رفتن به مطلب

دسترسی نداشتن به سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

متاسفانه من الان مشکلی که دارم این است که بدون ف ی ل ت ر ش.... نمی توانم به سایتم دسترسی داشته باشم . کسی هست بتواند راهنمایی کامل بکنه چون مبتدی هستم از هاست رایگان xzn شروع کردم ولی متاسفانه الان دسترسی ندارم البته سایت برای سایرین بدون مشکل باز میشه .این را هم بگم که کش مرورگر ها را هم پاک کردم .حتی ویندوز هم عوض کردم بازهم نشد. فقط یکی از دوستان گفت 48 ساعت به سایت نرو مشکل حل میشه .نظر شما چیه؟

لینک به ارسال

خوب اگر سایت فیل شده باشه بدون فیل شکن دیگه نمی تونید واردش بشید. بهتر هست یک هاست و یک دامین مجزا بخرید و قوانین سایبری ایران را هم رعایت کنید تا دیگه فیل نشید.

لینک به ارسال

متاسفانه من الان مشکلی که دارم این است که بدون ف ی ل ت ر ش.... نمی توانم به سایتم دسترسی داشته باشم . کسی هست بتواند راهنمایی کامل بکنه چون مبتدی هستم از هاست رایگان xzn شروع کردم ولی متاسفانه الان دسترسی ندارم البته سایت برای سایرین بدون مشکل باز میشه .این را هم بگم که کش مرورگر ها را هم پاک کردم .حتی ویندوز هم عوض کردم بازهم نشد. فقط یکی از دوستان گفت 48 ساعت به سایت نرو مشکل حل میشه .نظر شما چیه؟

آی پی شما حتما بلوکه شده و برای همین نمیتونید به سایت دسترسی داشته باشید

اگه پشتیبانیشون خوبه بگید تا از لیست بلوک آی پی تون رو خارج کنن اگرم نه هیچی بذارید خودش درست بشه هاست رایگانه دیگه :)

لینک به ارسال

سلام دوستان

سلام

دوست خوبم احتمالا سرور آی پی شما رو بلاک کرده

و به همین خاطر شما با آی پی اصلیتون نمیتونید وارد شید

دو راهکار هست

یکی اینکه به مدیریت هاستتون آی پیتون رو بدید و بهشون بگید از بلاک در بیارن (برای به دست آوردن آی پی my ip رو در گوگل بزنید آی پیتون مشخص میشه)(که امید عزیز ذکر کردن)

یکی اینکه چون آی پی ها داینامیک هستن مودمتون رو خاموش روشن کنید تا آی پیتون عوض بشه که این راه ساده تری هست ...

ویرایش شده توسط جویا
لینک به ارسال

خوب اگر سایت فیل شده باشه بدون فیل شکن دیگه نمی تونید واردش بشید. بهتر هست یک هاست و یک دامین مجزا بخرید و قوانین سایبری ایران را هم رعایت کنید تا دیگه فیل نشید.

سلام سایت من ف ی ل ت ر نیست متاسفانه فقط ip من مسدود شده الان نزدیک 5 روز است ولی دوستان دیگه به صورت عادی دسترسی دارند خودم خیلی راحت با موبایل البته نه با wfi fi به سایتم دسترسی دارم .

لینک به ارسال

روی سیستمتان نرم افزار CCleaner را نصب و اجرا کنید

برنامه زبان فارسی هم دارد می توانید در موقع نصب زبانش را فارسی کنید که راحت تر باشید

لینک به ارسال

همه این کارها را کردم ولی متاسفانه حل نشد

من قبلآ این دامنه را روی وبلاگم ست کرده بودم و الان برای سایتم www.veldani.ir

وقتی بدون ف ی ل ت .... وارد سایتم میشم یا پنل کاربری این تصویر میاد

20be3b4bcc6c14161.png

وقتی که با ف ی ل ت ر ... وارد میشم محل فاویکون سایت مثل تصویر زیر که با فلش مشخص کردم میاد

230e5a0dbdc18b0a1.jpg

کش های مرورگر را پاک کردم حل نشد . کلآ ویندوز را هم عوض کردم نشد و با نرم افزارCCleaner که همیشه روی سیستم نصب میکنم نتوانستم کاری بکنم !!!

لینک به ارسال

سلام

من فکر می کردم فقط خودم نمی توانم سایتم را باز کنم وقتی از سیستم یکی از دوستان که اون هم مثل من از اینترنت پر سرعت مخابرات استفاده میکنه امتحان کردم دیدم برای اون هم باز نمیشه و مقاله ای خواندم که بایست سرویس دهنده اینترنت کش های isp را پاک کنه تا مشکل برطرف بشه زنگ زدم مخابرات گفتند کش ها هر روز به صورت خودکار ساعت 2 پاک میشه و این سیستم برای مخابرات به صورت اتوماتیک در حال انجام است .

همه راه کارهای دوستان را هم تست کردم ولی حل نشد انواع و اقسام مرورگرها را روی سیستم نصب کردم ولی اولین صفحه ای که باز میشه صفحه خطای 404 میهن بلاگ است که قبلآ این دامین فعلی را برای وبلاگ میهن بلاگم استفاده می کردم.

سرویس دهنده هاست و دامین هم عنوان می کنند که مشکلی از طرف ما ندارید . خواهش میکنم دوستان اگه اطلاعاتی در این ضمینه دارند کمک کنند.

لینک به ارسال

دوستان ممنون که زحمت کشیدید و راهنمایی کردید .خوشبختانه این مشکل با پیگیری که از ارائه دهنده اینترنت پرسرعتم کردم حل شد .ظاهرآ کش های isp را یک هفته بود پاک نشده بود . این پست را گذاشتم اگر دوستی به این مشکل برخورد و راه های دوستان را امتحان کرد و به نتیجه نرسید از طرف ارائه دهنده اینترنت پیگیری کند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...