رفتن به مطلب

چطوری امکانات 3 سایت را در یک سایت جمع کنم ؟

پست های پیشنهاد شده

به نام خدا

با سلام و عرض ادب

من میخوام به سایت وردپرسی که در امضا هست (دلدادگان) 2 تا امکان اضافه کنم و در واقع میخوام امکانات و ویژگی های 3 تا سایت را توی یک سایت جمع کنم ، بدون ایجاد سایت جدید در ساب دامین و . . . .

سایت اشتراک لینک مذهبی + دایرکتوری مذهبی + سایت مذهبی

مهمترین نکته ای که وجود داره اینه که میخوام واقعا متفاوت و جدید و با قدرت و حرفه ای باشه و در عین حال کاربر به سادگی بتونه با اون کار کنه

حالا سوالم اینه که باید چی کار کنم ؟ باید سفارش طراحی قالب بدم که تمام امکاناتی که مدنظر دارم را داشته باشه ؟ باید افزونه نصب کنم ؟ یا . . .

لطفا راهنمایی کامل بفرمایید .

با سپاس فراوان

یا علی

لینک به ارسال

سلام.

امکاناتی که میفرمایین چی چیزهایی هستن؟

اگر منظور بخشی از یک قالب(مثل اسلایدر، نوار روان و ... ) هست که بله میشه با یکم دستکاری کد مربوط به قالب مبدا رو به قالب مقصد انتقال داد.

اگر منظورتون آوردن مطالب سایت های دیگه داخل یک سایت هست که بحثش جداست. از روش ههای مختلفی امکان پذیره. مثل آر اس اس

لینک به ارسال

من اول می خواستم روی ساب دامین یک سایت اشتراک لینک مذهبی و دایرکتوری مذهبی راه اندازی کنم مثلا به این شکل link.deldadegan.ir و dir.deldadegan.ir

حالا به دلایلی میخوام همین deldadegan.ir را امکاناتش را طوری گسترش بدم که کاربر وقتی وارد سایت میشه هم بتونه لینک مطالبش را ارسال کنه و هم بتونه سایت خودش را در دایرکتوری ثبت کنه و از مطالب و . . . استفاده کنه

فقط نمیدونم چطوری باید این کار را انجام بدم ؟!

لینک به ارسال

فکر می کنم کلیه چیزهایی که می خواین میشه با وردپرس اجرا کرد. اگه کدنویسی کار کردید می تونید پروژه رو شروع کنید، هر جا که به مشکل برخورد کردین داخل انجمن جستجو کنید یا تاپیک بزنید. در غیر این صورت سفارش بدین براتون طراحی کنن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...