رفتن به مطلب

اپلود ویدیو بدون نیاز به اپارات !

پست های پیشنهاد شده

سلام.

اینطور که من متوجه شدم

هر فیلمی که ما در سایت خودم نمایش میدیم ولی در سایت اپارات اپلود شده،بیشتر سایت اپارات رو اپدیت کردیم و مطالبش رو بروز کردیم تا سایت خودمون ؟

حالا سوال اینجاست که راه دیگه ای وجود داره که اپلود فیلم در یک سایت دیگر باشه ولی بازدید کنندش بیشتر برای خوده ما باشه تا اون سایته دوم؟

مثلا

من یک فیلم در سایت اکاایران دیدم که در سایت اپارات دانلود شده بود ولی در سایت اپارات هرچی سرچ کردم اون فیلم رو ندیدم .

اینم لینکش

http://fun.akairan.com/filme/amoozesh/a8233331283102.html

فقط میشه در همین سایت دید. ما چه طور میتونیم این کار رو بکنیم؟

چه کنیم؟

لینک به ارسال

بنظر بنده شما ویدئو رو آپلود کنید(رو هاست خودتون مثلا) و برای نمایش از html 5 استفاده کنید:

http://www.w3schools...html5_video.asp

منابع فارسی هم مسلما هست در این مورد اگر بگردید.

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

علیرضا اتفاقا هم اسم هم هستیم.

میدونم که میشه رو سایت خودمون اپلود کنیم و من هم این کار رو کردم . ولی وقتی تعداد ویدیو ها بالا بره دیگه بهتره یک جای دیگه دانلود شه. یک نگاه به لینکی که در پست قبلی انداختم بندازید ببینید این چطوری این کار رو کرده.

لینک به ارسال

میدونم که میشه رو سایت خودمون اپلود کنیم و من هم این کار رو کردم . ولی وقتی تعداد ویدیو ها بالا بره دیگه بهتره یک جای دیگه دانلود شه. یک نگاه به لینکی که در پست قبلی انداختم بندازید ببینید این چطوری این کار رو کرده.

ببیبید در اینکه شما باید ویدئو رو آپلود کنید که شکی نیست حالا هر جا که خواستید!

در پخش ویدئو هم که مشکلی ندارید!

الان شما میخواید تو سایت اشتراک ویدئویی مثل آپارات مثلا ، آپلود داشته باشید ولی طبق گفتتون:

حالا سوال اینجاست که راه دیگه ای وجود داره که اپلود فیلم در یک سایت دیگر باشه ولی بازدید کنندش بیشتر برای خوده ما باشه تا اون سایته دوم؟

این جملتون یکم گنگه و یکم هم دور از انصاف!

میشه گفت مطمئنا در جذب کاربر برای مشاهده فیلم شما آپارات موفق تر خواهد بود ، همانطور که شما دوست دارید کاربر جمع کنید.

برای این کار هم داشتن لینک مستقیم ویدئو و استفاده از یک پلیر کافی است.

در این مورد مشکلی بود در خدمتم!

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

من یک فیلم در سایت اکاایران دیدم که در سایت اپارات دانلود شده بود ولی در سایت اپارات هرچی سرچ کردم اون فیلم رو ندیدم .

اینم لینکش

http://fun.akairan.c...3331283102.html

سلام

این لینکی که شما دادید اگر به سورسش نگاهی بیندازید متوجه میشید که اصلا این ویدیو در آپارات آپلود نشده!

شما میفرمایید که چطور میشه مثلا ویدیومون رو تو آپارات آپلود کنیم و بدون اینکه این ویدیو در آپارات دیده بشه در سایت خودمون دیده بشه؟!

خب اصلا من فکر نمیکنم همچین چیزی امکان داشته باشه!

مگر اینکه سایتی وجود داشته باشه که همچین امکانی رو قرار داده باشه و به شما اجازه ی آپلود ویدیو رو بده ولی در خودش اون ویدیو رو نشون نده

که اگر همچین سایتیم باشه بنده بی اطلاعم!

