رفتن به مطلب

انجمن بی انجمن . ناپدید شدن انجمن !!!

پست های پیشنهاد شده

دوستان من چند وقتی میشه که این افزونه بی بی پرس فارسی رو از همین سایت گرفتم و نصب کردم.

خودم ازمایشی چندتا موضوع هم ایجاد کردم.

ولی مشکلی که هست اینه که الان هرچی سعی میکنم برم داخل انجم سایت نمی تونم برم. یعنی خطا 404 میده

اگر هم با هزار زحمت انجمن داخل سایتم رو گیر بیارم ! هیچ مطلب و پستی هم نمی تونم داخل اون بنویسم.

می خاستم بونم این افزونه بی بی پرس کلا اینطوریه یا شانس منه؟

اینم لینک انجمن

http://2kalame.ir/forums/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C/

که با کلیک روی اون به صفحه اصلی سایت منتقل میشید.

کسی هست متوجه بشه که این مشکل از کجاست.

اگر هست، پیشاپیش تشکر.

لینک به ارسال

چرا تغییر که زیا داشته. کلا زیاد باهاش ور رفتم

ولی در htaccess فقط کد ریدارکت 301رو اضافه کردم . فقط همین.

کلااز وقتی این بی بی پرس رو نصب کردم همین طوری بود از اول.

راستش اول ورژن اصلی رو نصب کردم و بعد پاکش کردم و این افزونه پارسیش رو نصب کردم

اینم محتویات پوشه htaccess از قسمت فایل به بعد

</Files>

# BEGIN W3TC Browser Cache
<IfModule mod_deflate.c>
<IfModule mod_headers.c>
Header append Vary User-Agent env=!dont-vary
</IfModule>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css text/x-component application/x-javascript application/javascript text/javascript text/x-js text/html text/richtext image/svg+xml text/plain text/xsd text/xsl text/xml image/x-icon application/json
<IfModule mod_mime.c>
# DEFLATE by extension
AddOutputFilter DEFLATE js css htm html xml
</IfModule>
</IfModule>
# END W3TC Browser Cache
# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

# END WordPress

SetEnv PHP_INI_SCAN_DIR javanehs/2kalame.ir

Redirect 301 /dokalame http://2kalame.ir

در مورد قالب هم که پایین قالبم لینک سایت ارائه دهندش هست.

لینک به ارسال

خوب پارسا جان مشکل داره اندکی پیچیده میشه گویا.

تم رو هم عوض کردم.

الان تم سایت رو 2013 گذاشتم.

ولی درست نشد.

http://2kalame.ir/forums/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C/

نمونه لینکی که هیچ کاری انجام نمیده.

لینک به ارسال

مشخص نیست

با توجه به اینکه پوسته تجاری دارید امکان راهنمایی نیست

لینک به ارسال

جناب پارسا این کلمه تجاری یعنی چی؟

اگر پوستم رو عوض کنم. میشه حلش کرد.

ظهر یکبار پوسته رو گذاشتم روی پوسته پیش فرض ورد پرس یعنی پوسته 2013 ولی باز هم درست نشد. با تغییر پوسته هیچ چیزی تغییر نکرد..

نکته یا چیز دیگه ای به ذهنتون نمیرسه تا چک کنم یا تغییرش بدم؟

با تشکر

لینک به ارسال

وارد تنظیمات بی بی پرس بشید و سپس آدرس انجمن ها رو عوض کنید؛ (پایه اصلی انجمن ها Slug)

به عنوان مثال forums را به The forum و یا چیز دیگری تغییر دهید و تست کنید.

:)

لینک به ارسال

وارد تنظیمات بی بی پرس بشید و سپس آدرس انجمن ها رو عوض کنید؛ (پایه اصلی انجمن ها Slug)

به عنوان مثال forums را به The forum و یا چیز دیگری تغییر دهید و تست کنید.

:)

در این آدرس دیده میشه : http://2kalame.ir/forums/

یعنی تالار هست اما فروم ها را نمیاره. 90 % به گفته دوستمون بهتر است که از forum استفاده کنید. معلومه که از کلمه فارسی " انجمن " استفاده کردید.

لینک به ارسال

خدا خیرت بده در حد رتبه های تک رقمی الکسا.

واقعا ممنونتم.

درستتتت شد ....

بعد از مدت ها.

من ادرس انجم رو فارسی زده بودم و با تبدیل به لاتین مشکلم حل شد.

فقط الان یک مشکلی که هست اینه که باید تمام موضوعات رو به زبان لاتین تایپ کنم. خوب اینطوری که نمیشه انجمن فارسی ساخت؟

باز هم از همتون ممنونم. :D

ویرایش شده توسط ali_reza
لینک به ارسال

واقعا ممنونتم.

درستتتت شد ....

بعد از مدت ها.

فقط الان یک مشکلی که هست اینه که باید تمام موضوعات رو به زبان لاتین تایپ کنم. خوب اینطوری که نمیشه انجمن فارسی ساخت؟

واقعا ممنونتم.

درستتتت شد ....

بعد از مدت ها.

شما می توانید الان اسم موضوع را فارسی هم استفاده کنید. در این خصوص مشکلی ایجاد نمی کند. فایلهای زبان فارسی را در پوشه languages پوسته بی بی پرس قرار دهید تا انجمنتون فارسی باشد. اما به در تنظیمات به forum یا topic دست نزنید.

لینک به ارسال

اقا جواد از اون جایی که نابلدم این جمله رو چجوری انجام بدم دقیقاً ((فایلهای زبان فارسی را در پوشه languages پوسته بی بی پرس قرار دهید تا انجمنتون فارسی باشد.))

حالا گذشته از این حرف ها اگر ما اینده ی بسیار خوبی رو برای یک فروم تصور کنیم، شما استفاده از بی بی پرس رو توصیه می کنید یا چیز های دیگه؟

لینک به ارسال

اقا جواد از اون جایی که نابلدم این جمله رو چجوری انجام بدم دقیقاً ((فایلهای زبان فارسی را در پوشه languages پوسته بی بی پرس قرار دهید تا انجمنتون فارسی باشد.))

حالا گذشته از این حرف ها اگر ما اینده ی بسیار خوبی رو برای یک فروم تصور کنیم، شما استفاده از بی بی پرس رو توصیه می کنید یا چیز های دیگه؟

برای کسانی که در برنامه نویسی ، طراحی در سطح ابتدایی هستند بهترین گزینه همین بی بی پرس هست چون مدیریت آسانی دارد. بنده خودم از بی بی پرس استفاده می کنم. البته تغییرات زیادی روش انجام دادم که کلی قیافه آن فرق کرده. اما بیشتر دوستان آی پی بی و وی بیلوتین را ترجیح می دهند.

شما به هاست دسترسی دارید ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...