رفتن به مطلب

مشکل با عناوین جستجو شده در گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام

عکس زیر را نگاه کنید :

mis026bjhw8do8306291.png

محتویات هیچ ارتباطی با عنوان ندارند !

درصورتی که من 8 تا برچسب برای این مطلب گذاشتم و تمامی تنظیمات yoast هنگام ارسال پست را تکمیل کردم اما نمیدونم مشکل از کجاست !

به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه ؟

لینک به ارسال

عزیز لطفا اسپم ندید برای اسپم دادن تاپیک قبلیتون هم قفل شد http://forum.wp-parsi.com/topic/16174-مشکل-عجیب-در-ایندکس-شدن-مطالب/

وقتی که از افزونه سئو وردپرس استفاده می کنید زیر مطلب یک پیش نمایش از اون چیزی که توسط موتور های جستجو نشان داده می شود را می تونید ببینید. که این بخش با تکمیل کردن نوشته تغییر می کند. برای توضیحات هم شما باید بخش توضیحات داده این افزونه برای هر مطلب را تکمیل کنید.

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

عزیز لطفا اسپم ندید برای اسپم دادن تاپیک قبلیتون هم قفل شد http://forum.wp-pars...ندکس-شدن-مطالب/

وقتی که از افزونه سئو وردپرس استفاده می کنید زیر مطلب یک پیش نمایش از اون چیزی که توسط موتور های جستجو نشان داده می شود را می تونید ببینید. که این بخش با تکمیل کردن نوشته تغییر می کند. برای توضیحات هم شما باید بخش توضیحات داده این افزونه برای هر مطلب را تکمیل کنید.

ممنون اما از افزونه نیست !

تمامی قسمت های افزونه رو تکمیل می کنم !

لینک به ارسال

مثل اینکه آقا پارسا با من قهر هستن .

اما آقا پارسا باور کنید که اگر مشکلم اینقدر مهم نبود ، تاپیک رو آپ نمی کردم !

تمامی زحماتم داره به باد میره !

این همه مطالب اختصاصی گذاشتم اما تو گوگل درست ایندکس نمیشن !

لینک به ارسال

آدرس سایتتون را بدید تا بهتر بتونیم کمکتون کنیم

ارسال شد ...

به نظر میرسه که تابع کلمات کلیدی و برچسب مطالب در قالب وجود ندارد !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...