رفتن به مطلب

چطور می شود در وردپرس شبکه کاربر قالب اضافه کند؟

sadeght

پست های پیشنهاد شده

آیا راهی هست و امکانی هست کاربر بتونه در وبلاگ خود در وردپرس شبکه قالب اضافه کند ؟

راهی یا امکانی و کاری نمیشه کرد؟

با تشکر

لینک به ارسال

فکر نکنم همچنین امکانی بشه بوجود آورد

من با سرویس وردپرس دات کام و بلاگها کار کردم که نمیشه پوسته رو اپلود کرد

شاید بتونید افزونه ای اختصاصی برای این کار بنویسید

لینک به ارسال

سلام

احتمالا این افزونه مشکلتون رو حل کنه

http://wordpress.org...er-role-editor/

screenshot-1.png?r=580174

با تیک دار نمودن Show capabilities in Human readable form زبان افزونه فارسی می شه

هم می تونید دسترسی های یک گروه کاربری رو تغییر بدید هم برای هر کاربر جداگانه دسترسی تعریف کنید

install themes رو تیک دار کنید

لینک به ارسال

و این که هر کاربر می تونه قالب باری خودش نصب کنه و همچنین مشکل امنیتی نداره !

امتحان کردم ولی کاری انجام نداد !

لینک به ارسال

چه آیتم هایی رو برای کاربر فعال کردید سئوال شما در مورد اینستال تمز بود همینطور که در عکس پست قبلی می بینید این افزونه برای سوییچ تمز و آپدیت و ادیت و دلیتش کلیدهای جدا داره اما بجز این شما باید مسیر آپلود رو هم برای کاربر از هاست باز کنید که به نظرم ایده ی جالبی نیست، اگر اجازه دریافت صرفا از هاست وردپرس باشه مطمئن تره که با تنظیم درست افزونه انجام می شه (اجازه آپلود هم برای کاربر بگذارید ولی پیشنهاد می کنم بجای اینهمه ریسک یک آلبوم قوی قالب تهیه کنید و یک درگاه که کاربرها بتونند قالب دلخواهشون رو برای سرور بفرستند و سرور با خیال راحت اونها را جاگذاری کنه برای اینکه به مشکل زمان هم برنخورید در قوانین یک روز از هفته مثل 12 شب جمعه ها را برای به روز رسانی قالب های رسیده معرفی کنید البته این پیشنهاد فقط پیشنهاد بود و الا این افزونه کاملترین و ساده ترین نوع از این افزونه هاست ولی از شما چه پنهون 200 تای دیگه هم داره که خودتون بگردید و مناسب کارتون رو انتخاب کنید

http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=role+access

لینک به ارسال

چه آیتم هایی رو برای کاربر فعال کردید سئوال شما در مورد اینستال تمز بود همینطور که در عکس پست قبلی می بینید این افزونه برای سوییچ تمز و آپدیت و ادیت و دلیتش کلیدهای جدا داره اما بجز این شما باید مسیر آپلود رو هم برای کاربر از هاست باز کنید که به نظرم ایده ی جالبی نیست، اگر اجازه دریافت صرفا از هاست وردپرس باشه مطمئن تره که با تنظیم درست افزونه انجام می شه (اجازه آپلود هم برای کاربر بگذارید ولی پیشنهاد می کنم بجای اینهمه ریسک یک آلبوم قوی قالب تهیه کنید و یک درگاه که کاربرها بتونند قالب دلخواهشون رو برای سرور بفرستند و سرور با خیال راحت اونها را جاگذاری کنه برای اینکه به مشکل زمان هم برنخورید در قوانین یک روز از هفته مثل 12 شب جمعه ها را برای به روز رسانی قالب های رسیده معرفی کنید البته این پیشنهاد فقط پیشنهاد بود و الا این افزونه کاملترین و ساده ترین نوع از این افزونه هاست ولی از شما چه پنهون 200 تای دیگه هم داره که خودتون بگردید و مناسب کارتون رو انتخاب کنید

http://wordpress.org...p?q=role+access

بله این ریسک هم هست ولی اگر این مورد بهش در وردپرس چند شبکه حل کرد که بتونن به یک نحوی طرف قالب دلخواه خود را بزاره و استفاده کنه.

ممنونم اقا ایمان

لینک به ارسال

دوست من من با همین افزونه همین الان روی لوکال اینکار را انجام دادم و شد

سطح دسترسی را هم تا سطح 8 بالا آوردم

post-336-0-14866800-1343847170_thumb.jpg

البته چند وبلاگه نیست اما سطوح بعید می دونم فرق کنه بهرحال اگر براتون مهمه شاید به امتحانش بی ارزه سطح ماربری را روی 8 بگذارید و امتحان کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...