رفتن به مطلب

راهنمایی برای انجام Seo سایتم!

shima

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان :)

با کمکی که دوستان کردن یه سری از مشکلات سایتو از نظر seo فهمیدم :) حالا راهنمایی میخوام در مورد برطرف ردنشون :) اگه میشه....

حالا راهنمایی های که میخوام :)

1. یکی از دوستان گفتن :

بهتر هست از متا تگ keywords استفاده نکنید چون خیلی وقته که گوگل دیگه کاری به کارش نداره.

واقعا؟! استفاده نکنم؟!

2. یکی از دوستان گفتن:

URL های کلیه مطالب ، موضوعات و کلا همه چیز رو باید عوض کنید کاملا اشتباهه الان!!

چه مشکلی دارن؟! چیکارشون باید بکنم؟! باید تبدیل به فینگلیش یا انگلیسی شن؟!

3.یکی دیگه گفتن :

یه سری کدایی هست تو قالب معلوم نیست چیه!!

کسی از دوستان میتونه بفهمه این کدها چین؟! چیکارشون باید بکنم؟!

4.همون دوست قبلی گفتن :

عکسای پستاتون الان اونایی که دیدم اصلا یا Titel , alt نداره یا خیلی بد دار به عنوان مثال بسته به سئوی که انجام میشه خلاصه و مفید و تعدادی کیوورد باشه

من از افزونه seo friendly image استفاده میکنم! دیگه چیکار باید بکنم؟! شاید یه پست 20 تا عکس داشته باشه!! باید دونه دونه ر کنم؟! راه دیگه ای نداره؟!

5.و

یکی از مهمترین بخش های افزونه سئو description هستش که باید بیشتر مانور داده بشه !!

چجوری پر کنم؟! من از هر قسمت متن یه تیکه کپی میکنم و قسمتایی رو انتخاب میکنم که کلمات کلیدی استفاده شده ... درسته؟!

آدرس سایت: 20mag.ir

دوستان ممنون میشم کمک کنید.....

ویرایش شده توسط shima
لینک به ارسال

h1 هم نداره سایتتون. اضافه کنید. تعداد h2 ها هم 8 تا هست. به 5 تا کاهش بدین.

لینک به ارسال

سلام

از سال 2006 keyword از معیار های امتیازی سئو خارج شده است.

-url سایت هم می تونه به صورت postname باشه و هم می تونه به صورت /postname/ماه/سال/ باشه

description را پر نکنید خود گوگل پر می کنه ، توصیه می کنم پرش نکنید.

موارد دیگر هم بر عهده دوستان

لینک به ارسال

1- قدیمی شده و کاربرد ندارد

2- نیاز به تغییر نیست

3- ؟

4- سورس صفحه را بررسی کنید. افزونه معمولا این کار را انجام میدهد

5- بله درست هست

لینک به ارسال

معیار اصلی در تگ توضیحات این هست که بازدید کننده در نتایج جستجو خلاصه را مطالعه کرده و چکیده ای مفید از مطالب ان صفحه را مشاهده کند و با توجه به نیاز وارد سایت شما شود ، شما باید هدف را این قرار دهید که بازدید کننده از سایت شما لذت ببرد و به مراد دل خود برسد ، این استراتژی را که رعایت کنید سایت شما از ریشه قوی بنیانگذاری خواهد شد ، یکی از معیارهای جدید مدت زمان ماندن بازدید کننده در سایت و بازدید از صفحات دیگر سایت هست ، حالا شما در نظر بگیرید توضیحاتی نامربوط برای مطلب خود نوشته اید خوب بازدید کننده الکی وارد سایت شما میشه و سریع خارج میشه ، فرض کنید 20 مطلب دارید و تماما سئو کردید حالا هر بازدید کننده ای وارد سایت بشه مدت زیادی صبر می کنه و الکی هم وارد سایت نشده و احتمال زیاد اگر مطلب مفیدی بوده باشه بقیه صفحات سایتتون رو هم یه سری می زنه خوب این یعنی موفقیت ، از یه نظر دیگه شما فرض کنید 50 مطلب دارید ولی تگ خلاصه مطلب را درست وارد نکردید و نا مربوط هست و مطلبتون مفید نیست خوب حالا اگر 2000 بازدید کننده هم وارد سایت بشوند به پای 50 بازدید کننده در حالت قبلی هم نمیرسه

امیدوارم مفید بوده باشه موفق و سربلند باشید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...