رفتن به مطلب

مشکل در فرم ارسال دیدگاه

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان....

یه سوال خیلی مهم داشتم.قالب من(دقیقا همون قالب میهن دانلود هستش www.mihandownload.com ) ماژول ارسال دیدگاه داره.روی لوکال خوب کار میکرد ولی نمیدونم چرا الان که آپلودش کردم روی هاستم قسمت ارسال دیدگاهش نمیاد! اگر به سایت میهن دانلود هم سر بزنید توی هر پستش یه قسمتی داره که تعداد دیدگاه های ارسالی را نشون میده.وقتی روش کلیک میکنی پایینش فرم ارسال دیدگاه باز میشه.حالا از من پستایی که روش دیدگها هست فرم ارسال دیدگاه رو باز میکنه ولی پستایی که روشون هیچ نظری داده نشده وقتی روش کلیک میکنم فرم ارسال دیدگاه رو پایینش باز نمیکنه! به نظر شما علت چیه؟ خواهشا هر چه زودتر جواب بدین.

ممنون از همه......

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز به انجمن خوش اومدین.

پوسته ایی که شما دارین استفاده میکنین ریپ شده هست. یعنی از روی قالب اصلی کپی و تبدیل شده.

به همین علت مشکلات و کمبودهای زیادی داره.

در انجمن بحث در مورد قالب های ریپ به علت احترام به اثر و احترام به طراح، ممنوع هست.

لینک به ارسال

ممنون از شما......داداش گلم تازه فهمیدم مشکل از این قالب نیست.با قالب های دیگه هم امتحان کردم دقیقا همین مشکل رو داره! به نظرتون مشکل از کجاست؟

سلام

دوست عزیز به انجمن خوش اومدین.

پوسته ایی که شما دارین استفاده میکنین ریپ شده هست. یعنی از روی قالب اصلی کپی و تبدیل شده.

به همین علت مشکلات و کمبودهای زیادی داره.

در انجمن بحث در مورد قالب های ریپ به علت احترام به اثر و احترام به طراح، ممنوع هست.

ممنون از شما......داداش گلم تازه فهمیدم مشکل از این قالب نیست.با قالب های دیگه هم امتحان کردم دقیقا همین مشکل رو داره! به نظرتون مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

این مشکل فقط به قالب می تونه مربوط بشه برای اطمینان هم می تونید افزونه ها را یکی یکی غیر فعال کنید و چک کنید

لینک به ارسال

این مشکل فقط به قالب می تونه مربوط بشه برای اطمینان هم می تونید افزونه ها را یکی یکی غیر فعال کنید و چک کنید

دوست عزیز عرض کردم این قالب روی لوکال به خوبی کار میکنه.....در ضمن من قالب های دیگه رو هم تست کردم دقیقا همین مشکل رو داره! مشکل از هاست که فکر نمیکنم داشته باشه! مشکل از افزونه اکیسمت نیست؟!

لینک به ارسال

اکسیمت به فرم کاری نداره ولی ممکنه تنظیمات گفت و گو ها از دیفالت خارج شده باشه از طریق تنظیمات - گفت و گوها

اجازه ثبت نظر به کاربران داده شده یا نه

اگر نه طبق شکل تیک ها را فعال کنید

post-336-0-19335900-1343954628_thumb.png

و اگر آره سراغ گزینه همه نوشته ها بروید وقتی صفحه لود شد مطالب مشکل دار را با هم کلیک نموده و گزینه ویرایش را اجرا کنید post-336-0-60856800-1343954874_thumb.png

و مثل عکس اجازه دادن را برای دیدگاه ها انتخاب کنید و اجرا نمایید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...