رفتن به مطلب

فرم ساز + کد رهگیری + پرینت نهایی

پست های پیشنهاد شده

دوست عزیز مشکل من با همین افزونه است دیگه

سمت راست و وقتی کلیک میکنم در سمت چپ هیچی ظاهر نمیشه که اطلاعات و وارد کنم

مشکل کجاست ؟؟؟

jay-rch عزیز من از شما پرسیدم که ورژن وردپرس شما چند است و احتمالا این ورژن آخر این برنامه روی وردپرس شما خوب اجرا نمی کند برای استفاده از آن می توانی به مخزن وردپرس مادر بری و از ورژن های قبلی این برنامه استفاده کنی اگر هم ورژن آخر وردپرس را داری استفاده می کنی پیشنهاد می کنم یک بار غیر فعال کنی و دوباره نصب کنی اگر نشد احتمالا داره با یکی از افزونه های دیگه شما کانفیلیگ می ده که باید همه افزونه ها را غیر فعال کنی و یکی یکی نصب کنی تا مشکل را پیدا کنی برادر من

لینک به ارسال

jay-rch عزیز من از شما پرسیدم که ورژن وردپرس شما چند است و احتمالا این ورژن آخر این برنامه روی وردپرس شما خوب اجرا نمی کند برای استفاده از آن می توانی به مخزن وردپرس مادر بری و از ورژن های قبلی این برنامه استفاده کنی اگر هم ورژن آخر وردپرس را داری استفاده می کنی پیشنهاد می کنم یک بار غیر فعال کنی و دوباره نصب کنی اگر نشد احتمالا داره با یکی از افزونه های دیگه شما کانفیلیگ می ده که باید همه افزونه ها را غیر فعال کنی و یکی یکی نصب کنی تا مشکل را پیدا کنی برادر من

ورژن های قبلی این کجاست ؟

آخه مشکل اینجاست که افزونه دیگری نصب نیست !!!

وردپرس جدید رو نصب کردم بروی یک ساب دومین برای تست این افزونه

اما کار نمیکنه؟

حالا مشکل با چی داره این افزونه ؟!؟!

لینک به ارسال

ورژن های قبلی این کجاست ؟

از اینجامی تونی توی مخزن وردپرس و این افزونه در قسمت Other Versions ورژن های دیگرش را ببینی و دانلود کنی

حالا مشکل با چی داره این افزونه ؟!؟!

شاید مشکلش با قالبتون باشه

ویرایش شده توسط دیونه تنها
لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...
در در 1/26/2014 at 10:45، دیونه تنها گفته است :

خب به این عکس نگاه کن خودش گویای همه چیز هس. من چون کد نویسی بلد نیستم رفتم برایت یه کد پرینت با یک عکس پیدا کردم اما خودت هر جور بخوای می تونی توی قسمت مربوطه قرار بدی تازه از CSS هم پشتیبانی می کنه می تونی کد های خاص و زیباتری قرار بدی

VB.jpg

شرمنده وتامارک ما هم افتاده زیر این عکس امیدوارم مدیران هدف اصلی من را درک کنند قصد تبلیغ ندارم

اما توضیحش :

روی قسمت A 2 بار کلیک کون خودش سمت چپ پنجره اش را ایجاد می کنه بعد روی مثلث کلیک کن تا مثل شکل من قسمت B باز بشه.

بعد عنوانی که می خواهی این قسمت داشته باشه در بخش C وارد کن و کد اصلی html را در قسمت D بریز و پایینش هم جای css class داره که به سواد من نمی کشه اگر css بلد باشی می تونی به خوبی از این بخش استفاده کنی

اگر این مطلب مشگلت را حل کرد لطفا یه فاتحه برای شادی روح پدر و مادر من بخون متشکرم ازت :)

من متوجه نشدم این عکس رو میشه دوباره لود کنید من نفهمیدم باید چی کار کنم

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام دوستان من یک افزونه ای میخوام که 
یک فرم ثبت نام باشه وقتی در اونجا اطلاعاتشون رو وارد کنن 
بهش یک کد اختصاصی یا کد رهگیری یا کد قرعه کشی بهش بده
چونکه میخوام قرعه کشی برگزار کنم
ممنون

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، mohammadch1441 گفته است :

سلام دوستان من یک افزونه ای میخوام که 
یک فرم ثبت نام باشه وقتی در اونجا اطلاعاتشون رو وارد کنن 
بهش یک کد اختصاصی یا کد رهگیری یا کد قرعه کشی بهش بده
چونکه میخوام قرعه کشی برگزار کنم
ممنون

https***tery-v1.1.11

ببینیم این میتونه کمکتون کنه

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

ببینیم این میتونه کمکتون کنه

سلام

دوست عزیز لطفا داخل انجمن محصولات نال شده رو به کسی پیشنهاد ندید این بار دوم هست اینکار رو انجام میدید

https://codecanyon.net/item/woocommerce-lottery-wordpress-prizes-and-lotteries/15075983

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام

دوست عزیز لطفا داخل انجمن محصولات نال شده رو به کسی پیشنهاد ندید این بار دوم هست اینکار رو انجام میدید

https://codecanyon.net/item/woocommerce-lottery-wordpress-prizes-and-lotteries/15075983

متسفم از نال بودن محصول اگاه نبودم

شرمنده^_^

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...