رفتن به مطلب

لینک های اشتباه دیدگاه ها در برگ مدیریت دیدگاه

پست های پیشنهاد شده

با سلام،

لینکی که در برگ مدیریت دیدگاه ها به نظرات داده شده مرا به دیدگاه مورد نظر هدایت نمی کند.

یعنی وقتی روی لینک تاریخ یک دیدگاه کلیک می کنم؛ مثلاً: /comment-page-31#comment-50640

دیدگاه مورد نظر نمایش داده نمی شود چون در صفحه قبل دیدگاه ها قرار گرفته و آدرس درستش این است: /comment-page-30#comment-50640

لینک به ارسال

دیدگاه های جفنگ را پاک کنید و کش ها را به روز رسانی کند و تست بگیرید اگر مشکل باقی بود ببینید دقیقا از صفحه اول و اولین نظر مشکل دارد یا خیر و اگر خیر آخرین نظر سالم را را علامت گذاری کنید (مثلاذآی دی اش را یادداشت کنید ) و اطلاع دهید

لینک به ارسال

دیدگاه های جفنگ و زباله دان را پاک کردم، لینکی که در بالای دیدگاه هم درج می شود درست است.

اما لینکی که در بخش مدیریت نظرات نمایش داده می شود مال یک صفحه جلوتر است در حالیکه آن نظر در صفحه قبل قرار دارد.

نظرات برگ آخر (تازه ترین نظرات) مشکلی نداشتند.

حدسم اینه که مقدار صفحه بندی دیدگاه ها همه جا یکسان لحاظ نشده.

لینک به ارسال

از بالای صفحه بر روی تنظیمات بزنید و تعداد نمایش در هر صفحه را تغییر دهید

post-336-0-09322100-1343894245_thumb.gif

لینک به ارسال

عزیز این به اون نباید ارتباطی داشته باشه.

اما با این حال این تغییر را هم دادم اما نشد.

لینک به ارسال

من بر حسب نظر خود شما عرض کردم

حدسم اینه که مقدار صفحه بندی دیدگاه ها همه جا یکسان لحاظ نشده.

اگر این تاثیری نداره نتیجه ای که می شه گرفت یکی از دو مشکل زیره

1. افزونه ای مرتبط با بخش ادمین یا کامنت ها نصب کرده باشید که مشکل سازه

2. در یکی از کامنت ها یک تگ html باز مونده باشه که در این صورت اون کامنت آخرین کامنتیه که پیوندش سالمه چک کنید تا کجا سالمه و آخرین کامنت را ویرایش کنید و حتی اگر کدی ندید متن را در نوت پد ریخته و مجددا از نوت پد منتقل کنید یا اگر ممکن بود حذفش کنید بعد از کاربری خودتون خارج بشید و ترجیحا نمایشگر را هم باز و بسته کنید که کوکی ها کامل پاک بشند و دوباره چک کنید

لینک به ارسال

خیلی ممنون عزیز، افزونه بود؛ غیرفعال کردم درست شد.

قابل توجه دوستان: افزونه WP-Optimize لینک دیدگاه ها رو بهم میزنه.

ویرایش شده توسط shahin
لینک به ارسال

الان لینک دیدگاه ها در برگ مدیریت دیدگاه درست شده، اما در برگه ی آخرین دیدگاه ها که در سایت ساخته بودم، در لینک دیدگاه، شناسه صفحه دیدگاه مورد نظر، نمایش داده نمی شود.

یعنی با وجود اینکه در کد صفحه وارد کردم:

<a href=\"" . get_permalink($comment->ID) .
"#comment-" . $comment->comment_ID . "\" title=\"مشاهده این دیدگاه\">".$comment->post_title."</a>

اما لینک دیدگاه را جای اینکه به این صورت بیاورد:

/delneveshteha/comment-page-34#comment-51483

به این شکل نمایش می دهد:

/delneveshteha#comment-51483

لینک به ارسال

در واقع

get_permalink($comment->ID)

comment-page رو در لینک دیدگاه نشون نمیده.

احتمال میدم برای برطرف کردن مشکل قبل، حرکتی زدم که این مشکل پیش اومده.

لینک به ارسال

کدهای دیگه رو تست کنید مثلا:

function showLatestComments() {
global $wpdb;
$sql = "
SELECT DISTINCT ID, post_password, comment_post_ID, comment_author, comment_date_gmt, comment_approved, comment_type, comment_author_email, SUBSTRING(comment_content,1,100) AS com_excerpt
FROM $wpdb->comments LEFT OUTER JOIN $wpdb->posts ON ($wpdb->comments.comment_post_ID = $wpdb->posts.ID)
WHERE comment_approved = '1' AND comment_type = '' AND post_password = '' AND comment_author_email != 'you@yourdomain.com'
ORDER BY comment_date_gmt DESC
LIMIT 5";
$comments = $wpdb->get_results($sql);
$output .= '<h2>latest comments</h2><ul id="comm">';
foreach ($comments as $comment) {
$thisAuthor = explode('@',strip_tags($comment->comment_author));
$output .= '<li><strong>'. $thisAuthor[0] . ' said</strong> : "' . strip_tags($comment->com_excerpt). '..."</li>';
}
$output .= '</ul>';
echo $output;
}//end function
showLatestComments();

لینک به ارسال

الان با یه سایت دیگه بررسی کردم (کد رو اونجا گذاشتم) دیدم اون هم همینطوره؛ برای دیدگاه های صفحات قبل آدرس درستی رو نشون میده.

بنابراین از ابتدا ایراد از کد بوده و بحث رو در همون تاپیک ادامه میدم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...