رفتن به مطلب

درخواست افزونه پشتیبانی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

اول اینکه سرچ زدم چیزی که می خواستم پیدا نکردم

دنبال یه افزونه پشتیبانی درست و درمون می گردم. رایگان باشه بهتره،

برای پشتیبانی آنلاین نمی خوام.

قابلیت های زیر رو داشته باشه:

1. کاربر ثبت نام کنه و بتونه تیکت های خودش رو ببینه.

2. قابلیت اضافه کردن فیلد داشته باشه.

3. اگه بشه قسمت مدیریتش هم لیست افراد رو نشون بده نه لیست تیکت ها رو. (البته این زیاد مهم نیست)

افزونه support ticket افزونه خوبیه قابلیت افزودن فیلد رو داره، ولی مخصوص کاربران نیست. همچنین فیلد آپلود فایل رو هم نداره.

افزونه همیار تیکت هم کد می ده، من می خوام کاربر وارد بشه و تیکت های خودش رو ببینه.

کسی می تونه افزونه support ticket رو ویرایش کنه و چیزی که می خوام در بیاره؟

لینک به ارسال

اینقدر توضیح دادید من که اصلا متوجه نشدم چی می خواهید

شرح درخواستتون رو بدون حاشیه و شرح حال نمونه های دیگه مرقوم کنید شاید بشه راهنمایی کرد

لینک به ارسال

سلام

ممنون

همه اینا رو دیده بودم. هیچ کدوم به دردبخور نیست.

شاید حدودا یه ساعتی کل انجمن رو زیر و رو کردم هرچی بود بررسی کردم ولی به درد نخورد.

افزونه ی دیگه ای اگه هست معرفی بفرمایید. حتی غیر رایگان. یا حتی اگه لازمه برنامه نویسی بشه.

اینقدر توضیح دادید من که اصلا متوجه نشدم چی می خواهید شرح درخواستتون رو بدون حاشیه و شرح حال نمونه های دیگه مرقوم کنید شاید بشه راهنمایی کرد

اول تشکر و معذرت.

بله درست می فرمایید. توضیحات رو که نوشتم منظورم این بود که اینارو دیگه معرفی نکنید چون دیدمشون.

دنبال افزونه ای می گردم که قابلیت های زیر رو داشته باشه:

1. کاربر ثبت نام کنه و بتونه تیکت های خودش رو ببینه. (بخش کاربری هر کس مجزا باشه، نه اینکه کد بده برای پیگیری.)

2. افزونه قابلیت اضافه کردن فیلد داشته باشه. (مثل support ticket که می شه فیلد اضافه کرد و حتی چندین فرم می شه طراحی کرد.)

* افزونه رایگان یا غیر رایگانی اگه سراغ دارید معرفی بفرمایید.

* اگه کسی می تونه افزونه support ticket رو ویرایش کنه که بخش کاربری هرکس مجزا باشه. (+هزینه | البته می دونم باید تو بخش خرید می گفتم ولی اینجا چون ادامه بحث هست سؤال کردم.)

* یا اگه اسکریپت دیگه ای هست که قابل اتصال به وردپرس باشه معرفی بفرمایید.

ببخشید بازم طولانی شد.

تشکر از همه

لینک به ارسال

افزونه‌هایی که هست فرم پویا ندارند

اما دارای فیلد ثابت پیشفرض هستند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...