رفتن به مطلب

یک مشکل در درج لینک منبع

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان عزیز من با استفاده از زمینه دلخواه لینک منبع مطلبی رو که در سایتم منتشر میکنم توی سایتم نمایش میدم.

مشکلی که دارم اینه که میخوام همراه با لینک اسم سایت منبع هم نمایش داده بشه برای اینکار چیزی که به ذهن خودم میرسه اینه که یه زمینه دلخواه دیگه بزارم و اسم منبع رو توش بزارم که یکم هم کار رو برام سخت میکنه هم چون برای مطالب قبلی همچین کاری نکردم یکم دردسر ساز میشه.

خواستم ببینم کدی هست که بتونه دامنه رو تشخیص بده و بعنوان مثال اگر من بیام آدرس site.com یا sub.site.com یا ... رو زمینه دلخواه قرار بدم بیاد و کلمه site رو تشخصی بده که من بتونم ازش بعنوان اسم منبع استفاده کنم ؟

لینک به ارسال

سلام

از تابع های مربوط به رشته php میشه استفاده کرد.

مثلاً بگیم اگر عبارت های .com یا www. یا ... رو دید، حذفشون کنه!

البته این در حالتیه که شما حالات محدودی داشته باشی. مثلاً تمامی دامنه هایی که لینک میکنی توی یه محدوده مشخص باشه.

str_replace( ".com" , "" , $damane );

لینک به ارسال

سلام

از تابع های مربوط به رشته php میشه استفاده کرد.

مثلاً بگیم اگر عبارت های .com یا www. یا ... رو دید، حذفشون کنه!

البته این در حالتیه که شما حالات محدودی داشته باشی. مثلاً تمامی دامنه هایی که لینک میکنی توی یه محدوده مشخص باشه.

str_replace( ".com" , "" , $damane );

عزیز میتونی یکم بیشتر برام توضیح بدی ؟ فرض رو بر این بزار که حالات محدوده به .com .net .ir در این صورت چطوری میشه کد کلیش ؟

لینک به ارسال

محتوای داخل دابل کوتیشن اول: پیمایش رشته در رشته موجود

محتوای داخل دابل کوتیشن دوم: تبدیل به این رشته

بخش آخر: متغیر حاوی رشته اصلی (که نیاز به ویرایش داره)

تابع همین 3 مقدار رو میگیره. چندبار تابع رو پشت سرهم بیارین و براش رشته های مختلف رو تعیین کنین.

لینک به ارسال

محتوای داخل دابل کوتیشن اول: پیمایش رشته در رشته موجود

محتوای داخل دابل کوتیشن دوم: تبدیل به این رشته

بخش آخر: متغیر حاوی رشته اصلی (که نیاز به ویرایش داره)

تابع همین 3 مقدار رو میگیره. چندبار تابع رو پشت سرهم بیارین و براش رشته های مختلف رو تعیین کنین.

الان که طرز کارش رو متوجه شدم فهمیدم این مورد به کارم نمیاد

چون لینک رو مستقیماً به مطلب اصلی میدم قاعدتاً بعد از آدرس اصلی سایت آدرس مطلب هم نیاز به حذف شدن داره که با این تابع نمیشه کاریش کرد.

نیاز به یک تابع دیگه هست که بعد از / رو هم پاک کنه.

کاریش میشه کرد ؟

لینک به ارسال

$url = 'http://google.com/dhasjkdas/sadsdds/sdda/sdads.html';
$parse = parse_url($url);
print $parse['host']; // prints 'google.com'

http://stackoverflow.com/questions/276516/parsing-domain-from-url-in-php

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...