رفتن به مطلب

راهنمایی در باره حذف شدن تگ های " تایتل " از ورپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام .

تو وردپرس های قبلی برای تصاویر موجود در انجمن میشد از تگ " Title " و تگ " alt " استفاده کرد . تا جایی که من پرس و جو کردم تا نسخه 3.5 اینطور بوده . اما تو نسخه های بعد از 3.5 و با استناد به این لینک http://wordpress.org/support/topic/insert-media-title-of-the-image-not-included چنین قابلیتی از وردرپس حذف شده و تگ تایتل موجود رد هدر یه چیز نمادین و سمبلیک شده!

میخوام بدونم چنین موضوعی چه قدر واقعیت داره ؟! چون از این تگ ها در قالب سایت من http://guard3d.com استفاده شده ، اما تو هیچ کدوم از تصاویر عمل نمیکنه! نیمدونم باید از ترفند دیگه ای استفاده کرد یا باید چیکار کرد رو نمیدونم!

اگرکسی میدونه مشکل از کجاست راهنمایی کنه ببینیم باید چیکار کنیم ؟!

لینک به ارسال

کدوم بخش منظور شماست؟

در آپلود تصویر در رسانه میتوانید برای تصویر عنوان قرار دهید

در سورس خروجی هم نتیجه مشخص هست

لینک به ارسال

کدوم بخش منظور شماست؟

در آپلود تصویر در رسانه میتوانید برای تصویر عنوان قرار دهید

در سورس خروجی هم نتیجه مشخص هست

تو رسانه وقتی عکسی اپلود میشه ، 4 تا کادر داره که میشه پرش کرد . من تو هر 4 تا توضیحی از تصویر و به صورت تکراری مینویسم . تو سورس خروجی هم زمانیکه فلش موس و میبریم روی تصویر باید اسم وتوضیحی که برای هر تصویر نوشته بودیم و نمایش بده که اینطور نیست . این در صورتیه که تگ " تایتل " تو سورس قالب قرار گرفته ، اما انگار حالتی مخفی داره و به کاربران و بازدید کننده های سایت نمایش داده نمیشه!

شما سورس سایت بنده رو هم ببینید ، تگ ها وجود دارن ، اما وقتی فلش موس و رو تصویر مبرید هیچ توضیحی نمایش داده نمیشه! نمیدونم این مشکل به خاطر همون چیزیه که تو پست اول گفتم ، یا نیاز به چند خط کد داره که من بلد نیستم!

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

از کد زیر توی نصاویر شاخص استفاده کنید

خودش از عنوان پست خروجی میگریه و جاش میزاره :D

<?php if (has_post_thumbnail()) { the_post_thumbnail('news_thumbs', array('title' => get_the_title() ));}?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...