رفتن به مطلب

هاست ابری

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

تست کردم یکی واسم تفسیر عکس زیرا بکنه توی همون سایتی که معرفی کردید تست کردم

http://bac.vacau.com/photos/0f4760fcc9b6.jpg

لینک به ارسال

این نتیجه مربوط به صفحه اصلی شماست نه اونجایی که وردپرس نصبه!!!

در ضمن تستها تو این سایت ذخیره میشن بهتره آدرس صفحه‌ی نتیجه نهایی رو اینجا بذارین.

لینک به ارسال

حالا خوب هست سرعت لود یا نه ؟

Yes it is !

اما خب زیاد نمیشه روش حساب کرد .

مثلاً من دو تا آدرسrezaonline.net و blog.rezaonline.net که اولی یک فایل ساده است و دومی وردپرس + یه قالب نمیه سنگین!

سرعتها متفاوته!

شما باید در زمان پرترافیک ببینید کم میاره یا نه!

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
فایل هاستینگ

سرویس‌های ‌فایل هاستینگ ‌مخصوص ‌وب ‌سایت‌هایی ‌هست ‌که ‌قصد ‌دارن ‌تعداد ‌فایل ‌زیاد ‌و ‌با ‌حجم ‌بالا ‌بر ‌روی ‌سرور ‌قرار ‌بدن. ‌مثل ‌وب ‌سایت‌های ‌دانلود ‌نرم ‌افزار ‌و ‌غیره

هیچ‌کدوم از سرویس‌های فایل هاستینگ دارای کنترل پنل، ایمیل، ساب دامین و دیتابیس نیستن

کاربر از طریق FTP می‌تونه فایلها رو آپلود کنه

از فایل‌ها توسط مدیربت سرور بکآپی تهیه نمی‌شه و مسئولیت نگه‌داری به عهده‌ی کاربر هست

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

بهتره کسایی که مشکل ساسپند شدن دارن برن و هاست ابری بخرن . اینجوری هم پولشون هدر نمیره و هم سایتشون همیشه آنلاینه . من خودم مشتری پارس پک هستم و از سرویس هاشون بسیار بسیار راضی ام . ولی ای کاش سی پنل روی هاست ابری ارایه می دادن . چون سی پنل خیلی امکانات بیشتری از دایرکت ادمین داره .

لینک به ارسال

دوست عزیز من هم سایتم روی هاست ابری هستش و دارم ماهی 16 تومن میدم واقعا کیفیت و سرعتش یه پله بالاتر از بقیه میزبانی وب ها هستش بنظر من اگر کیفیت براتون مهمه میارزه

تا حالا هم هیچ وقت قطعی نداشتم و حدود 1 سال هم هست که دارم استفاده میکنم .. ولی خوب گرونه به ادم فشار میاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...