رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و کارشناسان وردپرس

بنده یه سایت به نام اخبار ورزشی 3 با دومین

www.av3.ir

ایجاد کرده بودم در ابتدا خوب شروع کرده بودم و آمار سایت خوب داشت بالا می رفت به طوری که بعد از 10 روز حدود 200 بازدید کننده و 1500 بازدید داشتم و روند رو به بالا بود

بعد سایتم رو به یه سرور قوی تر انتقال دادم سرور میهن وب هاست و روند هنوز خوب بود بعد از یک مدت آمارم به شدت رو به افت کرد به زوری که بعد از 2 هفته رسید به 50 الی 70 نفر در این مدت من هم قالب سایتم رو به روز کرده بودم و هم افزنه سئو سایتم رو از

all in one

به

Wordpress SEO

تغییر داده بودم گفتم شاید به خاطر جابهجایی باشد و باید بیشتر و بهتر عمل کنم در این مدت هم سایت مپم با مشکل رو به رو شده بود که آن را حل کردم ولی بعد از گذشت یک ماه اوضاع بدتر هم شد تصمیم گرفتم سایتم رو پاک کنم و دوباره نصب کنم این کار را کردم و فقط نوسته هایم رو برگرداندم باز بدتر شد بعد گفتم شاید مورد پنالتی الگوریتم پاندا قرار گرفتم و نوشته هایم رو از 1300 نوشته به 100 نوشته رساندم و قدیمی ها را همه را پاک کردم ودر گوگل تمامی مطالبم ر و بعد از چن روز تلاش ایندکس شد ولی امارم به روزی نهایتا 30 نفر رسیده و حالا هم چند روزه در گوگل وبمستر در قسمت

crawl errors

در قسمت

dns

علامت خطر وجود دارد و گوگل پیام داده

http://www.av3.ir/: Googlebot can't access your site

.

چه کار باید کنم خواهشا کمکم کنید

امروز آمارم بازدیدکنندم زیر 20 شده و بازدیدم الکی 700 تا 1400 میزنه

post-1117-0-64005700-1389906573_thumb.pn

لینک به ارسال

مشکلات به DNS مربوط به اختلال در nic.ir هست و برای خیلی از سایتها پیش اومده. تو همین انجمن هم در موردش بحث شده و البته بهتره ریزش رو از پشتیبانی nic.ir بپرسین.

در ضمن لطفا برای تاپیکهاتون عنوان مناسب انتخاب کنین.

لینک به ارسال

مشکلات به DNS مربوط به اختلال در nic.ir هست و برای خیلی از سایتها پیش اومده. تو همین انجمن هم در موردش بحث شده و البته بهتره ریزش رو از پشتیبانی nic.ir بپرسین.

در ضمن لطفا برای تاپیکهاتون عنوان مناسب انتخاب کنین.

با سلام مممنون از پاسختون ولی این اشکال

dns

مربوط به 7 روز پیشه از قبل چرا اینجوری شده بود

لینک به ارسال

این مشکل را فقط پشتیبانیتون میتونه برطرف کنه

بهشون تیکت بزنید بگید A Record را ثبت و تنظیم کنند

بعد که این کار را کردند یه بار Fech as google را بزنید احتمالاً درست بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...