اما من نمیدونم چه فرقی داره که ویدیوتون تو آپارات هم بازدید داشته باشه!

چون که فردی که بخواد به سایت شما بیاد خب میاد دیگه! :)

ویرایش شده توسط جویا
لینک به ارسال

هر فیلمی که ما در سایت خودم نمایش میدیم ولی در سایت اپارات اپلود شده،بیشتر سایت اپارات رو اپدیت کردیم و مطالبش رو بروز کردیم تا سایت خودمون ؟

خوب درخواست http به سایت شما داده شده و قطعا هم سایت شما مورد توجه بوده , اما خوب از سایت شما هم یک درخواست به آپارات داده میشه . یعنی هم شما نفع میبرید و هم آپارات . چیز خواصی نیست و به این چیزا توجه نکنید , چرا که 90% سایت ها به این صورت کار میکنند .حتی خارجی ها از یوتیوب. جزء موارد خواص که ویدئو دارای کپی رایت باشه یا ..

لینک به ارسال

خوب گویا توهم زده بودم و راه حلی خاصی وجود نداشت. دوستمون گه گفته بود

((این لینکی که شما دادید اگر به سورسش نگاهی بیندازید متوجه میشید که اصلا این ویدیو در آپارات آپلود نشده!)) باید بگم که من فلان تازه کارم و از این جور کارها بلد بودم خوب اینجا نمی نوشتم که.بازم از شما ممنونم.

جناب

AliRezaPro

اینکه میگید ((http به سایت شما داده شده و قطعا هم سایت شما مورد توجه بوده )) رو دقیقا نفهمیدم ؟

وقتی طرف بدون ارتباط با سایت من میره تو اپارات و شروع به نگاه کردن فیلم های مختلف میکنه که حالا شاید یکیش هم برای من باشه ، چجوری این درخواستی که گفتید برای من فرستاده میشه؟ . ااگر بشه که خوب میشه و ما هم راضی هستیم ولی فک نکنم که بشه. یعنی میشه؟

در هر صورت از همه سپاس گذارم که منو روشن کردید.

ویرایش شده توسط ali_reza
لینک به ارسال

وقتی طرف بدون ارتباط با سایت من میره تو اپارات و شروع به نگاه کردن فیلم های مختلف میکنه که حالا شاید یکیش هم برای من باشه ، چجوری این درخواستی که گفتید برای من فرستاده میشه؟ . ااگر بشه که خوب میشه و ما هم راضی هستیم ولی فک نکنم که بشه. یعنی میشه؟

خیر،در اینصورت درخواست فقط از طرف آپارات هستش!

همانطور که دوستمون هم گفتند خوب نیست زیاد در قید این چیزا باشید چون مسلما به نتیجه خاصی نمیرسید! ;)

لینک به ارسال

سیستم آپارات خیلی گسترده و پیشرفته ساخته شده و ساختن چنین سیستمی با وردپرس تقریبا غیر ممکنه

من مدتها بود که میخواستم چنین سیستمی رو بسازم! اما نهایتا به این نتیجه رسیده که باید این سیستم رو از سایت های خارجی (به صورت اسکریپت) خریداری کرد و ترجمه کرد. قیمت هم بالای 10 میلیون...

اما بهترین راه واسه راه اندازی سیستم فیلم آنلاین با وردپرس اینه که: یه پلیر با فرمت فلش رو بسازید و در زمینه دلخواه بزارید. سپس فیلم ها رو با اسکریپت ftp به هاست انتقال بدید و لینک رو در زمینه دلخواه بزارید

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

منظور ایشون نمایش ویدیو ها در گوگل به صورت تصویر کوچک هست

می تونید لینک دانلود آپارات رو با پلیر خودتون تو سایتتون بذارید

اونم که لینک های دانلود موقت هستند و بعد مدتی ممکنه عوض بشن و زحمت شما به هدر بره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...