رفتن به مطلب

تغییر ساعت در نظر ها و پست ها و ساعت امروز

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتی من ساعت محلی رو از قسمت تنظیمات وردپرس روی تهران میزارم ساعت حال حاظر رو اشتباه میزنه اما ساعت رو در قسمت نظرها و پست ها درست میزنه اما اگه زمان محلی رو بزاری روی UTC+3:30 ساعت رو در قسمت نظر ها درست میزنه اما ساعت حال حاظر و ساعت پست ها رو اشتباه میزنه

لینک به ارسال

البته من از قسمتی از کد های افزونه جلالی به فانکشن قالبم اضافه کردم ( بهتره بگم که دو فایل از افزونه جلالی به اسم های jalali-core.php و farsinum-core.php را در قالبم اضافه کردم و با کدی این دو فایل رو در فانکشن قالبم اینکلود کردم) که هم ساعت حال حاظر رو درست کرده هم ساعت انتشار پست ها و هم ساعت انتشار نظر ها . البته بهتره در پارسی ساز این مشکل حل بشه .

و یه مورد دیگه اینکه اگه همه چی درست باشه و ساعت روی تهران تنظیم شده باشه ( یعنی هم ساعت حال حاظر رو درست باشه هم از پست ها و هم از نظرات در واقع در اینجا مشکلی نیست فقط توی تنطیمات ساعت محلی رو درست نشون نمیده این مشکل توی افزونه جلالی هم مشاهده شد) چرا ساعت محلی رو سه ساعت جلو حساب میکنه به فرض اگه الان ساعت12 باشه توی تنظیمات زمان محلی رو میزنه 3:30 ولی توی پست ها و نظرات و ساعت حال حاظر همه چی درست هست .

شاید بهتر بود این رو بعد از اینکه مشکل قبلی درست میشد مطرح میکردم

لینک به ارسال

با سلام

در تستهای انجام شده هیچ مشکلی وجود نداشت

شما چه افزونه هایی نصب دارید؟

در مورد تاریخ محلی چون تاریخ UTC رو تاریخ جاری سیستم در نظر میگیره و +3.30 بهش اضافه میکنه به همین خاطر ساعت محلی رو جلوتر نشون میده

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام .مشکل سایت من دقیقا همین مشکل دوستمون هست که در این مبحث مطرح کرده .... من اگر آمار سایتم دقیقا 12 شب ریست بشه ....از اونطرف ساعت کامنتای سایت به هم میریزه ...اگر اونو درست کنم ...آمار سایت زودتر ریست میشه ... اگر بذارم روی تهران ... نظرات سایت درست میشه ولی آمار خراب ...اگر روی utc بذارم برعکس میشه ... چطوری دوتاش درست کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...