومده که باز مشکل به قوت خودش باقیه

در حال حاضر برای حل این مشکل مجبورم بطور دستی از افزونه WP Clear RSS Cache استفاده کنم که گاهی به دلیل نبودنم صفحه همچنان 2 تا سه روز قبل باقی می ماند هرچی هم دنبال افزونه ای که اتوماتیک مثلا بگوییم هر یک ساعت یک بار این کار را انجام دهد گشتم چیزی پیدا نکردم

افزونه wp super chach که برای شما نصب شده قابلیت این رو داره که زمان براش تعیین کنید.

به قسمت تنظیمات این افزونه رفته و از تب advance این تنظیمات را انجام دهید.

لینک به ارسال

افزونه wp super chach که برای شما نصب شده قابلیت این رو داره که زمان براش تعیین کنید.

به قسمت تنظیمات این افزونه رفته و از تب advance این تنظیمات را انجام دهید.

ممنون از راهنمایی شما

من به همین ادرسی که دادی رفتم و تنظیمات روی ساعتی یک بار بود اما تیک clook خورده بود تیک را به 3600 ثانیه تغییر دادم به نظرت درست می شه ؟

تنظیماتش اینجوریه:

Expiry Time & Garbage Collection

زمان UTC: 2014-02-02 7:12:01زمان محلی 2014-02-02 10:42:01 است

Next scheduled garbage collection will be at 2014-02-02 8:12:01 UTC

Cache Timeout seconds How long should cached pages remain fresh? Set to 0 to disable garbage collection. A good starting point is 3600 seconds.

Scheduler Timer: 36000 seconds

Check for stale cached files every interval seconds.

Clock: HH:MM

ویرایش شده توسط دیونه تنها
لینک به ارسال

Cache Timeout رو 3600 تنظیم کنید.

تیک

clook را مجدد فعال کنید و بر روی روزی دو بار تنظیم کنید و در پایان روی دکمه change expiration کلیک کنید. بعد از بالای صفحه مدیریتی وردپرس روی دکمه Delete cache کلیک کنید. و سایتتون رو بررسی کنید ببنید مشکلش حل شده یا نه.

لینک به ارسال

شاید لازم باشه که بگم سایتم خبری هست و تقریبا هر 3 دقیقه بین یک تا 7 خبر هم زمان روی سایت قرار می گیرد. فکر می کنی روزی 2 بار کافیش باشه ؟

کاری که گفته بودید را کردم فعلا درست شد اما نگرانم که فردا مثل امروز خراب بشه

اون پایین تر هاش دیدم بخشی داره که گویا بهش می گیم صفحه ایندکس و یک صفحه دیگر را تغییر بده در حالی که سایت من به جز صفحه اول دارای یک صفحه آرشیو برای هر دسته است.

Add here strings (not a filename) that forces a page not to be cached. For example, if your URLs include year and you dont want to cache last year posts, it’s enough to specify the year, i.e. ’/2004/’. WP-Cache will search if that string is part of the URI and if so, it will not cache that page.

wp-.*\.php

index\.php

آدرس سایت من این هست : www.farasokhan.ir

بطور مثال شما از صفحه اول همون بالای سایت کنار اسلایدر بخش آخرین اخبار را اگر دقت کنید و خبر آخر را باز کنید و ببینید مربوط به کدام سرویس یا دسته است و اگر به داخل سرویس بروید می بینید که این خبر هنوز داخل آن سرویس نیامده است.

با وجود تغییراتی که گفته بودید باز هم این داستان ادامه داره

لطفا من را راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط دیونه تنها
لینک به ارسال

بستگی به خودتون و مقدار فشاری که به منابع وارد میشه داره. میتونید ساعتی یکبار تنظیم کنید.

برای مثالی که عرض کردید دقیق متوجه نشدم.

مثلا من خبر زیر رو که امروز نوشتید باز کردم:

وزارت خارجه متولی کمیته بازگشت ایرانیان/ ۹۵ درصد ایرانیان مقیم خارج برای رفت و آمد مشکلی ندارند

و این خبر در دسته " دولت و حوزه " دسته بندی شده. دسته "دولت و حوزه" رو باز کردم و این خبر باز هم مشاهده شد. عکس صفحه رو ضمیمه کردم مشاهده کنید.

post-1664-0-82378700-1391331719_thumb.jp

ویرایش شده توسط senator ali
لینک به ارسال

بله گفتم که درست شده اما دیروز هم همین زمان ها درست شده بود ولی از ساعت 19 به بعد دیگه کش کار نکرد و تا امروز ظهر این داستان ادامه داشت.

لینک به ارسال

از نظر بنده سایت شما الان درست کار میکنه. باقیش از کش مرورگرتونه. سایت رو بدون کش و کوکی مرورگر باز کنید

لینک به ارسال

از نظر بنده سایت شما الان درست کار میکنه. باقیش از کش مرورگرتونه. سایت رو بدون کش و کوکی مرورگر باز کنید

سناتور علی عزیز

همجنان مشکلم باقی مانده و صفحات کتگوری یا دسته بندی هام بدون تعییر از چند روز پیش باقی مونده

امروز یه فکری به ذهنم زد

در افزونه سوپر کش جایی نداره که بگیم مثلا صفحه اول سایت و همینطور تمامی صفحات دسته بندی را کش نکند و بجاش فقط پست ها را کش کند ؟

ممنون می شوم اگر راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام

من دسته "هنری" شما رو چک کردم و تمامی اخبار 16 بهمن یعنی دیروز رو نشون میداد. عکسش رو ضمیمه کردم نگاه کنید.

بی خودی به خاطر مشکلی که مربوط به سیستم شخصی خودتون میشه سایتتون رو خراب نکنید.

ببنید یه راه ساده برای بالا آوردن سایت بدون کش مرورگر استفاده از علامت سوال در آخر آدرس سایت هستش. شما هر قسمت از سایتتون رو خواستید باز کنید آخرش یه علامت سوال بزارید ببنید درست لوود میشه یا نه. مانند نمونه زیر :

http://www.farasokhan.ir/%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C/category/%D9%87%D9%86%D8%B1%DB%8C/?

post-1664-0-62180100-1391667548_thumb.jp

راستی تعدادی از مطالبتون 2 یا 3 باز منتشر شدن. اضافی ها رو سریع پاک کنید.

ویرایش شده توسط senator ali
لینک به ارسال

سناتور علی عزیز سایتم درست کار نمی کرد چون شما تنها چند سرویس را که درست بود دیده بودید در صورتی که سرویس سیاسی و ورزشی من به کل اخبارش برای 4 روز پیش بود تا اینکه در بخش ادونس افزونه سوپر کش دیدم که بخشی داره با این هنوان زیر که وقتی تیکش زدم درست شد:

Clear all cache files when a post or page is published or updated.

با اینکه 48 ساعت از زمان راه اندازیش می گذره تقریبا هیچ ایرادی از طرف سرور به من اعلام نشده... از اینکه پیگیری کردی ممنونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...