رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام. من یه سری نرم افزارهای آموزشی فارسی ساختم (البته خودم نساختم پولش رو دادم ساختن) و به صورت رایگان در سایتم قرار دادم.

به ذهنم رسید که آموزش فارسی ودرپرس هم برای کاربران مبتدی بسازم. کلا نصب و قالبها و معرفی افزونه ها و رفع اشکال و ...

آیا ارزش داره یا نه اکثر کاربران با این موارد آشنا هستند؟

همین انجمن رو هم تو بخش آموزش معرفی می کنیم.

از اساتید کسی مایل به همکاری و انجام آموزش هست؟

ضمنا کار علاوه بر امکان دانلود رایگان با تیراژ بالا در بازار هم پخش میشه.

لینک به ارسال

سلام

الان آموزش های زیادی در سطح نت موجوده ولی اشکالش اینکه همشون پراکنده هستند و کامل نیستند بنظرم اگر شما بودجه ساخت این پروژه رو ارایه کنید دوستان با تجربه و زیادی در این انجمن وجود دارن که میتونند به بهترین نحو ممکن و روان این آموزش ها رو درست کنند الان فعلا بهترین و کامل ترین آموزش های وردپرس و طراحی وب رو شرکت لیندا داره ارایه میکنه که خوب بخاطره اینگلیسی زبان بودنش برای همه مقدور نیست که از آموزش های این سایت استفاده کنند ولی اگر همین آموزش ها (حالا نه به همون کیفیت ) به صورت فارسی ساخته بشه بنظرم فوق العادست حتی اگر هم پولی ارایه کنید بازم ارزش داره ..

دوستان خیلی زیادی هستند که واقعا در زمینه طراحی وب و وردپرس با تجربه هستند و من خودم خیلی از مشکلاتمو این دوستان رفع کردن مثل اقا مرتضی و پارسا و کاربران همیار این انجمن که میتونند به شما در این زمینه کمک شایانی کنند ..... ;)

ایده ایی که مد نظر شماست بنظرم فوق العادست پیشنهاد میکنم حتمی عملیش کنید .. ;)

لینک به ارسال

همانطور که گفتم مشکل بودجه نیست. ضمنا کار باید کیفیت بالایی داشته باشه لزومی نداره کیفیت کار پایین تر باشه.

کار به صورت پولی در بازار عرضه میشه و همزمان به صورت رایگان (دقیقا با همون کیفیت) بریا دانلود در سایت قرار می گیره.

من 3 نفر رو دارم برای ساخت آموزش که فن بیان خیلی خوبی دارند. نرم افزارهایی که اشنا نباشند رو هم با تحقیق در سایتهای انگلیسی سریعا باهاش آشنا شده و آموزش می دن.

اما می خوام وردپرس رو کسی که سالها کار کرده و با تمام زوایا آشناس انجام بده. اگه کسی مایله اعلام کنه.

البته اگه کسی می تونه آموزشهای دیگه ای (نرم افزار، ویندوز و ...) بده هم، مایل به همکاری هستم.

لینک به ارسال

نظر شخصی من توی زمینه تخصصی کار کردن هست

چون وردپرس ساده و انعطاف پذیر هست و هر کسی بعد مدت کوتاهی میتونه به راحتی با پنل کار کنه

البته اگر پی اچ پی نیوک بود 100% لازم بود

لینک به ارسال

آره ولی خوب بسیاری از کاربران اصلا نمی دونن وردپرس چیه؟

ولی اگه یه آموزش تحت عنوان مثلا ساخت سایت در 5 دقیقه ببینه مسلما سعی می کنه دانلود کنه و ببینه. اون موقع با وردپرس هم آشنا میشه.

البته مب خوام به مقدار حالت تخصصی بگیره و حتی مثلا یه پلاگین ساده هم نوشته بشه در طول آموزش. یه سری کدنویسی و هکهای وردپرس و اصول ساخت یک قالب ساده و ...

لینک به ارسال

سلام

مورد خوبی هست

ولی برای ساخت آموزش وردپرس باید کسی که وردپرس رو خوب بشناسه آموزش بده و معمولا این جور دوستان زمان ندارن ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...