رفتن به مطلب

Follow Button for FeedBurner

پست های پیشنهاد شده

این افزونه خوبه بچه ها؟

آقا الان که اینو فعال کردم اومده پایین سمت چپ... میخوام بیاد پایین وسط... بعدشم فالویی که نوشته الان وسط نیست توو اون کادرش... رنگشو هم اگه میشه عوض کرد اون جاشو مشخص کنید که من تغییر بدم... هم رنگ قالب و فونت...

ممنون میشم اگه یکی از دوستان کمکم کنه...

آدرس سایت: http://fashionstar1.ir/

+ اینکه با این افزونه 2تا ایمیل ثبت کردم اما باز توو فید برنرم اعضارو زده 0 !! چرا اینجوری میکنه؟

ویرایش شده توسط Sina_Hp
لینک به ارسال

فید برنرمو حذف کردم الان میخوام دوباره بسازم این ارور رو میده:

The URL does not appear to reference a valid XML file. We encountered the following problem: Your feed has an invalid character(s) in it. This may be caused by editing your posts with a wordprocessing program. Try copying your posts into a plain text editor (like Notepad or TextEdit) before pasting them in your blogging tool.

دوستان لطفا کمکم کنید :(

لینک به ارسال

کار نمیکرد حذفش کردم... یعنی فیدبرنرم مشکل داشت... الان فیدبرنرمو حذف کردم دیگه جدید هم میخوام درست کنم ارور میده... نمیدونم چرا...

کار این افزونه این بود که توو تنظیماتش فیدبرنرتو میدی بعد توو سایت قسمت پایینش یه فالو مینویسه که بزنیش باز میشه و کادر میاد که ایمیلتو وارد کنی... واسه خبرنامه چیز شیکیه... ولی من نمیدونم چرا اون ارورو میده فیدبرنم موقع ساخت

لینک به ارسال

مشکل فیدم رو حل کردم الان فقط این فالو رو میخوام از پایین گوشه سمت راست میخوام بیارم پایین وسط باشه... ممنون میشم کمکم کنی

آقا من چرا نمیتونم پستمو ویرایش کنم؟

مجبور شدم یکی دیگه بدم... شرمنده دوستان

لینک به ارسال

میخواین مثل الان چسبناک باشه و وسط باشه یا کلا توی فوتر بیاد؟

لینک به ارسال

نه همینجوری چسبناک باشه :) الان که پایین راسته، میخوام پایین وسط باشه... ممنون میشم

لینک به ارسال

اگر در استایل بهش position برابر absolute دادید ین کد رو زیرش اضافه و تست کنید:

left: 50%;
right: 50%

لینک به ارسال

من چیزی رو تغییر ندادم... همه چیز پیش فرض خودشه...توو استایل قالب که چیزی ندیدم مربوط به این افزونه باشه :(

لینک به ارسال

آقا پارسا من اینو اینجوری گذاشتم ولی تکون نخوردش

<style type="text/css" media="screen">
#bit, #bit * {}
#bit {
left: 50%;
bottom: -300px;
font: 13px "Helvetica Neue",sans-serif;
position: fixed;
right: 10px;
z-index: 999999;
width: 230px;
}

لینک به ارسال

بله... من هرچقدر ctrl+F5 زدم دیشب کار نکرد... الان دیدم...

خب نمیشه وسط در وسطش کرد؟؟

لینک به ارسال

عدد رو تغییر دهید

لینک نماش باکس در سمت راست باکس هست

کد متناسب با باکس تنظیم شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...