رفتن به مطلب

همفکری برای ساخت یک سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و سروران گرامی

بنده مدتیه که میخوام یه سایت راه اندازی کنم که اگه کلی بخوایم به قضیه نگاه کنیم، یه آلبوم عکس خواهد بود. سایتی برای آپلود عکس.

اما تفاوتش با سایر سایتهای مشابه اینه که این سایت موضوع و محوریت خاصی داره.

عکسهای خاطره انگیز یک شهر

بنده و چند تن دیگر از دوستان قصد داریم آرشیو بزرگی از عکسهای مهم و خاطره انگیز شهرمان تهیه کنیم.

حال نمیدانیم از کجا شروع کنیم و از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده کنیم.

و در قدم بعدی، کار چگونه پیش رود که در آینده که تعداد عکسها زیاد شد پیدا کردن عکسها و فیلمها و جستجو کردن برای عکس یا فیلمی خاص و... راحت باشد

پیشنهاد خود من این بود که چیزی تقریبا شبیه تایم لاین فیسبوک بسازیم که مثلا کاربر با کلیک کردن بر روی 1345 تمام عکسهای مربوط به آن سال را مشاهده کند.

البته ممکن است این پیشنهاد کاربر پسند نباشد

دوست داشتم نظرات و پیشنهادات شما سروران و بزرگواران را نیز جویا شوم و در صورت امکان تجربیات خود را در اختیار بنده قرار دهید

لینک به ارسال

اگر یک سایت به اشتراک گذاری عکس بخواهید شک نکنید که وردپرس به خوبی این کارو براتون انجام میده ...

ولی من پیشنهاد میکنم عکس ها و فایل هاتون رو در یک سرور و یا هاست دیگه اپلود کنید و سایت اصلیتون رو روی یک هاست دیگه اینجوری بهتر میتونید بر روی فایل هاتون مدیریت داشته باشید و اگر یه زمانی مشکلی برای یکی از هاست ها پیش اومد حداقل سایت اصلیتون مشکلی براش پیش نیاد ....

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان و سروران گرامی

بنده مدتیه که میخوام یه سایت راه اندازی کنم که اگه کلی بخوایم به قضیه نگاه کنیم، یه آلبوم عکس خواهد بود. سایتی برای آپلود عکس.

اما تفاوتش با سایر سایتهای مشابه اینه که این سایت موضوع و محوریت خاصی داره.

عکسهای خاطره انگیز یک شهر

بنده و چند تن دیگر از دوستان قصد داریم آرشیو بزرگی از عکسهای مهم و خاطره انگیز شهرمان تهیه کنیم.

حال نمیدانیم از کجا شروع کنیم و از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده کنیم.

و در قدم بعدی، کار چگونه پیش رود که در آینده که تعداد عکسها زیاد شد پیدا کردن عکسها و فیلمها و جستجو کردن برای عکس یا فیلمی خاص و... راحت باشد

پیشنهاد خود من این بود که چیزی تقریبا شبیه تایم لاین فیسبوک بسازیم که مثلا کاربر با کلیک کردن بر روی 1345 تمام عکسهای مربوط به آن سال را مشاهده کند.

البته ممکن است این پیشنهاد کاربر پسند نباشد

دوست داشتم نظرات و پیشنهادات شما سروران و بزرگواران را نیز جویا شوم و در صورت امکان تجربیات خود را در اختیار بنده قرار دهید

اسکریپت Picturelicious بنظرم بکارت بیاد .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...