رفتن به مطلب

این error برای چیه ؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام ، این error برای چیه ؟؟؟

[19-Jan-2014 04:49:32 Asia/Tehran] خطای Got error 28 from storage engine در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM ipp5lc_terms AS t INNER JOIN ipp5lc_term_taxonomy AS tt ON tt.term_id = t.term_id INNER JOIN ipp5lc_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (4370, 4371, 4372, 4373, 4387, 4392, 4396, 4414, 4416, 4418, 4419, 4438, 4454, 4455, 4460, 4463) ORDER BY t.name ASC ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), wp, WP->main, WP->query_posts, WP_Query->query, WP_Query->get_posts, _prime_post_caches, update_post_caches, update_object_term_cache, wp_get_object_terms

ویرایش شده توسط ژیهات
لینک به ارسال

پایگاه دادتون رو از طریق کنترل پنل هاست یکبار تعمیر و یکبار بهینه سازی کنید و نتیجه رو اعلام کنید .

لینک به ارسال

چون اررور فقط در زمان های خاصی داخل error_log ظاهر میشه فعلا نتیجه مشخص نمیشه اما اگر دوباره مشاهده کردم اطلاع میدم ، ممنون عزیزم

لینک به ارسال

چون اررور فقط در زمان های خاصی داخل error_log ظاهر میشه فعلا نتیجه مشخص نمیشه اما اگر دوباره مشاهده کردم اطلاع میدم ، ممنون عزیزم

شما قرار نیست تمام ارورهای ارور لوگ را برطرف کنید خیلی از ارورها در مقاطع خاص به دلایل خاص سخت افزاری به وجود می آن و تجهیزات سرور یا نهایتا پرسنل سرور اونها را رفع و رجوع می کنند

ارور لوگ برای اینه که اگر سایت مشکلی در باز شدن داشت در موقعی که مشکل وجئود داره بتونید مطالعه اش کنید و ایراد اون لحظه را برطرف کنید

یا گزارشات حرفه ای از وضعیت سرور بگیرید به نظر من تعدد این لوگ در فایل ارور لوگتون مفهومش آف تایم بالای سروره و نقطه ضعف سخت افزاری محسوب می شه

لینک به ارسال

سپاسگذارم از راهنمایی هاتون

راستش این وبسایت ما روی سرور قبلی مشکل داشت و هر چند روز یک بار به خاطر فشاری که (دلیلش نامعلوم بود) به سرور سرویس دهنده وارد میکرد suspend می شد و آخر سر گفتن که دیگه نمیتونیم میزبانی کنیم سایت شما رو

الان که به سرور جدید انتقال دادیم مشکل قبلی رو نداره ، قالب رو بهینه سازی کردیم و با Codex هم همگام کردیم و مشکلی از نظر کدنویسی نداره اما بعضی اوقات این error داخل Log میاد که نگرانم دوباره روی این سرور هم مشکل بوجود بیاد وگرنه حساسیت به خرج نمیدادم

فضا هم به اندازه کافی هست ، به گفته دوست عزیز مهندس یار repair db کردم حالا انشاا... که دوباره تکرار نشه این error

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...