رفتن به مطلب

استایل مطالب در پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام

خیر سرمون دادیم قالب برامون طراحی کردن، برای چندمین باره این بلاها سرمون میاد این همه طراح معتبر ریخته تو نت....بگذریم.

و اما مشکلات:

1- اینتر میزنم بین خطوط فاصله نمیزاره حتی با شیفت!

2- بولد میکنم بازم همینطور...متن انتخاب شده بولد نمیشه

3- سایتم رو ببینید:---->> قیر پالایشگاهی پایین صفحه رو ببینید این همه فاصله هست این فاصله رو میخوام کم کنم.

4- یا اگر امکانش باشه آدرس و شماره تلفن و یه سری متن دیگه اینجا بزارم(البته اگه خیلی سخت نباشه)

ممنون میشم دوستان و اساتید بزرگوار به من کمک کنند.

با تشکر

لینک به ارسال

نسخه وردپرس شما چنده ؟ در ضمن آیا افزونه ultimate-tinymce روی وردپرستون نصب هست ؟ آیا متن ها را از جایی کپی می کنید ؟

لینک به ارسال

وردپرس 3.7.1

بله افزونه نصب است بله کپی میکنم منتها بصورت تایپ شده هم تست کردم که بازم همینطور بود

لینک به ارسال

خوب پس یکی یکی مشکلات رو حل می کنیم :

جواب سوال اول و دوم : توی افزونه ultimate-tinymce یه گزینه هست به نام Removes the p and br tags from the text editor تیکش رو بر دارید مشکل اینتر حل میشه پیشنهاد میکنم از پلاگین حرفه ای وبهتری استفاده کنید 90% تمامی مشکلات ویرایشگر رفع میشه سوال دوم هم احتمالا برای درست تنظیم نشدن همین افزونه هست بهتره اونا حذف کرده و از پلاگین زیر استفاده کنید یا حتی اگر نیازی به ادیتور خیلی پیشرفته ندارید کافیه فقط اون پلاگین را حذف و از ویرایشگر خود وردپرس استفاده کنید .

wordpress tinymce

جواب سوال سوم : باید برای حل این مشکل به فایل style.css در پوسته خودتون مراجعه کنید بعد خط زیر را پیدا کنید :

footer {
float: right;
width: 940px;
height: 220px;

حالا کافیه توی اون خط آخر عدد را تغییر بدید مثلا 220 را 50 قرار بدید همین

جواب سوال چهارم : اگر اون متن با کد پایین سایت قرار داده شده باید فایل footer.php قالب را ویرایش و متن را پیدا کرده و تغییر دهید در غیر اینصورت از مکانی که برای ویرایش فوتر برای شما طراح قالب قرار داده استفاده کنید .

موفق باشید .

لینک به ارسال

خوب پس یکی یکی مشکلات رو حل می کنیم :

جواب سوال اول و دوم : توی افزونه ultimate-tinymce یه گزینه هست به نام Removes the p and br tags from the text editor تیکش رو بر دارید مشکل اینتر حل میشه پیشنهاد میکنم از پلاگین حرفه ای وبهتری استفاده کنید 90% تمامی مشکلات ویرایشگر رفع میشه سوال دوم هم احتمالا برای درست تنظیم نشدن همین افزونه هست بهتره اونا حذف کرده و از پلاگین زیر استفاده کنید یا حتی اگر نیازی به ادیتور خیلی پیشرفته ندارید کافیه فقط اون پلاگین را حذف و از ویرایشگر خود وردپرس استفاده کنید .

wordpress tinymce

جواب سوال سوم : باید برای حل این مشکل به فایل style.css در پوسته خودتون مراجعه کنید بعد خط زیر را پیدا کنید :

footer {
float: right;
width: 940px;
height: 220px;

حالا کافیه توی اون خط آخر عدد را تغییر بدید مثلا 220 را 50 قرار بدید همین

جواب سوال چهارم : اگر اون متن با کد پایین سایت قرار داده شده باید فایل footer.php قالب را ویرایش و متن را پیدا کرده و تغییر دهید در غیر اینصورت از مکانی که برای ویرایش فوتر برای شما طراح قالب قرار داده استفاده کنید .

موفق باشید .

ممنون

در مورد سوال اول و دوم: ویرایشگر قبلی رو غیرفعال کردم، ویرایشگر جدید هم نصب کردم اما درست نشد

سوال سوم: طبق روش شما انجام دادم منتها فقط صفجه اول درست شد و بقیه صفحات فاصله ها هنوز هستند.

سوال چهارم: انشالله بعدا اینو انجام میدم

لینک به ارسال

بسیار خوب از اخر به اول میریم :

سوال سوم مشکل ارتفاع زیاد حل شده منتها در صفخات دیگر شما محتوایی برای نمایش ندارید برای همین فوتر چون تنظیم شده بعد از انتهای محتوا بیاد اینطوریه یعنی اگر شما مانند صفحه اول مطلب داخل صفحات بنویسید اتوماتیک این مشکل برطرف میشه .

ببینید تمام افزونه های ویرایشگر پیشرفته را غیرفعال کنید ، اگر پلاگین کش دارید کش سایت رو خالی کنید ، حالا یه نوشته جدید ایجاد کنید و بدون کپی کردن بصورت دستی مطلبی را بنویسید و از اینتر استفاده کنید ، حالا مطلب را ببینید آیا مشکل رفع شده یا خیر ؟

اگر مشکل هنوز هم وجود داره بهتره وردپرس را اپدیت کنید ، یا اینکه مشخصات وردپرستون رو برام ایمیل کنید تا براتون بررسی کنم ایمیل من webtinax@gmail.com

عنوان مطلب را هم تغییر دهید مشکلات من که نشد عنوان

موفق و سربلند باشید .

لینک به ارسال

ممنون از شما

بله مشکل فاصله حل شد.

مشکل اینتر با دو بار زدن اینتر حل میشه منتها بولد کردن خیر...همچنان فعال است.

اطلاعات ارسال شد ممنونم

عنوانی به ذهنم نمیاد متاسفانه! :(

ممنون از شما

ویرایش شده توسط عباس
لینک به ارسال

عنوان ویرایش شد

سوال شما مربوط به نصب نیست

منتقل شد

لطفا قبل از ایجاد تاپیک موارد گفته شده را رعایت کنید

لینک به ارسال

مشخصات ارسال نشده برای رفع تمامی مشکلات بهتره وردپرستون رو اپدیت کنید باز هم اگر مشخصات رو ارسال کردید براتون رسیدگی می کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز مشکلات بطور کامل و راحت با یک خط کد بطور کامل برطرف شد ، فوتر هم استاندارد نبود درستش کردم موفق باشید .

لینک به ارسال

واقعا ممنون از زحمت شما

مشکل بولد حل شده ولی مشکل اینتر همچنان باقی است شاید مشکل از من باشه کار خاصی باید انجام بدم ؟

یه سوال دیگه هم دارم و اینکه: فاصله بین خطوط رو میخوام کمی بیشتر کنم الان فاصله کمه 1.5 برابر فاصله فعلی.

لینک به ارسال

یه سوال دیگه:

اعدادی که در سایت میزارم بصورت فارسی نمایش داده میشه، به چه صورت میتونم اعداد رو انگلیسی کنم؟

با تشکر

لینک به ارسال

اگر از افزونه استفاده میکنید

این امکان رو غیرفعال کنید

اما اگر فونت هست

فونت باید ویرایش شود و قسمت عددی حذف

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...