رفتن به مطلب

وردپرس 3.8.1 آمد ، اینبار منتظر نسخه فارسی نباشید !

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، وقتتون بخیر

همین الان دیدم که نسخه جدید وردپرس اومده ، ما هم چون افزونه پارسی ساز داریم منتظر وردپرس فارسی نموندیم و یه بک آپ گرفتیم و نسخه وردپرس رو از 3.8 به 3.8.1

ارتقا دادیم ، تا الان که مشکلی نداشتیم ، شما عزیزان هم اگر خواستید بروزرسانی کنید اول نسخه پشتیبان بگیرید بعد بروزرسانی رو انجام بدید.

WordPress 3.8.1 Maintenance Release

لینک به ارسال

واسه منم خود وردپرس خودکار بروز رسانی کرده بعد می بینم توی ایمیلم یک ایمیل اومده که

هورا! وردپرس شما به صورت خودکار به وردپرس 3.8.1 تبدیل شده در صورت داشتن مشکل به انجمن پشتیبانی وردپرس فارسی مراجعه کنید

ولی یک خوبیتی که پیدا کرده اینه که فونتاش درست شده

در ضمن ما هنوز منتظر این هستیم گروه وردپرس پارسی فایل زبان افزونش رو کامل کنه ;)

لینک به ارسال

اگه خدا بخواد دارم یک افزونه درست می کنم که فونت وردپرس رو به یکان تبدیل می کنه.

لینک به ارسال

اگه خدا بخواد دارم یک افزونه درست می کنم که فونت وردپرس رو به یکان تبدیل می کنه.

به نظر بنده این کار کار جالبی نیست در ضمن یکان دیگه خیلی خز شده و همه از یکان استفاده می کنند

( من الان خودم در قالبم از یکان زیاد استفاده کردم اگر دیگه بخش مدیریت هم یکان بشه دیگه خیلی رو اعصاب می ره)

اگر بشه یک افزونه کم حجم و چیزی باشه که فشار زیاد نیاره روی سایت که بتونه فرد خودش فونت هر بخش رو مشخص کنه خوبه

لینک به ارسال

سلام

من آپديت كردم و مشكلي نديدم

يه سوال:

چه موقع فايل زبان فارسي بسته پارسي ساز منتشر ميشه؟

لینک به ارسال

سلام

من آپديت كردم و مشكلي نديدم

يه سوال:

چه موقع فايل زبان فارسي بسته پارسي ساز منتشر ميشه؟

گفتند بزودی زمان خاصی اعلام نکردند

لینک به ارسال

به نظر بنده این کار کار جالبی نیست در ضمن یکان دیگه خیلی خز شده و همه از یکان استفاده می کنند

( من الان خودم در قالبم از یکان زیاد استفاده کردم اگر دیگه بخش مدیریت هم یکان بشه دیگه خیلی رو اعصاب می ره)

اگر بشه یک افزونه کم حجم و چیزی باشه که فشار زیاد نیاره روی سایت که بتونه فرد خودش فونت هر بخش رو مشخص کنه خوبه

برای نسخه 1 فعلا فونت یکان رو در نظر می گیرم ولی برای نسخه بعدی همون طور که گفتید به افرونه فونت های فارسی دیگه رو اضافه می کنم که کاربر بتونه از طریق تنظیمات افزونه فونت مورد نظرش رو برای بخش مدیریت انتخاب کنه.

در ضمن این افزونه رو بر اساس همین بسته پارسی ساز خودمون می سازم.

اگه فونت هایی مد نظرتون هست لطفا بگید.

لینک به ارسال

سلام دوباره که این فونت adminbar (البته در حالت نمایش سایت نه در حالت پیشخوان) درست نشده :(

راه حل چیه

لینک به ارسال

پیشنهادی که دادید شکل افزونه رو به کلی تغییر داد.

روی افزونه کار کردم که ببینم می شه کاربر هر فونتی رو که دلش خواست انتخاب کنه.

کدهایی رو به افزونه اضافه کردم که خوشبختانه کار کرد.

اسم افزونه رو هم گذاشتم پارسی فونت.

توضیحاتی کوتاه در مورد افزونه: تغییر فونت پنل مدیریت وردپرس - تغییر فونت ویرایشگر

پیش نمایش افزونه:

در این تصاویر من فونت B Koodak رو انتخاب کردم.

post-3225-0-09700900-1390560090_thumb.pn

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

داداش بهتر نیست برای پلاگین فونت فارسی یه مطلب جدید بزاری تا اونجا در موردش صحبت بشه ؟

لینک به ارسال

سلام دوباره که این فونت adminbar (البته در حالت نمایش سایت نه در حالت پیشخوان) درست نشده :(

راه حل چیه

اره منم این مشکل رو دارم! تو پارسی ساز هم این مشکل هست!؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دوستان بنده بسته پارسی ساز رو نصبیدم ولی چجوری باید زبانشو فارسی کنم؟

لینک به ارسال

دوستان بنده بسته پارسی ساز رو نصبیدم ولی چجوری باید زبانشو فارسی کنم؟

بعد از نصب کردن از بخش سمت چپ یک گزینه اضافه می شه با عنوان وردپرس پارسی برید اونجا تیک فارسی کردن وردپرس و بقیه قسمت ها رو که نیاز دارید بزنید تا پارسی سازی انجام بشه کار دیگری نیاز نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...