رفتن به مطلب

کاهش ورودی و ایندکس نامناسب

keyvan

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

قبلا" هم در مورد اینکه مطالبم در گوگل وبمستر ایندکس نمیشه ولی در گوگل هست سوال کرده بودم ولی به نتیجه نرسیدم یعنی جوابی نگرفتم این یه مورد

مورد بعدی ورودی کم از موتور های جستجو هست، مثلا" یه مدت تا 800 و 900 از گوگل ورودی دارم ولی ناگهانی کاهش پیدا می کنه و به نصف میرسه

من مطالبم رو در فیسبوک، گوگل پلاس و تویتر اشتراک گذاری می کنم حتی در پیج های هم اشتراک گذاری میشه که لایک زیادی داره، در کل ورودیم از فیسبوک بد نیست

ولی مشکل اصلی من در این چند روز کاهش ناگهانی ورودی موتور جستجو و در کل کاهش بازدید هست

سایت مپ و روبوت هم دارم، طبق سایت های آنالیز سئو سایت 90 به بالاست و برای سئو از آموزش های انجمن استفاده کردم.

نه ارور و نه خطا در گوگل وبمستر حتی سایت مپ رو در بینگ وبمستر هم ثبت کردم ولی به جای اینکه بهتر بشه بدتر شد!

مطالب سایتم کلا" اختصاصی هست و اصلا" کپی برداری نیست.هر مطلبی رو ترجمه کنیم لینک منبع خارجی اون رو هم میذاریم، محتوای سایتم هم خوبه و از هر دری در حوزه فعالیتش از محتوا، ویدئو، آهنگ، پاورپوینت، نرم افزار هم داره.

اما نتیجه اونطور که باید باشه نیست.

جالب اینجاست بعضی از مطالبم رو وقتی سرچ می کنم سایت های که از من کپی کردن و بعضا" لینک گذاشتن رو میاره، حتی تویتر و گوگلاس و فیسبوک رو هم برای اون مطلب میاره اما سایت خودم رو نمیاره!

مثلا" این مطلب که 6 روز پیش منتشر شده

چطور پشت کامپیوتر درست بشینیم

شما این وضعیت رو چطور آنالیز می کنید؟در ضمن من دو روز یک بار مطلب رو سایت میذارم و در همه در یک ساعت

ویرایش شده توسط keyvan
لینک به ارسال

سلام

ایندکس خوب هست اما رتبه ندارید

اینطور که شما میگید مشکلتون عجیب هست

چون با توجه به این نوع فعالیت و اختصاصی بودن محتوا باید در صفخات اول (حداقل در مورد پست های اختصاصی) باشید

لینک به ارسال

56 بازدید و 4 پاسخ که 3 تای اون رو فقط برای روئیت تاپیک ارسال کردم، یعنی اسپم،اما دریغ از یک جواب

لینک به ارسال

بالاتر هم گفتم مشکلتون عجیب هست

چه جوابی بدیم وقتی تاحالا برخورد نداشتیم ;)

لینک به ارسال

سلام

روند لایک ها و share های گوگل ، فیسبوک و تویتر سایتتون را بررسی کنید

همچنین روند backlink ها ، توجه کنید که شکل یک spammer نباید فعالیت کنید

یعنی اینکه به صورت معمول مطالبتون رو share کنید

نه یکجا کلی مطلب را share کنید و نه در یک بازه زمانی کوتاه کلی backlink بگیرید

گوگل آنالیتیک در سایتتون قرار بدید و رفتار بازدید کننده های سایتتون رو بررسی کنید

در مواقعی که ورودی بالا داشتید به این دلیل بوده که مطلبی در سایت قرار دادید که توسط کاربران در گوگل زیاد سرچ می شده است.

مطالبی که برای شما ورودی زیادی آورده اند را بررسی کنید و حرکت وب سایتتون را به آن سمت معطوف کنید.

با تشکر مهدی امان زاده

لینک به ارسال

سلام

در گوگل پلاس و تویتر بازدید خیلی کمی دارم اما در فیسبوک خیلی خوبه. من دو روز یک بار یه هر روز یک مطلب رو به اشتراک میذارم و اسپم محسوب نمیشه

وقتی یک مطلب ورودی بالایی داره خوب باید حداقلش هم باشه به نظرم منطقی نمیاد که چون یک مطلب ورودی زیاد داشته کاهش پیدا کنه.یک مطلب سایت در طول سال حداقل روزی 500 بازدید داشت اما حالا به 200 هم نمی رسه

لینک به ارسال

منم همین مشکل رو دارم قبلا با اینکه سایتم تازه شروع به کار کرده بود ورودی گوگل داشتم اما حدود یه هفته است ورودی ندارم :(

5 تا از آخرین ورودی های گوگل رو نوشته

No search query found!

که تاریخش مربوط میشه به 2014-01-20 :mellow:

لینک به ارسال

منم همین مشکل رو دارم قبلا با اینکه سایتم تازه شروع به کار کرده بود ورودی گوگل داشتم اما حدود یه هفته است ورودی ندارم :(

5 تا از آخرین ورودی های گوگل رو نوشته

No search query found!

که تاریخش مربوط میشه به 2014-01-20 :mellow:

سلام

در گوگل پلاس و تویتر بازدید خیلی کمی دارم اما در فیسبوک خیلی خوبه. من دو روز یک بار یه هر روز یک مطلب رو به اشتراک میذارم و اسپم محسوب نمیشه

وقتی یک مطلب ورودی بالایی داره خوب باید حداقلش هم باشه به نظرم منطقی نمیاد که چون یک مطلب ورودی زیاد داشته کاهش پیدا کنه.یک مطلب سایت در طول سال حداقل روزی 500 بازدید داشت اما حالا به 200 هم نمی رسه

سلام

در صورت امکان آدرس سایتتون رو برای بنده ارسال کنید تا بتوانم سایت را بررسی و علت مشکل بوجود آمده را به اطلاعتان برسانم.

با تشکر مهدی امان زاده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...