رفتن به مطلب

سرعت پایین سایت و بخش مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام. چند روزه سرعت سایتم به شدت اومده پایین. هم تو محیط سایت و هم بخش مدیریت. :wacko:

به پشتیبانی هاست اطلاع دادم گفتند مشکلی وجود نداره.

سرعت اینترنتم هم در سایتهای دیگه خوبه.

ممکنه مشکل از قالب یا افزونه ها باشه؟

اگه قالب یا افزونه ها باشن تو بخش مدیریت هم تاثیر میذاره؟

لینک به ارسال

در کل سرعت وردپرس فارسی کمه

منم تمام سایت هایی رو که روی وردپرس فارسی ساختم همین مشکل رو دارن. اما وردپرس انگلیسی سرعت بالایی داره

من هر روز میتونم با اینترنت کم سرعت وارد وردپرس انگلیسی بشم و سایت رو بروز کنم. اما با اینترنت پر سرعت (512) هم گاهی وقت ها، نمیشه وارد پنل وردپرس فارسی شد!!!

هر بار هم که نسخه جدید وردپرس منتشر میشه، یه عیب به اون اضافه میشه

توی این مدت پسرفت خوبی داشته (مثل: راست چین شدن کد ها، یک رنگ شدن کامنیت های قدیمی با جدید، کم شدن سرعت پنل و...)

لینک به ارسال

دوست عزیز سایت شما برای لود شدن کامل نزدیک به 253 تا Requests داره میفرسته از طرفی هم حجم صفحه اول شما نزدیک به 1.6 mb هستش که خیلی زیاده

به نظرم شما چند تا کار باید انجام بدی

1- کل تصاویر قالب و مطالبی را که قرار میدی بهینه کن تا حجمش بیاد پائین الان مثلاً این عکس مطلب شما نزدیک به 32kb هستش : http://albalo.net/wp-content/uploads/2013/12/bad_piggies.png

دلیل این بالا بودنش هم این هست که شما به خاطر اینکه تصاویر مطالبت قشنگ تر باشه از فرمت png استفاده میکنی که خیلی حجم را بالا میبره

2-اون تب هایی که اون بالا هست را براش شرط قرار بده که هر وقت کسی روشون کلیک کرده بعد تصاویر و ... لود بشه ( اینطوری سرعت لودتون بالا میره )

3- افزونه WP Super Cache را نصب کن

4- این کد را توی فایل .htaccess قرار بده :

<IfModule mod_headers.c>
Header set Connection Keep-Alive
</IfModule>

5- نصف بیشتر تصاویر مربوط به قالب ابعادی برای تعریف نشده که این مورد هم توی سئو و هم سرعت شما تاثیر خیلی منفی میزاره

6- کلیه فایل های js قالبتون را توی بخش footer قرار بدید .

اما اثاثی ترین مشکل سایت شما همون تب هایی هست که در بالای سایت قرار دادید که بیشترین تاثیر را توی سرعت داره

موفق باشید

لینک به ارسال

ولی تا چند روز پیش اینجوری نبود. ضمنا مشکل کندی سرعت بیشتر مربوط به بخش مدیریت و ارسال نوشته یا ذخیره نوشته میشه. مثل وقتی می خوام یه نوشته رو ذخیره کنم حدود 1 دقیقه طول می کشه که این لودینگ تب ثایت بمونه ولی دو سه ثانیه بعد از دستور بروز رسانی مطلب پست بروز رسانی شده فقط این لودینگ نمی دونم چی میگه.

لینک به ارسال

شما این کاری که گفتم را انجام بده لعد اعلام کن تا بررسی بشه . مطمئاً خودتون هم تفاوت را احساس خواهید کرد

اگر با تمام این کار ها مشکلتون برطرف نشه ایراد از سمت هاستینگ هستش ( اگر سرور مجازی دارید مشخصات و ... را اعلام کنید )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...