رفتن به مطلب

برگه ها در قسمت استاتیک دیده نمیشود ؟

پست های پیشنهاد شده

من همچنان دارم روی وب سایت خودم با صفحات اختصاصی ادامه میدم. چندی پیش خواستم برای هر صفحه یک ساب دامین داشته باشم و وردپرس شبکه رو انتخاب و وصل کردم اما با مشکل ورود به داشبورد مواجه شدم. از خیرش گذشتم و زیر مجموعه ها رو حذف کردم. مقداری مشکل در بالا اومدن سایت در لوکال ذاشتم که اون هم حل کردم. حالا برای اینکه دوباره صفحه اختصاصی رو به صفحه اول تبدیل کنم مشکل دارم . در قسمت خواندن برای استاتیک هیچکدام از برگه را نشان نمیده که بتونم انتخاب کنم. مشکل از کجاست ؟

عکس هم ضمیمه کردم.

post-4092-0-65271300-1390908516_thumb.pn

لینک به ارسال

این مورد ممکنه بخاطر نصب بودن پلاگینی باشه که در ادمین تداخل ایجاد کرده یا کد نویسی قالبتون باعث ایجاد این تداخل شده باشه

بعد اینکه چرا وردپرس زبان انگلیسی ؟

لینک به ارسال

این مورد ممکنه بخاطر نصب بودن پلاگینی باشه که در ادمین تداخل ایجاد کرده یا کد نویسی قالبتون باعث ایجاد این تداخل شده باشه

بعد اینکه چرا وردپرس زبان انگلیسی ؟

من هلند هستم و این صفحات رو داریم برای یک وبسایت طراحی میکنیم به صورت آزمایشی

لینک به ارسال

نباید چنین مشکلی باشد

برگه‌ها منتشر شده‌اند؟

در پوشه‌ای دیگر وردپرسی نصب کنید و تست

لینک به ارسال

نباید چنین مشکلی باشد

برگه‌ها منتشر شده‌اند؟

در پوشه‌ای دیگر وردپرسی نصب کنید و تست

مرسی متوجه شدم که برگه ها وجود دارند اما بی رتگ هستند. قکر کنم اثر همون پلاگین باشه به هر حال الان داره نمایش داده میشه. مرسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...