رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

مدیر وب سایت تک ملودی هستم . میخواستم بگم که من الان چند ماهی هست که وقتی پست میذارم شاید برای چند دقیقه لینک اول باشه اما بعد از مدتی اصلا یا کلا از گوگل میره یا اینکه رتبه خیلی بدی میگیره در حالی که قبلا این جوری نبود میتونید الکسا سایتم رو هم ببینید و تا حالا به سه تا سئو کار هم دادم ( سئو دات آی ار , میهن سئو , و الان دست شمال سئو هستش ) لطفا بگید باید چیکار کنم مثلا : این پست رو ساعت نزدیک 3 صبح گذاشتم

دانلود شاهگوش قسمت هشتم با کیفیت عالی و لینک مستقیم

و در همان دقایق لینک اول بودم اما الان که سرچ بکنید اصلا اصلا وجود ندارم و نامردا سایت هایی مثل دوستیها و غیره بالاترن به خدا سایت من این جوری نبود در ضمن چند روز پیش یه فایل shell پیدا کردیم که حذفش کردیم هاست هم روی هاست دی ال هستش.

آدرس سایت : www.TakMelody.ir

لطفا اساتید عزیز کمک کنید !!

لینک به ارسال

با سلام

مدیر وب سایت تک ملودی هستم . میخواستم بگم که من الان چند ماهی هست که وقتی پست میذارم شاید برای چند دقیقه لینک اول باشه اما بعد از مدتی اصلا یا کلا از گوگل میره یا اینکه رتبه خیلی بدی میگیره در حالی که قبلا این جوری نبود میتونید الکسا سایتم رو هم ببینید و تا حالا به سه تا سئو کار هم دادم ( سئو دات آی ار , میهن سئو , و الان دست شمال سئو هستش ) لطفا بگید باید چیکار کنم مثلا : این پست رو ساعت نزدیک 3 صبح گذاشتم

دانلود شاهگوش قسمت هشتم با کیفیت عالی و لینک مستقیم

و در همان دقایق لینک اول بودم اما الان که سرچ بکنید اصلا اصلا وجود ندارم و نامردا سایت هایی مثل دوستیها و غیره بالاترن به خدا سایت من این جوری نبود در ضمن چند روز پیش یه فایل shell پیدا کردیم که حذفش کردیم هاست هم روی هاست دی ال هستش.

آدرس سایت : www.TakMelody.ir

لطفا اساتید عزیز کمک کنید !!

با عرض سلام

رتبه الکساتون که بد نیست.

و اشاره هم کردید که

تا حالا به سه تا سئو کار هم دادم ( سئو دات آی ار , میهن سئو , و الان دست شمال سئو هستش )
سئو از نظر ابزار ها 100% هستش هرچند valid چنگی به دل نمیزنه که زیاد مهم نیست!

البته همه چیز هم سئو نیست ، و یه اشتباهی هم که دوستان همیشه دارند اینه که فکر میکنند که سایت خودشون داره پسرفت میکنه و به این فکر نمیکنن دیگران هم مثل خودشون دارن زحمت میکشند و این اونا هستند که دارن پیشرفت میکنند نسبت به شما!

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

با عرض سلام

رتبه الکساتون که بد نیست.

و اشاره هم کردید که سئو از نظر ابزار ها 100% هستش هرچند valid چنگی به دل نمیزنه که زیاد مهم نیست!

البته همه چیز هم سئو نیست ، و یه اشتباهی هم که دوستان همیشه دارند اینه که فکر میکنند که سایت خودشون داره پسرفت میکنه و به این فکر نمیکنن دیگران هم مثل خودشون دارن زحمت میکشند و این اونا هستند که دارن پیشرفت میکنند نسبت به شما!

بله حرف شما متین ولی خب چرا من که تا چند ماه پیش خیلی خوب تو نتایج ظاهر میشدم حالا این جوری شدم ؟ خب چرا ایدنکس ها باید حذف بشه یا رتبه پایینی بگیره ! چیکار کنم ؟ در ضمن 12 اسفند به مناسبت تولد یکسالگی سایت قالب اختصاصی هم روی سایت قرار میگیره !

لینک به ارسال

شما رقیبای قوی دارید!

مطمئنا با این رقیب ها خیلی باید ورودرس بگیرید و خیلی باید بالاتر بکشید تا توی نتایج اول بمونید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

شما رقیبای قوی دارید!

مطمئنا با این رقیب ها خیلی باید ورودرس بگیرید و خیلی باید بالاتر بکشید تا توی نتایج اول بمونید

میشه دقیقا بگید که چیکار کنم ؟؟؟ اخه تا قبل از محرم این جوری نبود یه دفعه همه اومدن بالاتر از من

لینک به ارسال

خوب باید راهکارهایی ارائه کنید

تا کاربر جذب کنید

اگر هم بحث سئو سایتتون معمولی هست باید خیلی بیشتر کار کنید

خیلی ها هم از حقه های سئو استفاده میکنن!

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

تا حالا به سه تا سئو کار هم دادم ( سئو دات آی ار , میهن سئو , و الان دست شمال سئو هستش ) لطفا بگید باید چیکار کنم مثلا : این پست رو ساعت نزدیک 3 صبح گذاشتم

دوست عزیز شما داری کلی هزینه میکنی برای سئو سایت ولی به فکر کاربرا و بازدیدکننده های سایت نیستی!

با یه کلیک سه تا پاپ آپ باز میشه

درآمد ناچیز از پاپ اپ در مقابل هزینه سنگین سئو؟

من خودم واقعا وارد همچین سایت هایی نمیشم

سعی کن کاربراتون از دست ندین

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

دوست عزیزم مشکل شما ممکنه مربوط به CTR  و Time on site , bounce rate باشه.

اگر در این موراد و تغییراتشون از وقتی که سایتتون با افت مواجه شده توضیح بدید شاید بتونم کمکتون کنم.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
در 13 دقیقه قبل، 123music گفته است :

چراهیشکی جوابما نمیده؟

خیلی وقتها شده گوگل به دلیل تغییر الگوریتمها و . . . در نتایج جستجو تغییراتی رو میده که ممکنه بعضی از سایت ها افت فاحشی داشته باشن و یعضی ها رشد غیر قابل پیش بینی . یک سری حقه هایی بعضی از سایت ها به کار میندن برای رشد سریع در نتایج جستجو که گوگل شناسایی میکنه و با تغییر الگوریتم جرمشون میکنه . در این بین نتایج افت و خیز زیادی داره و چون این بازه های زمانی چند ماهه هست ممکنه وب مسترهای سالم !! رو با مشکل مواجه کنه . برای همین همیشه عنوان میشه شما کار رو برای کاربران انجام بدید بخواید نخواید موتور جستجو با شما همراه میشه . بعضی وقتها چند گام از شما ممکنه عقب بیفته ولی در نهایت به شما میرسه .

پیشنهاد میکنم فقط صبور باشید و راه درست رو ادامه بدید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...